Re: Naj lokace Thalie - duben 08
Posted: 11:19 13. May 2008
Ja si naopak myslim, ze tu projevuju dost asertivity.
1. Takze ty ses tam nevydal, jenom jsi proste nahodou sel tim smerem. Ja jsem asi natvrdlej. Jaky je v tom rozdil?
2. Nemyslim si, ze bych ten post nejak prekroutil. Ano, citoval jsem jen jeho konec, ktery mi prisel nejkomictejsi. Nemyslim si, ze by absence zacatku odstavce nejak zasadne menila vyznam vety "já nebyl schopen zabít v podobě medvěda ani dva blbé obry".
Proc jsem na to upozornil? Protoze imho stoji za zamysleni, jestli se mam jako druid, at uz v jakekoliv podobe, vrhat mezi tlupu obru, ktere vidim poprve v zivote. Ja chapu, ze skusit se musi vsechno. Trebas nebudou tak silni, jak vypadaji. Jenze oni byli a jak vidno, nejsou asi tak uplne "blbi".
A tady je ten rozdil. Zatimco ja si reknu, ze jsem proste narazil na neco nad moje sily a nemel jsem se s tim poustet do krizku, Ty tu napises hromadu textu o tom, ze by se to melo zmenit.
1. Takze ty ses tam nevydal, jenom jsi proste nahodou sel tim smerem. Ja jsem asi natvrdlej. Jaky je v tom rozdil?
2. Nemyslim si, ze bych ten post nejak prekroutil. Ano, citoval jsem jen jeho konec, ktery mi prisel nejkomictejsi. Nemyslim si, ze by absence zacatku odstavce nejak zasadne menila vyznam vety "já nebyl schopen zabít v podobě medvěda ani dva blbé obry".
Proc jsem na to upozornil? Protoze imho stoji za zamysleni, jestli se mam jako druid, at uz v jakekoliv podobe, vrhat mezi tlupu obru, ktere vidim poprve v zivote. Ja chapu, ze skusit se musi vsechno. Trebas nebudou tak silni, jak vypadaji. Jenze oni byli a jak vidno, nejsou asi tak uplne "blbi".
A tady je ten rozdil. Zatimco ja si reknu, ze jsem proste narazil na neco nad moje sily a nemel jsem se s tim poustet do krizku, Ty tu napises hromadu textu o tom, ze by se to melo zmenit.