Page 3 of 3

Re: Stahovanie

Posted: 12:24 17. Apr 2008
by huhulak
no teda ja osobne vydelavam tedka o dve tretiny min nez pred opravou
a to mam stahovani taky na 100%

Re: Stahovanie

Posted: 14:21 17. Apr 2008
by melvik
to neni mozne :). Zatim je to nastavene tak aby si mistr vydelal 3xtolik za kuzi nez ten co se skillem zacina. Pokud bylo pred upravou cca 3-5 kuzi , srdci nebo mozku z potvory tak si nemuzes vydelavat mene o cele 2/3. Pokud by se to pocitalo dejme tomu za 5 zabitych jezevcu.

dejme tomu po 4 kuzich ve starym 5jez*4kuze*6zl = 120 zl
v novym skillu 5jez *1kuz* 18zl = 90 zl , to je 1/4 mene zl, ale zas neses v invu 5 kuzi misto 20ti

Re: Stahovanie

Posted: 16:26 17. Apr 2008
by kaz
pokud bych pocital vydelek jen za kuze, tak driv jsem, dejme tomu za ctyri kuze, vydelal o neco vic nez ted za jednu, ale urcite to neni o 2/3. Pokud ale k te jedne kuzi stahuju i maso, tak celkove vydelam o neco vic nez pred tim.

Re: Stahovanie

Posted: 19:40 17. Apr 2008
by Rejty
Jooo, ta matematika... :mrgreen: