Page 3 of 3

Posted: 22:37 29. May 2007
by Rejty
My mame svy osvedceny podniky. 8)

Kufr je ta soutez jak davali v televizi? :lol:

Posted: 22:39 29. May 2007
by steel_martin
Rejty wrote:Kufr je ta soutez jak davali v televizi? :lol:
To ne, ale pivo tam točí Zedníček...

Posted: 22:42 29. May 2007
by Rejty
Tak to se tam budu muset nekdy stavit pro autogram :wink:

Posted: 17:48 31. May 2007
by chlor
tak jak to s tim vypadá? nechcete někam umístit velkej banner ze kterýho bude na první pohled zřejmý kdy a kde? ;)

Posted: 18:05 31. May 2007
by Rejty
Sraz 1.6.2007 se kona v hospudce U Reznika.

http://www.mapy.cz/search.py?action=sea ... 9,%20Plzen

Posted: 03:06 02. Jun 2007
by igor
tak co Citronádo? :D