Page 3 of 3
Posted: 22:37 29. May 2007
by Rejty
My mame svy osvedceny podniky.
Kufr je ta soutez jak davali v televizi?

Posted: 22:39 29. May 2007
by steel_martin
Rejty wrote:Kufr je ta soutez jak davali v televizi?

To ne, ale pivo tam točí Zedníček...
Posted: 22:42 29. May 2007
by Rejty
Tak to se tam budu muset nekdy stavit pro autogram

Posted: 17:48 31. May 2007
by chlor
tak jak to s tim vypadá? nechcete někam umístit velkej banner ze kterýho bude na první pohled zřejmý kdy a kde?

Posted: 18:05 31. May 2007
by Rejty
Posted: 03:06 02. Jun 2007
by igor
tak co Citronádo?
