Page 3 of 4

Re: Lodě

Posted: 17:43 22. Oct 2008
by Aznar
po uprave by lode mely jezdit kazde 2h, coz se mi zatim ani jednou z nekolika pokusu nepovedlo, ze bych odjel v tomto intervalu...
nejprve to zacne odpocitavat tak, jako kdyby lod melo odjet nejpozdeji do 2h po minutach a pak v case, kdyz uz by lod mela odjet to nahlasi, ze jede az v urcitou hodinu...

mozna trochu kostrbate napsany, tak davam priklad :-)
napr. v 20h mi to pri pouziti listku napred hlasilo, ze pojedu za x minut a kdyz uz to pak hlasilo, ze za minutu, tak pri dalsim pouziti listku se objevila hlaska ze lod jede v 23h :_)
nejak se nema rado tohle dvoji urceni casu odjezdu, obecne se asi da rict, ze napred to vzdycky odpocitava odjezd po minutach a neodjedu, a az pak nasledne to nahlasi, ze lod jede v urcitou hodinu a opravdu jede...
takze ve vysledku jedu vetsinou az za 4h, ne za 2, protoze napoprvy to nejde

Re: Lodě

Posted: 16:10 23. Oct 2008
by Hassan
Zdar me se stalo neco obdobnyho s tim ze teda cekam na ty lodi a cekam na odjez padla hodina na kterou jsem cekal a taky jsem nikam nejel!Ale postrehl jsem ze jsem stal u kapitana jakoby nahore na lodi a to jsem prave nikam neodjel.....Kdyz jsem sesel konecne dolu na palubu a pockal na dalsi odjezd tak uz jsem normalne odjel :wink: To zkus!Trebas je to nastaveny na to ze musis stat v urcitym miste...

Re: Lodě

Posted: 17:07 23. Oct 2008
by kucik
Waipointy jsou u stožáru a měří to vzdálenost. Je možný, že jí to počítá nějak divně, to jsem nezkoumal.

Re: Lodě

Posted: 22:27 23. Oct 2008
by Aznar
v tom u me urcite problem nebyl, jsem vzdycky prakticky na stejnym miste, teda u stozaru :wink:
problem bych videl v tom hlaseni odjezdu, ze napred to odpocitava za jak dlouho lod pojede a pak teprve nahlasi konkretni hodinu, kdy opravdu odjede

Re: Lodě

Posted: 01:47 02. Nov 2008
by George
Loď plující do Hag Graru nikam nejede... což se ani moc nedivím.. sem to ani nenašel na mapě, ani v infu o městech...
Když si chci koupit lístek, tak mě to nesebere peníze (mělo by 180) a když použiju lístek, tak se napíše "Takova lod nejede".
:shock: :?

Re: Lodě

Posted: 03:26 02. Nov 2008
by Krata
chvilku strpení.. jak bude hotov tak přibyde určitě hláška na IC sekci, ted tam je ještě je věc co potřebuje dodělat.. a jelikož sem včera skoro nebyl u kompu tak to musí počkat :)


mimochodem.. jak DM uvidí nějakou postavu s dobrym přesvědčenim jak v Har-Graru nakupuje nebo si povidá s místníma.. jeho přesvědení jde okamžitě na neutrál, paladinové a jim podobní by tam už ze svého kodexu nešli nikdy, krom války

Re: Lodě

Posted: 13:04 02. Nov 2008
by George
Krata wrote:chvilku strpení.. jak bude hotov tak přibyde určitě hláška na IC sekci, ted tam je ještě je věc co potřebuje dodělat.. a jelikož sem včera skoro nebyl u kompu tak to musí počkat :)


mimochodem.. jak DM uvidí nějakou postavu s dobrym přesvědčenim jak v Har-Graru nakupuje nebo si povidá s místníma.. jeho přesvědení jde okamžitě na neutrál, paladinové a jim podobní by tam už ze svého kodexu nešli nikdy, krom války
Nj, jen vědět co je zač Har-Grar že? xD
Já sem se teda nikde nedočetl co je to zač... bych tam jel na haluz kdyby to fakčilo.

Re: Lodě

Posted: 13:59 02. Nov 2008
by fuxxo
George wrote:
Krata wrote:chvilku strpení.. jak bude hotov tak přibyde určitě hláška na IC sekci, ted tam je ještě je věc co potřebuje dodělat.. a jelikož sem včera skoro nebyl u kompu tak to musí počkat :)


mimochodem.. jak DM uvidí nějakou postavu s dobrym přesvědčenim jak v Har-Graru nakupuje nebo si povidá s místníma.. jeho přesvědení jde okamžitě na neutrál, paladinové a jim podobní by tam už ze svého kodexu nešli nikdy, krom války
Nj, jen vědět co je zač Har-Grar že? xD
Já sem se teda nikde nedočetl co je to zač... bych tam jel na haluz kdyby to fakčilo.
jj suhlasim keby som sa to tu nedocital co je to za mesto, 100% ze by sa tam Lili sla pozriet... :wink:

Re: Lodě

Posted: 14:36 02. Nov 2008
by Krata
Informace taky přibudou :)

Re: Lodě

Posted: 15:09 02. Nov 2008
by fuxxo
Krata wrote:Informace taky přibudou :)
oka tesim sa :)

Re: Lodě

Posted: 12:47 09. Nov 2008
by George
Loď plující z Hag Graru nikam nejede, po zakoupení lístku u jednoho kapitána se seberou peníze ale lístek nedostanu (bez prstenu) u druhýho kapitána líste sice dostanu, i se píše že loď odjíždí v tolik a tolik, ale nikam mě neodvezla.
Po koupení prstenu sem žádnej prsten nedostal do invu.
Takže se asi v brzký době nedostanu domů. :)

Lodě

Posted: 22:16 09. Dec 2008
by paja13
odjezdy lodi porad nejak blbnou

trasa elfie ---> karata

listek hlasi odjezd priblizne ve 3 hodiny dorazim pred treti uderem treti hodiny zacne listek davat presny cas odjezdu za tolik minut a tolik vterin ale cas vyprsi a nic a pak mi listek rekne ze lod jede az v pet

krome toho ze clovek stravi realne spoustu doby cekanim az lod konecne odjede tak mu propadaji balicky - hlavne pokud se maji dorucit do 4 hodin od vyzvednuti :o/

navic pokud si clovek koupi vic listku (aby nezustal zablokovany na lodi pri padu spojeni) tak mu to vzdycky sezere celej jede nbalicek listku bez ohledu kolik jich tam bylo - v mym pripade vzdycky schlamstne 2 kusy v jednom balicku a ten 1 kus v druhym mi necha

Re: Lodě

Posted: 07:48 10. Dec 2008
by Tretas
když tam člověk přijde tak ve 2 a lod ma nahlaseny odjezd ve 3 tak mě to ještě nikdy nevzalo... nejlepší je u te lodi stát přibližně 2 hodiny předem.

Re: Lodě

Posted: 08:54 10. Dec 2008
by Neithan1
to mna to vzalo aj hodinu pred odjazdom.

Re: Lodě

Posted: 12:47 10. Dec 2008
by Pajule
já vim sem hrozná ale já se do Hag Graru dostala(teda spon mylsim ,ž eto bylo to město)...a díky pepíčkovi zjistila , že se tam furt oficiálně nesmí takže heč heč já tam byla :twisted: :P :D Elewy ´el prostě objeví všechno :twisted: