Page 3 of 3
Re: Ceny v kramech
Posted: 16:40 12. May 2008
by Morendred
Roid ma v obchode 2 itemy za 0gp. Nevim jestli je to bug, ale predpokladan ze ano. Jsou to tusim Dabelsky stovik a Temny koren (u nej je dost podivny, ze ma v popisu "zvysuje reflexi a reakce" a ve sutecnost zveda odolnost) obcas to chce kouknout na popisku jestly to dela opravdu co ma.
Re: Ceny v kramech
Posted: 16:55 12. May 2008
by melvik

kde je Roid, tedy lokace
Re: Ceny v kramech
Posted: 17:32 12. May 2008
by nomis_b
Krato, kde se nachazis??
nerikaj ze v hospode u Prasknutyho dzbanku, nebo ze by na vylete ve stokach?
P.S: tusim ze se mu zalibilo ve sotkach pod chudinskou ctvrti misto staryho ucitele.. ale jenom odhaduju... a jak se to jemnuje to uz si taky nebzpomenu.
Re: Ceny v kramech
Posted: 18:03 12. May 2008
by Morendred
Jo jsou to stoky pod chudinskou ctvrti.
Re: Ceny v kramech
Posted: 23:21 12. May 2008
by Krata
on prodává něco za 0gp? pche.. to je bug, takobej Roid nikdy nebyl

Re: Ceny v kramech
Posted: 12:53 13. May 2008
by LDamian
Tohle jsem mimochodem jako bug hlasil hned po wipu....
Re: Ceny v kramech
Posted: 11:41 16. May 2008
by melvik
Morendred wrote:Roid ma v obchode 2 itemy za 0gp. Nevim jestli je to bug, ale predpokladan ze ano. Jsou to tusim Dabelsky stovik a Temny koren (u nej je dost podivny, ze ma v popisu "zvysuje reflexi a reakce" a ve sutecnost zveda odolnost) obcas to chce kouknout na popisku jestly to dela opravdu co ma.
dabelsky byl v poho za 50, temny sem opravil , to zn ze je tam mozna este jeden item. Orlim okem sem ho nezjistil
