Page 3 of 3
Re: Úroveň za životopis
Posted: 17:17 26. Apr 2008
by Krata
Smazat NWN.. pomáhá to? já bych si to asi potom zase jednoduše naistaloval zpět

Re: Úroveň za životopis
Posted: 17:21 26. Apr 2008
by Daanri
To som taky vyriesil, vsetky instalacky som pozical kamosovi ako novemu hracovi, co tu chce zacat hrat a zakazal som mu, aby mi ich vratil skor ako za 2tyzdne. Pak to samozrejme nainstalujem naspat.

Re: Úroveň za životopis
Posted: 18:05 26. Apr 2008
by Sorrow
Mas bod, to chce asi hooodne odhodlani tohle udelat

Re: Úroveň za životopis
Posted: 20:10 26. Apr 2008
by Shifter
tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam

Re: Úroveň za životopis
Posted: 20:21 26. Apr 2008
by monstera
Shifter wrote:tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam

tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy

!
Re: Úroveň za životopis
Posted: 20:23 26. Apr 2008
by Shifter
monstera wrote:tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy

!
Ani jedna z veci by nebyla na skodu
-Kdyz nemam cas na pareni, tak jsem na foru
-mam podelany kontakty na hdd, takze kdyz treba mlada luxuje a nesetrne verazi do kompa, je moznost, ze mi vecer vubec nenaskoci

Re: Úroveň za životopis
Posted: 01:38 27. Apr 2008
by Daanri
monstera wrote:Shifter wrote:tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam

tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy

!
Neodesel si nahodou nekam inam, vzdyt tady je to naprd.
Vuli na uceni mam, ale kedze velku cast studijnych materialov mam v digitalnej podobe, ucim sa aj z kompu a obcas zabrusim kuknut aj na forum. Take kecy, ktore sa tu vyskytuju si nemozem nechat ujst.

Re: Úroveň za životopis
Posted: 21:15 12. May 2008
by Skipp
Ehm..aa len tak mimochodom,tie dva leveli som stale neobdržal
čiže..ešte raz sa pýtam..funguje ešte tá možnosť?
Ak hej, tak prosííím nejakého DM aby mi to spravil.
Díky.