Page 3 of 3

Re: Úroveň za životopis

Posted: 17:17 26. Apr 2008
by Krata
Smazat NWN.. pomáhá to? já bych si to asi potom zase jednoduše naistaloval zpět :)

Re: Úroveň za životopis

Posted: 17:21 26. Apr 2008
by Daanri
To som taky vyriesil, vsetky instalacky som pozical kamosovi ako novemu hracovi, co tu chce zacat hrat a zakazal som mu, aby mi ich vratil skor ako za 2tyzdne. Pak to samozrejme nainstalujem naspat. :wink:

Re: Úroveň za životopis

Posted: 18:05 26. Apr 2008
by Sorrow
Mas bod, to chce asi hooodne odhodlani tohle udelat :D

Re: Úroveň za životopis

Posted: 20:10 26. Apr 2008
by Shifter
tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam :roll:

Re: Úroveň za životopis

Posted: 20:21 26. Apr 2008
by monstera
Shifter wrote:tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam :roll:
tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy :) !

Re: Úroveň za životopis

Posted: 20:23 26. Apr 2008
by Shifter
monstera wrote:tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy :) !
Ani jedna z veci by nebyla na skodu :D
-Kdyz nemam cas na pareni, tak jsem na foru
-mam podelany kontakty na hdd, takze kdyz treba mlada luxuje a nesetrne verazi do kompa, je moznost, ze mi vecer vubec nenaskoci :mrgreen:

Re: Úroveň za životopis

Posted: 01:38 27. Apr 2008
by Daanri
monstera wrote:
Shifter wrote:tak to bych taky potreboval do mesice mam zkousek jak nas...., ale nejak si z toho zatim moc nedelam :roll:
tak by to chtělo ještě ban na forum !
když už nemáš tu pevnou vůli se věnovat studiu
a nebo odnést počítač do opravy :) !
Neodesel si nahodou nekam inam, vzdyt tady je to naprd. :wink:

Vuli na uceni mam, ale kedze velku cast studijnych materialov mam v digitalnej podobe, ucim sa aj z kompu a obcas zabrusim kuknut aj na forum. Take kecy, ktore sa tu vyskytuju si nemozem nechat ujst. :wink:

Re: Úroveň za životopis

Posted: 21:15 12. May 2008
by Skipp
Ehm..aa len tak mimochodom,tie dva leveli som stale neobdržal :mrgreen:


čiže..ešte raz sa pýtam..funguje ešte tá možnosť?
Ak hej, tak prosííím nejakého DM aby mi to spravil.
Díky.