Re: trofeje
Posted: 13:27 12. May 2008
hele abych nezačal žárlitphotter wrote:a nabídka otroctví taky furt platí...hmmm...elfka....světlá....*chlípně se olízne*
hele abych nezačal žárlitphotter wrote:a nabídka otroctví taky furt platí...hmmm...elfka....světlá....*chlípně se olízne*
kucik wrote:Tak delej pruvodce za prachy, prodavej zarucene lecive, otravene masti a posleze vybirej penize za vyleceni nemoci.
Bud ses rozhodl, ze mas krehouckou postavu, ktery se prici kdeco, cim by si vydelala a tim padem holt obrecis, ze si nekoupi mithrilovou vybavu, nebo pristoupis na to, ze pokud chces bejt bohatej, musis delat veci, ktery se kolikrat nebudou libit. Pokud mlada elfi druidka bazi po penezich, tak holt asi bude svadet vnitrni boj, jestli se bude chovat noblesne, nebo bude treba delat slapku v nejblizsim bordelu.
Moje postava zadnejma predsudkama stran vydelavani netrpi, ma i na 15. levelu bronzovou dyku a prsten, kterej dostala za svy sluzby. Jsem luzna a nezblaznim se z toho.
Sakra a navic tech moznosti je tolik. Neni problem si neco vymyslet a navrhnout to DM. Neni to ani tejden, co mel jistej hrac zajimavej napad, dobre to zahral a nebyl duvod mu na to nekejvnout. Z breceni na foru si tu ale proste nikdo na zadek nesedne.
Já tento přístup ve hře uplatňuji jak mohu:) Má to problém - oni by tam ti DM museli být:)))xyz wrote:Začíná mi být Dariena líto, musí prožívat bezmezné utrpení.Možná, když bys tento tvůj přístup uplatnil i ve hře tvé postavy, tak by se tě DM více všímali a udělali by z tebe mučedníka.
Hele, já to beru, alespoň bude nějaká zábava. Já se prostě a zkrátka na Thalii nudím. Pokud alespoň v Podtemnu funguje nějaké společenství a nějaký "život", tak se nechám unést znovu (můj příběh je postavený na únosu) a snad konečně bude nějaká interakce s někým. Klidně i s drowy.photter wrote:a nabídka otroctví taky furt platí...hmmm...elfka....světlá....*chlípně se olízne*
DM ve hre jsou, jen se jejich zajem bohuzel neda vynutit stiznostma a brecenim na foru. Naopak...Má to problém - oni by tam ti DM museli být:)))
To dozajista vím. Stížnosti a brečení na foru jsou až ta poslední věc. A myslím, že na tu poslední věc právě došlo.Rejty wrote:DM ve hre jsou, jen se jejich zajem bohuzel neda vynutit stiznostma a brecenim na foru. Naopak...Má to problém - oni by tam ti DM museli být:)))
Ty sis vytvoril utkvelou predstavu a prezentujes ji tu jako obecnou pravdu.Darien wrote:Jestli tomu pořád nerozumíte a máte pocit, že mluvím záhadně, tak polopaticky: MÁTE TO NASTAVENÝ BLBĚ A TAK JE TU MÁLO LIDÍ A TUDÍŽ NUDA. Zamyslete se nad tím, než mi zase řeknete, jak jsem otravnej.
Rejty wrote:Ty sis vytvoril utkvelou predstavu a prezentujes ji tu jako obecnou pravdu.Darien wrote:Jestli tomu pořád nerozumíte a máte pocit, že mluvím záhadně, tak polopaticky: MÁTE TO NASTAVENÝ BLBĚ A TAK JE TU MÁLO LIDÍ A TUDÍŽ NUDA. Zamyslete se nad tím, než mi zase řeknete, jak jsem otravnej.
jak může někoho napadnout domluvit něco na pátek večer... a že zrovna tyKrata wrote:v pátek v 20:00 zevli někde blýzko Ivorského lesíku a my tě tam naberem
To nepůjde, máme víkendový sraz naší bývalé bandy z Ultimy....Krata wrote:Darien *píše si na seznam* tak v pátek v 20:00 zevli někde blýzko Ivorského lesíku a my tě tam naberem
photter wrote:dariene, většina nás (si) asi hraje proto aby se bavila (btw. víš jakej je rozdíl mezi 5ti a 50ti letým klukem ? v ceně hraček)
někdy se to daří líp, někdy hůř
to, co popisuješ, sou typický příznaky powipovýho světa, svět si prostě musí "sednout", musí vzniknout nějakej fundament, z kterýho pak poroste nahoru a to chvilklu trvá
trvá to tim dýl, čim je svět obtížnější, dej Thalii eště rok, je obtížná kurevsky
zase obtížný světy dýl baví, to je vyzkoušený
svět po wipu je takovej syrovej, nemá svý legendy, svý postrachy, plno hráčů to řeší právě tím, co popisuješ - choděj mlátit potvory jen tak a čekaj - ne každej je ten typ toho tahouna, kolem kterýho se furt něco děje