Page 3 of 3
Re: Karathský turnaj
Posted: 13:42 18. May 2008
by Pivo
Arto potvrzuje svoji učast
Re: Karathský turnaj
Posted: 14:24 18. May 2008
by LDamian
Když už jsou tam takové odměny a hlavní cena, tak začínám trošku litovat, že to není nějak rozvrstvené dle levelu i na nějakou 2. ligu a podobně.
Ale i tak se přijdu pobavit.
Re: Karathský turnaj
Posted: 14:24 18. May 2008
by Daanri
Mozte prestat spamovat vsetky fora svojim vyhrazkami? Kto sa tu ma potom v tom vyznat, kto pride na turnaj a kto nie. Zbytocny spam budem mazat.
Re: Karathský turnaj
Posted: 16:11 18. May 2008
by Kiri
prindu (puvodne sem hlasoval ne)