Page 3 of 6
Re: Galerie - společné akce
Posted: 16:21 16. May 2011
by -RoF-
Pěkné video

. Já zase zapoměl dělat screny jako vždy

Ale holt sem byl rád, že sem stíhal to ostatní.

Re: Galerie - společné akce
Posted: 21:26 16. May 2011
by Lambijec
Moc pěkný video

až zase chytám slinu si zahrát

Re: Galerie - společné akce
Posted: 03:34 10. Jul 2011
by Derken-
Co jsem to našel

Re: Galerie - společné akce
Posted: 08:54 10. Jul 2011
by de Aers
Re: Galerie - společné akce
Posted: 09:49 10. Jul 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Co jsem to našel

Cheche hezké

. Já taky našel

Re: Galerie - společné akce
Posted: 20:47 10. Jul 2011
by LDamian
Tak Derken-e, jestli sem teď nepostneš screen s Arií Orií na oltáři Xi´An, tak jsi to projel.

Re: Galerie - společné akce
Posted: 20:50 10. Jul 2011
by Derken-
Radimeeeee! vytáhni to *vzývá*
Edit: To bohužel neni Zau´ndarská práce

Navíc po dnešku dlouho nic vytahovat nebudu ale můžu vytahnout screen jatek z 28. prosince 2010, co jsem dnes našel

Tehdy duo Azhael + Seraph( tehdy ještě lowík 18 lvl

)
Re: Galerie - společné akce
Posted: 21:33 10. Jul 2011
by -RoF-
LDamian wrote:Tak Derken-e, jestli sem teď nepostneš screen s Arií Orií na oltáři Xi´An, tak jsi to projel.

To asi ne, DM mi dal DMkill ještě někde v pokoji jejich obydlí a pak se vše odehrálo jen "jako"
Derken- wrote:Radimeeeee! vytáhni to *vzývá*
Edit: To bohužel neni Zau´ndarská práce

Navíc po dnešku dlouho nic vytahovat nebudu ale můžu vytahnout screen jatek z 28. prosince 2010, co jsem dnes našel

Tehdy duo Azhael + Seraph( tehdy ještě lowík 18 lvl

)
Vytáhni to....tedáá ten screen myslím

Re: Galerie - společné akce
Posted: 21:36 10. Jul 2011
by Derken-
Tak to asi nic nebude, když se odehrálo jen jako

Ale já jsem slyšel ještě o jednom střetnutí, ale to by musel osvětit nějaký Rorrok
Edit: Třeba i s tim screenem
Re: Galerie - společné akce
Posted: 01:23 11. Jul 2011
by Radim
Já žádnej takovej screen nemám

,ale vo tom by mohl víc vědět Bahňák to je takový starý čuně,když chcete něco od R´rorroků
edit: screenuju si to co se mi líbí a tam Arie opravdu nepatří
Re: Galerie - společné akce
Posted: 11:46 11. Jul 2011
by Práček
-RoF- wrote:Derken- wrote:Co jsem to našel

Cheche hezké

. Já taky našel

to si děláte srandu ne? já si myslel v jak strašných podmínkách tam žili a oni měli takovej byvák? se nedivím, že nechtěli dolů

Re: Galerie - společné akce
Posted: 13:55 11. Jul 2011
by zachy
Kterak drowové ulovili kořist...
Re: Galerie - společné akce
Posted: 15:07 11. Jul 2011
by Maya
To byly časy... Hezky při síle..

Re: Galerie - společné akce
Posted: 15:13 11. Jul 2011
by Derken-
Nj.. jeden umřel a 3 odešli

Re: Galerie - společné akce
Posted: 15:26 11. Jul 2011
by -darkvision-
*popotáhne a utře slzu nad Izzrarem*