Page 3 of 6

Re: Galerie - společné akce

Posted: 16:21 16. May 2011
by -RoF-
Pěkné video ;). Já zase zapoměl dělat screny jako vždy :D Ale holt sem byl rád, že sem stíhal to ostatní. :wink:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 21:26 16. May 2011
by Lambijec
Moc pěkný video :) až zase chytám slinu si zahrát :D

Re: Galerie - společné akce

Posted: 03:34 10. Jul 2011
by Derken-
Co jsem to našel :shock:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 08:54 10. Jul 2011
by de Aers
:twisted: :mrgreen:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 09:49 10. Jul 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Co jsem to našel :shock:
Cheche hezké ;). Já taky našel :roll:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 20:47 10. Jul 2011
by LDamian
Tak Derken-e, jestli sem teď nepostneš screen s Arií Orií na oltáři Xi´An, tak jsi to projel. :wink:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 20:50 10. Jul 2011
by Derken-
Radimeeeee! vytáhni to *vzývá*

Edit: To bohužel neni Zau´ndarská práce :) Navíc po dnešku dlouho nic vytahovat nebudu ale můžu vytahnout screen jatek z 28. prosince 2010, co jsem dnes našel :D Tehdy duo Azhael + Seraph( tehdy ještě lowík 18 lvl :D )

Re: Galerie - společné akce

Posted: 21:33 10. Jul 2011
by -RoF-
LDamian wrote:Tak Derken-e, jestli sem teď nepostneš screen s Arií Orií na oltáři Xi´An, tak jsi to projel. :wink:
To asi ne, DM mi dal DMkill ještě někde v pokoji jejich obydlí a pak se vše odehrálo jen "jako" :roll:
Derken- wrote:Radimeeeee! vytáhni to *vzývá*

Edit: To bohužel neni Zau´ndarská práce :) Navíc po dnešku dlouho nic vytahovat nebudu ale můžu vytahnout screen jatek z 28. prosince 2010, co jsem dnes našel :D Tehdy duo Azhael + Seraph( tehdy ještě lowík 18 lvl :D )
Vytáhni to....tedáá ten screen myslím :twisted:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 21:36 10. Jul 2011
by Derken-
Tak to asi nic nebude, když se odehrálo jen jako :mrgreen: Ale já jsem slyšel ještě o jednom střetnutí, ale to by musel osvětit nějaký Rorrok :)

Edit: Třeba i s tim screenem

Re: Galerie - společné akce

Posted: 01:23 11. Jul 2011
by Radim
Já žádnej takovej screen nemám :cry: ,ale vo tom by mohl víc vědět Bahňák to je takový starý čuně,když chcete něco od R´rorroků :mrgreen:

edit: screenuju si to co se mi líbí a tam Arie opravdu nepatří

Re: Galerie - společné akce

Posted: 11:46 11. Jul 2011
by Práček
-RoF- wrote:
Derken- wrote:Co jsem to našel :shock:
Cheche hezké ;). Já taky našel :roll:
to si děláte srandu ne? já si myslel v jak strašných podmínkách tam žili a oni měli takovej byvák? se nedivím, že nechtěli dolů :wall: :mrgreen:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 13:55 11. Jul 2011
by zachy
Kterak drowové ulovili kořist...

Re: Galerie - společné akce

Posted: 15:07 11. Jul 2011
by Maya
To byly časy... Hezky při síle.. ;) :)

Re: Galerie - společné akce

Posted: 15:13 11. Jul 2011
by Derken-
Nj.. jeden umřel a 3 odešli :(

Re: Galerie - společné akce

Posted: 15:26 11. Jul 2011
by -darkvision-
*popotáhne a utře slzu nad Izzrarem*