Page 3 of 7
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 20:10 24. Sep 2011
by davidsoft
Braenn wrote:Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(
Pomohlo by začernit jména postav, nebo alespoň při pořizování snímků nepoužívat tabulátor.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 20:21 24. Sep 2011
by Braenn
davidsoft wrote:Braenn wrote:Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(
Pomohlo by začernit jména postav, nebo alespoň při pořizování snímků nepoužívat tabulátor.
A tak zrovna oba dotyčné poznám i bez Tabu:)
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:14 25. Sep 2011
by Lolipop
To je mi úplně jedno, sázím na zdravý rozum hráčů a nešíření ooc informací do ic, což je i základním pravidlem téhle hry. To by tu pak byly zbytečné ic sekce příběhů a celých sekcí galerií.....
Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne......
no coment (Kdyby tam byla tvá postava s Azhaelem budu vědět kuloví zrovna jako ty)
pokud si to nechtěla vědět,nemáš na to koukat
Ty máš taky obrázky v téhle sekci s kým se tvá postava vídá a obtěžuju tě snad s tím,že se stýkáš s paladiny a že jsem to nechtěla vědět?

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 07:48 25. Sep 2011
by Braenn
Inu, když to vidíš takhle.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 08:49 25. Sep 2011
by J.F.Payne
No, ono by bylo fajn přispívat s těma pěknejma screenama třeba až po čase, kdy to dění na nich zachycený nebude IC žhavý a aktuální. Proti gustu žádnej dišputát, ale já bych to tak dělal. Ono něco jinýho jsou paladini, který jsou vidět, neskrývaj se a každej to o nich ví, a něco jinýho eviláci, co kujou pikle a nikdo by to o nich vědět neměl, a už vůbec ne OOC cestou.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 09:11 25. Sep 2011
by KaTo
J.F.Payne+Braenn wrote:...
Nevím co (zase) řešíte za epický problém? O téhle dvojce byla moje postava IC informovaná od dvou různých dalších postav, že jsou to sígři. Divil bych se, kdyby to vaše postavy IC neslyšely. Jediné co teď OOC navíc vím já a ne moje postava je, že laškují v trojce s lichem (ale ruku na srdce, vím o X dalších, co měli s lichem/démonem podobné síly techtle-mechtle), případně že byly na gotic swingers party s hrobníky.
Jak říkal Julda Fulda: "Lidi bděte a neblbněte!

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 09:19 25. Sep 2011
by J.F.Payne
KaTo wrote:Nevím co (zase) řešíte za epický problém? O téhle dvojce byla moje postava IC informovaná od dvou různých dalších postav, že jsou to sígři. Divil bych se, kdyby to vaše postavy IC neslyšely.
No, moje postava nic takovýho neslyšela, naopak má Nessu za spořádanou měšťanku, takže tak, pane KaTo.
Mně osobně to nijak nepřekáží, ale až se někdo bude vztekat, že jeho "dokonalého eviláka" někdo odhalil...
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 09:30 25. Sep 2011
by Braenn
Nechtěla jsem to tu rozpitvávat, ale budiž.
Představ si, že ve hře něco řešíš, hledáš, po něčem pátráš - a ano, narozdíl od jiných informovaých postav jsi třeba za blbečka a pozadu - a pak se tak podíváš sem, (fakt, že "když to vědět nechceš, tak se nedívej" raději nekomentuji) a buch - najednou víš, že a kdo a co a jak a místo hledání máš quest na téma "Jak nemetagameovat, že vím o tom, co hledám", a při každé indicii už ti v hlavě naskočí "spojila bych si to, nevědět, co vím, došlo by mi to, je fér, když to teda budu vědět, nebo bych to měla zahrát, že mi to raději nedošlo, abych někoho nepoškodila?". Super, fakt že jo, veškerý zážitek z IC zjištování jde do háje...
Použijeme to OOC? Ne, nepoužijeme. Ovlivní nás to? Jo, ovlivní, i když nechceme. Kazí to hru? Jo, kazí. Když ti někdo na začátku knihy nebo filmu prozradí děj, taky ti to játra nevytrhne, ale půlka srandy je pryč. Je to tak nepochopitelné, vážně ano? Kdyby to třeba napsal někdo jiný, bylo by to snesitelnější?
Zkus se odprostit od toho, že to tady píšou zase Ti_hnusní_arogantní_paladini, od toho, že narozdíl od nás ty už to dávno víš, a podívej se na to z pohledu někoho, kdo po tom pátral a do téhle doby nic OOC nevěděl a vědět nechtěl.
Jediná má "epická" žádost je, aby si příště eviláci uvážili, co zde (a kdy) dávají, nebo alespoň hodili jen odkaz na obrázek místo obrázku samotného, s větou "prozrazujeme IC informace". Je to tak sobecké, přehnané a opovrženíhodné?
Děkuji, děkuji, děkuji.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 09:53 25. Sep 2011
by Daanri
Mozte to riesit v spame a nie v galerii? Vdaka.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 17:37 30. Oct 2011
by jachyra
Neviem, či som to tu už niekedy dávala, ale reku premazávam screeny, tak reku prečo nepridať niečo ešte zo zabudnutej "slávy" šestky

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 14:07 11. Mar 2012
by -RoF-
Karavana do Tartenu mířící a nakonec potřebné věci předávající .
Tohle byla hezká akce a bavilo mě shánět ty věci.
A dostala mě hláška "Rany vyber si mulu a půjdeme" a Rany na to "no přece tetu Arču"

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 07:38 14. Mar 2012
by klobouk
Práce v Tartenu.
1. Rozdělení stanů (zná své vítěze).
2. Johannův Regulus - i paladinští koně musí pracovat.
3. Pracují prostě všichni.
4. Po práci, čas příběhů u táboráku.




Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 01:12 22. Mar 2012
by klobouk
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:27 15. Jul 2012
by Nalkanar
Svatá výprava do podtemna
aneb první tábor, kdy vše šlo hladce a snadno
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:43 15. Jul 2012
by J.F.Payne
Svatá výprava