Page 3 of 11

Re: Galerie - srandičky

Posted: 11:36 15. Jul 2009
by Krata
TO je nějaká chybka asi :shock: , jdu tam

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:43 15. Jul 2009
by G14
hehe,ja tam byla s Meg a ta hned davala ruce nad hlavu,ze nic neprovedla a upustila si balik co nesla do Tartenu na nohu :mrgreen:
balik si zas hezky odnesla zpatky, protoze sance projit za branu pres vsechny ty vojaky byla nulova :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:56 15. Jul 2009
by Pajule
G14 wrote:hehe,ja tam byla s Meg a ta hned davala ruce nad hlavu,ze nic neprovedla a upustila si balik co nesla do Tartenu na nohu :mrgreen:
balik si zas hezky odnesla zpatky, protoze sance projit za branu pres vsechny ty vojaky byla nulova :mrgreen:
no do tej hospody asi jo , ale jinak do atrtenu se dostaneš v pohodě ;)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:05 15. Jul 2009
by G14
ono ji to chuderu moc vydesilo na to aby sla zadem :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:50 15. Oct 2009
by -RoF-
Trošku sem si hrál s oblečekama :roll:
Níže dám čím sem se inspiroval :twisted:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:52 15. Oct 2009
by -RoF-
Aria Oria - sexy pokojská, která vám splní téměř každé vaše přání a kdyby vám byla zima,věřte že vás zahřeje, stačí se jen zeptat.

Mumie sem radši nezkoušel hledat a prachovku sem nenašel :twisted:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 21:36 17. Oct 2009
by -RoF-
Tak děkuju Modrovousici ;)
Ona našla tenhle obrázek a drobně ho upravila.
A já udělal šaty, které vypadjí jak zadání....a je fakt že podobně Aria Oria i vypadá.

Jo a ten flíček na nose....hmmm to je kapka sladkého nektaru mladé elfky, který Arii na nosíku asi zůstal po předchozích hrátkách :roll: :twisted:

*Tento plakát je vyvěšen v městech, Aria Oria, vaše milá společnice*

Re: Galerie - srandičky

Posted: 23:07 17. Oct 2009
by kucik
Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 23:08 17. Oct 2009
by Rejty
kucik wrote:Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky :mrgreen:
Už stárnete...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:14 18. Oct 2009
by Pajule
no nooo myslim ,že takovej photter se nezmění :twisted: , ale jojo ostrovanky měly styl :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:33 19. Oct 2009
by Modrovousice
kucik wrote:Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky :mrgreen:
to bych chtěla docela i vidět :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 18:03 24. Oct 2009
by jachyra
:D na maškarný?

Re: Galerie - srandičky

Posted: 22:10 10. Nov 2009
by Tretas
Tak dnes jsem nevěděl jestli jsem přišel do koňobazaru, nebo koňosalónu. :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 02:14 11. Nov 2009
by G14
to je dobre vedet kde najdu dostatek koni na slavnostni otevreni jatek :twisted:
jen pro zvane :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 18:44 21. Nov 2009
by Sobik
Na tento screen to nemá Tretasi. ;)