Page 3 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:36 15. Jul 2009
by Krata
TO je nějaká chybka asi

, jdu tam
Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:43 15. Jul 2009
by G14
hehe,ja tam byla s Meg a ta hned davala ruce nad hlavu,ze nic neprovedla a upustila si balik co nesla do Tartenu na nohu
balik si zas hezky odnesla zpatky, protoze sance projit za branu pres vsechny ty vojaky byla nulova

Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:56 15. Jul 2009
by Pajule
G14 wrote:hehe,ja tam byla s Meg a ta hned davala ruce nad hlavu,ze nic neprovedla a upustila si balik co nesla do Tartenu na nohu
balik si zas hezky odnesla zpatky, protoze sance projit za branu pres vsechny ty vojaky byla nulova

no do tej hospody asi jo , ale jinak do atrtenu se dostaneš v pohodě

Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:05 15. Jul 2009
by G14
ono ji to chuderu moc vydesilo na to aby sla zadem

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:50 15. Oct 2009
by -RoF-
Trošku sem si hrál s oblečekama
Níže dám čím sem se inspiroval

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:52 15. Oct 2009
by -RoF-
Aria Oria - sexy pokojská, která vám splní téměř každé vaše přání a kdyby vám byla zima,věřte že vás zahřeje, stačí se jen zeptat.
Mumie sem radši nezkoušel hledat a prachovku sem nenašel 
Re: Galerie - srandičky
Posted: 21:36 17. Oct 2009
by -RoF-
Tak děkuju Modrovousici 
Ona našla tenhle obrázek a drobně ho upravila.
A já udělal šaty, které vypadjí jak zadání....a je fakt že podobně Aria Oria i vypadá.
Jo a ten flíček na nose....hmmm to je kapka sladkého nektaru mladé elfky, který Arii na nosíku asi zůstal po předchozích hrátkách
*Tento plakát je vyvěšen v městech, Aria Oria, vaše milá společnice*
Re: Galerie - srandičky
Posted: 23:07 17. Oct 2009
by kucik
Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky

Re: Galerie - srandičky
Posted: 23:08 17. Oct 2009
by Rejty
kucik wrote:Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky

Už stárnete...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:14 18. Oct 2009
by Pajule
no nooo myslim ,že takovej photter se nezmění

, ale jojo ostrovanky měly styl

Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:33 19. Oct 2009
by Modrovousice
kucik wrote:Kde jsou ty casy, kdy jsme jen ja s photterem pohorsovali okoli necudnymi oblecky

to bych chtěla docela i vidět

Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:03 24. Oct 2009
by jachyra

na maškarný?
Re: Galerie - srandičky
Posted: 22:10 10. Nov 2009
by Tretas
Tak dnes jsem nevěděl jestli jsem přišel do koňobazaru, nebo koňosalónu.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 02:14 11. Nov 2009
by G14
to je dobre vedet kde najdu dostatek koni na slavnostni otevreni jatek
jen pro zvane

Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:44 21. Nov 2009
by Sobik
Na tento screen to nemá Tretasi.
