Page 3 of 4

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 12:44 14. May 2008
by Zyga
Hele ja taky dojedu kamkoliv, i s tim vlakem v sest rano uz mam naky zkusenosti a neni to tak hrozny :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 12:49 14. May 2008
by Krata
Někdy můžu u kolína zamluvit hájenku, třeba na celej vejkend, může se spát tam, je tam pípa a můžu sehnat i gril a muziku.. ale budem se muset nějak složit na sudy, z toho kolik nás je a kolik toho vypijem by jeden asi nevydržel na moc dlouho.. nebo kupovat petky z hospod okolo ale to neni to právý.. no třeba někdy :wink:

Na sraz mi je jedno jesli to bude praha, plzen nebo brno.. tak nějak se dotanu snad na všechny strany, s pomocí Johnyho :D , ale jesli bude plzen a jesli bude brát Theogil káru tak si zamlouvám místo jesli mohu :o

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 15:24 14. May 2008
by Daanri
To len ja som tak trochu navrhoval nieco blizsie, bo uz konecne chcem dorazit na sraz a vidiet lidi z Thalie. Ale ako vravim, mame to dost daleko, takze by som sa prihovaral za sraz v sobotu, pripadne neviete niekto poradit nake lacne a solidne ubytovanie v Plzni, pre zatim asi 3-4lud????

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 15:28 14. May 2008
by Rejty
Minule kluci spali v naky ubytovne jeste z minulyho rezimu. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:21 14. May 2008
by Aznar
ja dneska videl z busu velikej napis ubytovna - 130Kc/noc, naproti pivovaru :mrgreen:
ale uprimne do tohohle bych asi nesel, ale videl sem to jenom z dalky, treba to zblizka nebude tak hrozny

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:22 14. May 2008
by Krata
Byla docela dobrá, nomis měl celodení pískání vokna a telku zdarma a nám pod postelí koukal hřebík :) .. no na ty 3 hodiny co jsme tam spali to šlo a bylo to i kouske od toho kde jsme měli sraz

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:32 14. May 2008
by Daanri
No ja potrebujem hlavne nieco normalne, aby som to po tej "party" riadne vyspal a mohol zas odsoferovat tu streku naspat. :wink: To tam plzenaci nepoznate ziaden pekny utulny pensionik??? :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:43 14. May 2008
by igor
Daanri wrote:To tam plzenaci nepoznate ziaden pekny utulny pensionik??? :mrgreen:
Tak jasně že tu jsou pěkný a útulný, ale taky drahý... kdo by taky jezdil do nějakýho města kde nemá kde přespat, akorát cizincí nebo někdo na služební cestě... podle toho se asi taky odvíjí cena.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:43 14. May 2008
by steel_martin
Aznar wrote:ja dneska videl z busu velikej napis ubytovna - 130Kc/noc, naproti pivovaru :mrgreen:
ale uprimne do tohohle bych asi nesel, ale videl sem to jenom z dalky, treba to zblizka nebude tak hrozny
Jojo.. toho sem si nedávno z šestnáctky taky všim. Myslíš tu megabudovu, co vypadá jako paneláky ze hry Stalker? :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:46 14. May 2008
by Aznar
steel_martin wrote:
Aznar wrote:ja dneska videl z busu velikej napis ubytovna - 130Kc/noc, naproti pivovaru :mrgreen:
ale uprimne do tohohle bych asi nesel, ale videl sem to jenom z dalky, treba to zblizka nebude tak hrozny
Jojo.. toho sem si nedávno z šestnáctky taky všim. Myslíš tu megabudovu, co vypadá jako paneláky ze hry Stalker? :lol:
tu hru neznam, ale nejspis to bude ono :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 17:54 14. May 2008
by Krata
Daanri: ten byt byl dobrej, v poho se tam dalo spát, čisto a klid.. teda my jsme měli klid, nomisovi celý večer asi hráli varhany :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 19:09 14. May 2008
by Jonny
Tušim, že to byl Hotel Škoda...Fakt to tam bylo dobrý, výhled sme měli krásnej, z posledního patra, i záchod a sprcha na pokoji, Nomis měl možná i plnou lednici... :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 20:37 14. May 2008
by nomis_b
Byl to hotel Plzen teda v minulym rezimu.. ted to prejmenovali nenapadne na Ubytovna Plzen (a je to hafo vysokej barka viditelny snad odevsad)... tzn vse stejny jak pred 50 lety.. na tu dobu luxus na dnesni.. no nejakou tu udrzbu (treba opravit vetrani tak at nepiska jak varhany) by to chtelo. Ale vsechno cisty.. skoro kazdy valstni pokoj, vlastni socialku.. a uprimne.. jak sem byl ozralej. bylo mi to jedno. A za tu cenu byt max. ve dvou na pokoji nadhera..

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 21:16 14. May 2008
by Aznar
kdybys byl ozralej, tak ti nejaky piskani nevadi :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 00:09 15. May 2008
by Jonny
Zajimavy, koukal sem schvalne predtim na net, abych tady nerikal nejakou blbost, a vsude na turistickejch webech je jako Hotel Skoda, ale pravda je, ze sem taky mel zafixovany Plzen...No ale je to jedno...Proste kdo pojede zdaleka, nemusi mit strach, tam se da slusne prespat...A jak rika Nomis, uzijete si i trochu zaslyho predrevolucniho luxusu :)