Page 3 of 6
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 11:31 21. May 2008
by Darien
kucik wrote:Podobna jednorazova reklama udela imho presne to, ze se kratkodobe server zaplni nad kapacitu hraci, kteri se sem podivaj a zase odejdou. Tohle myslim nema moc smysl.
To se stany u čehokoliv. Ale když by jich tady deset zůstalo, tak by to bylo i tak bezva ne? Navíc si pak můžeš dát odkaz i na webovky:) A pochlubit se tím na diskusácích a podobně. Důležitý je, jak se to podá:
Hledáte svět, kde můžete skutečně prožívat svou postavu? Svět, kde sice můžete zabíjet potvory, ale také nemusíte? Atd atd, ted nemám bohužel čas, jdu na schůzku, ale prostě záleží na tom, jak se to zacílí....
M.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 18:55 21. May 2008
by Kiri
Darien wrote:
....
Hledáte svět, kde můžete skutečně prožívat svou postavu? Svět, kde sice můžete zabíjet potvory, ale také nemusíte? Atd atd, ted nemám bohužel čas, jdu na schůzku, ale prostě záleží na tom, jak se to zacílí....
M.
To je vtip? Moc sem se nezasmal. Mi prijde jako ted davaj ty podepisovaci reklamy - ptakovina. Uz ted mam pocit, ze se tu toci rocne spousta hracu a este se otoci....
Nudite se? Kupte si medvidka mivala
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 18:59 21. May 2008
by Neithan1
myval.. pche.. asi si nikdy nevidel koalu ked vravis take veci.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:00 21. May 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:myval.. pche.. asi si nikdy nevidel koalu ked vravis take veci.
No je t ozjednoho filmu, naznacoval sem, ze .... na ICQ

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:44 21. May 2008
by Darien
Kiri wrote:Darien wrote:
....
Hledáte svět, kde můžete skutečně prožívat svou postavu? Svět, kde sice můžete zabíjet potvory, ale také nemusíte? Atd atd, ted nemám bohužel čas, jdu na schůzku, ale prostě záleží na tom, jak se to zacílí....
M.
To je vtip? Moc sem se nezasmal. Mi prijde jako ted davaj ty podepisovaci reklamy - ptakovina. Uz ted mam pocit, ze se tu toci rocne spousta hracu a este se otoci....
Nudite se? Kupte si medvidka mivala
Celou tu reakci jsem nepochopil.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 00:19 22. May 2008
by Daanri
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 14:21 22. May 2008
by Jachym
Když jsme u těch nových hráčů a získávání hráčů , tak co tak když už třeba někdo příjde , někdo nový tak třeba udělat něco proto aby nezdrhl z důvodů , že to tu dobře nefunguje.
Nechápete, jasně hned vysvětlím.
(V zásadě tímto příspěvkem nechci někoho naštvat)
Nový hráči ,tuším mi říkali dva, na 4 a 5 lvlu, se snaží seč mohou si zvednout zručnost ve ztahování kůže, ale není jim to nic platné , skill se jim nezlepšuje.
Mám návrh , co tak jim za snahu přidat nějaké to % než se to vyřeší ?
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 14:24 22. May 2008
by kucik
Vyresilo se to vcera.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 15:10 22. May 2008
by Darien
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 15:20 22. May 2008
by photter
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 18:07 22. May 2008
by Neithan1
No nezazil som Kiriho nahanajuceho pocet prispevkov na fore, ale zazil som Dariena nahanajuceho pocet prispevkov na fore, zvlastne ze behom 2 mesiacov (mozno ani to nie) ziskal status slachtic s celkovym poctom prispevkov nad 400 a s minimalne jednym prispevkom v kazdej teme na fore a uprimne kolko z tych prispevkov davalo nejaky vyznam ? Mozno prvych 10 - 50.
Takze na mieste by bolo skor zvazenie jeho prispevkov.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:19 22. May 2008
by Darien
Neithan1 wrote:
No nezazil som Kiriho nahanajuceho pocet prispevkov na fore, ale zazil som Dariena nahanajuceho pocet prispevkov na fore, zvlastne ze behom 2 mesiacov (mozno ani to nie) ziskal status slachtic s celkovym poctom prispevkov nad 400 a s minimalne jednym prispevkom v kazdej teme na fore a uprimne kolko z tych prispevkov davalo nejaky vyznam ? Mozno prvych 10 - 50.
Takze na mieste by bolo skor zvazenie jeho prispevkov.
Tvá starost o moji osobu je až dojemná, Neithane. To, že jsem nějaký "šlechtic" jsem si všiml až po tvém upozornění, to je hezké:) Jsem ti nesmírně vděčný, že mne tak pečlivě sleduješ, hned se mi lépe dýchá, když vím, že mám anděla strážného:))
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:24 22. May 2008
by Neithan1
nepozorujem ta, len dosla rec na honenie prispevkov, tak sa mi zdala Daanriho reakcia nefer
A prepac, nechcem do teba nejako rypat, ale fakt je ze prispevky ktore mali nejaky vyznam, boli len tie co si pisal na zaciatku. Potom sa to zvrhlo na podliezanie a fnukanie preto niekedy reagujem trosku podrazdene (furt).
Jo a rikej mi Kenethe.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 20:33 22. May 2008
by Darien
Neithan1 wrote:nepozorujem ta, len dosla rec na honenie prispevkov, tak sa mi zdala Daanriho reakcia nefer
A prepac, nechcem do teba nejako rypat, ale fakt je ze prispevky ktore mali nejaky vyznam, boli len tie co si pisal na zaciatku. Potom sa to zvrhlo na podliezanie a fnukanie preto niekedy reagujem trosku podrazdene (furt).
Jo a rikej mi Kenethe.
Podlézání komu pro boha svatýho?
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 20:53 22. May 2008
by Kiri
tady tady tady tady tady dam...............a to je konec pratele. Kdo chce kam, kopneme ho tam.
P.S.: K nesmylsu patri jen vetsi nesmysl
