Page 3 of 4
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 16:22 20. May 2008
by melvik
myslim ze se dostavame pomalu k jadru problemu
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:27 20. May 2008
by Krata
a ten zní?
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:36 20. May 2008
by melvik
stahovani jede jak kdy a mely bychom zjistit proc, aspon podle meho skromneho nazoru
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:40 20. May 2008
by kaz
melvik wrote:stahovani jede jak kdy a mely bychom zjistit proc, aspon podle meho skromneho nazoru
A myslim ze i se sberem je to to samy.(Myslel jsem si to uz driv, ale nemel jsem odvahu to sem napsat pred superveverkou

)
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:29 20. May 2008
by kucik
Sber je neco jinyho. Tam funguje konspirace veverek za monopol na orisky a jiny lesni plody.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 21:58 20. May 2008
by kaz
Aha

kurna to jsem nedomyslel

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 02:02 21. May 2008
by melvik
neco sem s tim podelal, uvidime po restartu ve 14 esi modul este pojede. Kucik mi vysvetlil, ze dokonce i veverky by mely psat na koncich prikazu stredniky.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 10:03 21. May 2008
by DenGrasse
stahování zase naskočilo, aspoň mně

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 11:35 21. May 2008
by melvik
DenGrasse wrote:stahování zase naskočilo, aspoň mně

zajimavy, este sem to neuploadnul na server, vypada ze nekdy staci placebo

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 11:43 21. May 2008
by kucik
Tak zkusime tvrdit, ze craft je hotovej. Treba to taky zabere

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 11:48 21. May 2008
by photter
dyk je to pravda, votrok je přece taky řemeslo, ne ?
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:11 21. May 2008
by Erkwinn
Jojo, votrok...jí s někým, kdo má stahování na maximu a sloužit jen jako nosič místo muly.
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:17 21. May 2008
by Krata
On se dá použít i jinak?

Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 19:47 21. May 2008
by melvik
tak co flameri

me hlavne zajima esi uz to mate ok
Re: Stahování - nezlepšuje se :o)
Posted: 18:06 22. May 2008
by Phantorris
Tak Vám nechci kazit radost, ale asi od včerejška se mi objevil stejný problém se stahováním - nezlepšuje se. Asi dvakrát se to zlepší a pak nic.
A ještě by mě zajimalo jestli teda s tou rudou je to chyba, že nejde těžit nebo jestli to tak má být

(uhlí taky nejde)