Page 3 of 5
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:19 19. May 2008
by melvik
no podle me jsou normal zbrane celkem ok. Problem je hlavne u strelnych zbrani. Celkove jsou v nwn hodne slabe a strelivo ktere se vypotrebuje velmi rychle je ultra drahe. Navic po cem dou potvory prvni ? Ano po strelci

. Dlouhy luk je defakto martial obourucka

a zadny bonus nema.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:33 19. May 2008
by Rejty
Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:37 19. May 2008
by melvik
zapomel si napsat ze se ti libi ma pripominka k lukum

Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:38 19. May 2008
by Marvin
LDamian wrote:
Poznámka: přestaňte lobbovat za "svoje" zbraně a prosazovat posilování zbraní obecně. Je to kravina!
Ano, o to slo i mne, osobne nepouzivam ani jednu zo zbrani ktorej som navrhoval upravu zranenia
Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...

.. nevadi damianov navrh na zvysenie je lepsi ...
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:41 19. May 2008
by photter
jenom doplnim, že morningstar by měl správně dávat bludgeoning/piercing, takže jestli to fakt 1.69 fixne, je po problému
střelný zbraně sou hovadsky znevýhodněný jak směšnou DMG tak cenama střeliva, kromě AAčka si nikdo lukem neškrtne a AAčko jen díky nazpívanýmu bonusu z barda
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:43 19. May 2008
by melvik
jop aspon jeden
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:44 19. May 2008
by kucik
@LD: Jo, s tim souhlasim, jen Staff bych zvednul jen o 1d2.
@melvik: Nahodou strelny zbrane jsou imho vyhodny dost. Neznam snad postavu, ktera nema ranged weapon. Strelivo je holt problem. Luk, kus a prak muzes mit alespon s bonusem a platis ho jen jednou, ale treba takove sekery a shakeny jsou na tom hur, protoze kupovat nejake +1 by tezko nekdo financne unesl.
Trochu me v tomhle stve zvyhodneni kusi oproti lukum, protoze ackoliv maji kuse vetsi dmg a rozsah criticalu, luk ma vetsi pozadavky na silu. Nadaval jsem na to driv a nadavam porad.
@Marvin:
Ja vim, zes to psal. Tys akorat ustoupil na zbranich, kde to podle me bylo mozne a trvals na holi a kopi, kde mi to prislo zbytecne.
@photter:
Co blbnes? Vzdyt s lukama jsme jeli porad a luk ma skoro kazdej.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:45 19. May 2008
by Marvin
photter wrote:
střelný zbraně sou hovadsky znevýhodněný jak směšnou DMG tak cenama střeliva, kromě AAčka si nikdo lukem neškrtne a AAčko jen díky nazpívanýmu bonusu z barda
melvik wrote:..luky...
Jop na tom je tiez kus pravdy ...
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:47 19. May 2008
by LDamian
Marvin wrote:
Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...

.. nevadi damianov navrh na zvysenie je lepsi ...
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.
Pohoda. V podstatě jsem jen prošel všechny zbraně, udělal si své mínění a reagoval na tvůj nápad. Tedy je to Marvinův nápad. Mimochodem kdyby si toho nikdo nevšiml, tak to napadlo Marvina. Jo jo, vymyslel to Marvin. No fakt, Marvin to vymyslel, je to jeho nápad. Marvin. Marvin! Je to fakt frajer, že ho to napadlo co?

Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:47 19. May 2008
by melvik
@kucik , no pro lowlevl ma smysl luk. Ale zkus byt strelcem z povolani

Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:47 19. May 2008
by photter
jasneže má luk každej, přece nebudeš honit jednotlivě potvůrky, co před tebou zdrhaj
až příště vlezem k černejm štírům, můžem je zkusit postřílet, to se smíchy počuráme

Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:51 19. May 2008
by Marvin
LDamian wrote:Marvin wrote:
Rejty wrote:Libi se mi Damianuv napad zvednout zraneni lehkemu cepu / straslivemu palcatu o 1k2 a holi o 1k4.
Jo i mne sa paci jeho navrh hlavne preto ze som toto iste pisal vo svojom uplne prvom prispevku (az na tu hul)...

.. nevadi damianov navrh na zvysenie je lepsi ...
Pozn. nie je to mierene nijako proti tebe Damian, v podstate si mi dal za pravdu v niektorych veciach.
Pohoda. V podstatě jsem jen prošel všechny zbraně, udělal si své mínění a reagoval na tvůj nápad. Tedy je to Marvinův nápad. Mimochodem kdyby si toho nikdo nevšiml, tak to napadlo Marvina. Jo jo, vymyslel to Marvin. No fakt, Marvin to vymyslel, je to jeho nápad. Marvin. Marvin! Je to fakt frajer, že ho to napadlo co?

sorry ale bez do prdele ...
vobec som tym nesiel proti tebe, naopak bol som rad ze aspon niekto suhlasi, islo mi o rejtyho ktrory s k mojem navrhu zachoval uplne odmietavo a tvoj velebil ... ale to je jedno, koncim s akymkolvek pisanim na fore napadov i cohokolvek, jedine k comu to vzdy vedie je ze sa debata prenesie do ironizmu a zosmiesnovania ...
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:52 19. May 2008
by LDamian
Marvin wrote:
sorry ale bez do prdele ...
Ok, neprislo ti to vtipne, tak se omlouvam. Nebylo to mysleno zle.
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:55 19. May 2008
by Marvin
LDamian wrote:Marvin wrote:
sorry ale bez do prdele ...
Ok, neprislo ti to vtipne, tak se omlouvam. Nebylo to mysleno zle.
Omluva prijata, ale uprimne mna to totalne vytocilo ked som si to precital ...
Re: Zvýšenie zranenia u niektorých zbraní
Posted: 12:58 19. May 2008
by Rejty
Marvin wrote:Omluva prijata, ale uprimne mna to totalne vytocilo ked som si to precital ...
Aspon vis, jak se casto citime.
