Page 3 of 3

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:40 19. May 2008
by kucik
Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 13:54 19. May 2008
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.
Ups děkuji to jsem nevěděl ... myslel jsem že je to tam nabeton.
Oprava na aktuální zbraně: krátký meč, dýka, krátký luk

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 14:07 19. May 2008
by Shifter
No u svojeho palata dlouhej + velkej mec, nic jinyho bych se mi u nej snad ani nelibilo (krome jiz zminovaneho kladiva)

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 17:24 19. May 2008
by Erkwinn
Mám na Thalii jen trpoše a jedinou zbraň, kterou používá je greataxe.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 21:08 19. May 2008
by Zyga
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny :mrgreen: , pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 14:42 20. May 2008
by kucik
Zyga wrote: A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny :mrgreen: , pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy
Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny :(

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 14:57 20. May 2008
by nomis_b
to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat :mrgreen:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 15:00 20. May 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat :mrgreen:
Za mě ne .. používám ji jako sec. zbraň při boji dvěma zbraněma proti velmi slabím NPC.

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 18:20 20. May 2008
by Zyga
kucik wrote: Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny :(
Noooo... stejne sem este shurikeny prodavat nikde nevidel tak proc ne, ja tech 1k3 nak preziju, kdybych jel ciste na damage tak poradam vypravy do hagolu a plundruju jim tam zasoby vrhacich seker, coz me tak napada jestli na ni taky neni nakej peknej model..

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Posted: 20:11 06. Jun 2008
by kucik
Takze jelikoz uz se sesel docela reprezentativni vzorek, udelal bych z toho nejake zavery.
Zbrane, ktere se ukazaly jako nepouzivane:

Kyj, srp a trojzubec povazuju za zbrane spis stylove a at uz budou mit jakekoliv staty, vetsina hracu si je imho vezme stejne jen pro jejich vzhled.

Shuriken ma nizsi damage oproti sipkam a potrebuje exotic proficiency. Na druhou stranu oproti sipkam nic nevazi a u munice to postavy bez sily pociti vyrazne.

Vrhaci sekyra Ma imho drastickou nevyhodu ve hmotnosti, pro kterou ji povazuju u vetsiny postav za nepouzitelnou. Fakt, ze jde o jedinou ranged zbran, ktera ma secny zraneni, to podle me moc nevyvazi a uvazoval bych o zasahu do haku a jeji odlehceni.

Rucni sekerka a kladivko jsou v podstate jen pracovni nastroje, ikdyz takova sekyrka neni pro zlodeje vubec spatnou zbrani. Treba k trpaslicimu zlodeji by se vyborne hodila a je podstatne ucinejsi, nez dyky.

Zbyva lehky cep, ktery byl diskutovany uz drive a u ktereho by nejake upravy imho mely smysl.