Page 3 of 3
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 13:40 19. May 2008
by kucik
Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 13:54 19. May 2008
by Theogil I
kucik wrote:Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.
Ups děkuji to jsem nevěděl ... myslel jsem že je to tam nabeton.
Oprava na aktuální zbraně: krátký meč, dýka, krátký luk
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 14:07 19. May 2008
by Shifter
No u svojeho palata dlouhej + velkej mec, nic jinyho bych se mi u nej snad ani nelibilo (krome jiz zminovaneho kladiva)
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 17:24 19. May 2008
by Erkwinn
Mám na Thalii jen trpoše a jedinou zbraň, kterou používá je greataxe.
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 21:08 19. May 2008
by Zyga
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny

, pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 14:42 20. May 2008
by kucik
Zyga wrote:
A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny

, pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy
Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 14:57 20. May 2008
by nomis_b
to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 15:00 20. May 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat

Za mě ne .. používám ji jako sec. zbraň při boji dvěma zbraněma proti velmi slabím NPC.
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 18:20 20. May 2008
by Zyga
kucik wrote:
Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny

Noooo... stejne sem este shurikeny prodavat nikde nevidel tak proc ne, ja tech 1k3 nak preziju, kdybych jel ciste na damage tak poradam vypravy do hagolu a plundruju jim tam zasoby vrhacich seker, coz me tak napada jestli na ni taky neni nakej peknej model..
Re: Nejcasteji pouzivane zbrane
Posted: 20:11 06. Jun 2008
by kucik
Takze jelikoz uz se sesel docela reprezentativni vzorek, udelal bych z toho nejake zavery.
Zbrane, ktere se ukazaly jako nepouzivane:
Kyj, srp a trojzubec povazuju za zbrane spis stylove a at uz budou mit jakekoliv staty, vetsina hracu si je imho vezme stejne jen pro jejich vzhled.
Shuriken ma nizsi damage oproti sipkam a potrebuje exotic proficiency. Na druhou stranu oproti sipkam nic nevazi a u munice to postavy bez sily pociti vyrazne.
Vrhaci sekyra Ma imho drastickou nevyhodu ve hmotnosti, pro kterou ji povazuju u vetsiny postav za nepouzitelnou. Fakt, ze jde o jedinou ranged zbran, ktera ma secny zraneni, to podle me moc nevyvazi a uvazoval bych o zasahu do haku a jeji odlehceni.
Rucni sekerka a kladivko jsou v podstate jen pracovni nastroje, ikdyz takova sekyrka neni pro zlodeje vubec spatnou zbrani. Treba k trpaslicimu zlodeji by se vyborne hodila a je podstatne ucinejsi, nez dyky.
Zbyva lehky cep, ktery byl diskutovany uz drive a u ktereho by nejake upravy imho mely smysl.