Page 3 of 3
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 11:17 21. May 2008
by DenGrasse
já sem rád když se dostanu k PC... aneb vaše starosti na naše ostny

Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 15:23 07. Jun 2008
by fuxxo
no ja som dal 3 resi, hlavne pro ti bossy a celkovy spawn aj v obchodech. a je jedna pravda co sa tyka reset o 18:00 ten mi asi chyba
hlavne, a ten o 2:00 hovoril dobru noc.

sice som poslednu dobu vela nehral ale mam pocit ze mi to trosku viac lagguje ako su tie dva restarty...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 16:05 07. Jun 2008
by Phantorris
Já osobně sem si na to zvyknul tak jak to je a ted se mi to asi libi vic nez driv.
A co se týče těch lagů, tak já sem si nevšiml žadné změny.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 16:28 07. Jun 2008
by igor
jo no, jde asi o zvyk... předtim sem taky byl pro aby byly zas 3 restarty ale nijak mi to teď nevadí
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 00:42 08. Jun 2008
by danielfojt
jo je to dobre driv me stvalo kdyz byl restart,ted uz neni tolik casu tak hraju mn a ani me to neprijde,ale lagy jsou nekdy hardcore....
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 07:20 08. Jun 2008
by nomis_b
Musim se pridat, jak byly tri restarty, tak byly taky lagy, ale ted se mi zdaji castejsi. Mozna je to jen vice postavama ve hre, ale nekdy ty lagy fakt stoji za to..
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 09:02 08. Jun 2008
by Jachym
Já jsem též pro tři restarty a to hlavně z důvodu který sem tu někde už jednou popisoval - stále se tu více a více rozmáhá rozbíjení truhliček. že je boss zabitý čert to vem i když mi jen on dá nějakej exp. Ale že tam nejsou truhlice to mě teda vytáčí. je to bezohlednost a hlavně od plechovek které vše investují do síly a do boje.
O tomto problému jsem tu už psal , a bylo řečeno DMkami (můžu napsat kterými)
, že se do těch truhel budou cpát drahé sošky a lahvičky aby se to vůbec nevyplatilo je rozsekat protože ty se rozbijí a zůstane jim tam jen pár zlaťáků
- bohužel se tak nestalo a hráči ví - , když tam jdou třeba se mnou kterej jim tu past najde ,odpastí a odemkne, - že tam jsou jen a jen peníze a k těm se dostanou universálním klíčem , obouruční sekerou.
Abych byl tedy konkretní : např - Jeskyně Zlobrů
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 09:32 08. Jun 2008
by Shifter
2Jachym: A co zrovna na tomhle vyřešej tři restarty? Poklady se obnovujou pouze restartem, ne za určitej čas, takže i kdyby bylo restartů pět, vedlo by to jen k tomu, že by dotyčnej za den víc vydělal. Se systémem obnovení pokladu restartem ti taky může bejt jedno, že je truhla rozbitá, dyk i kdyby ji někdo odemknul, tak je prázdná až do dalšiho restartu, nebo snad ne?
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 10:03 08. Jun 2008
by Krata
Truhly se obnovujou restartem? to je trochu blbost nemyslíš?

, loot se obnovuje stejně jako potvory respawn.. to že ti někdo rozbíjí truhly si vyřeš ve hře, jesli jsou postavy tak tupý že je nezajímá co je vevnitř je jejich mínus
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 10:13 08. Jun 2008
by pepa48
hlavní loot u bossů se obnovuje restartem, menší loot se spavnuje s potvorama...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 11:01 08. Jun 2008
by Shifter
Krata wrote:Truhly se obnovujou restartem? to je trochu blbost nemyslíš?

, loot se obnovuje stejně jako potvory respawn.. to že ti někdo rozbíjí truhly si vyřeš ve hře, jesli jsou postavy tak tupý že je nezajímá co je vevnitř je jejich mínus
Kraaataaa je blbější Cháchá *vyplazuje jazyk a dělá grimasy*
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Posted: 13:06 08. Jun 2008
by Krata
samozřejmě sem myslel normální loot že.. Shifter je zas jak malí děcko, vyplazuje jazky
