Page 3 of 4

Re: smrt a oživení

Posted: 17:10 20. May 2008
by Daanri
No vidis a keby sa kazdy nehonil za xp, tak sa da aj cez tyzden hrat inac a ked to dokaze par hracov, tak to dokaze kazdy. A ked sa honis za xp, tak potom nevypisuj na forum, ze si zakapal a prisiel o xp. Holt akcia vyvolava reakciu.

Re: smrt a oživení

Posted: 17:14 20. May 2008
by Jachym
Shifter wrote:Postih je nastavenej akorad, lidi se maji smrti bat a ne ze to pro ne bude jen pauza na kafe, kdyz cekaji na klerika jako na Demone.
Demonu znám dobře a pravě proto že se mi to nelíbilo jsem tu.
kucik wrote:A Vas by vazne bavilo, kdyby jste se po smrti bez ztraty kyticky respawnuli na tom samem miste a vesele mlatili dal? Kdybyste chodili na vypravu bez rizika, ze muzete taky prohrat? Me by to omrzelo tak po deseti minutach.
ne mě by to také nebavilo
kucik wrote:
Jachym wrote: Je jednoduchý výpočet - postava A na 15/16 lvl sedí na zadku a kecá a druhá postava B 15/16 lvl expí ale jednou umre. Kdo dosáhne první nový lvl?
Za A je správně = hospodský roztoč pivo v Ivory :)
Asi hrajem kazdej na jinym serveru.
Ano hrajeme - bohužel , tak že to zkusíme takto - ví vůbec WB a DM kolik nahraje pruměrný hráč expů za pruměrný den ?
Bohužel já mám pocit ,a to je zlé , že vy to nevíte. Jinak by jsi přece nemohl napsat že hrajeme každý na jinem serveru, můj výpočet je správný zeptej se lidí co doopravdy hrají.
Tak je to i se ziskem zlata za jednotku času atd atd.

Re: smrt a oživení

Posted: 17:15 20. May 2008
by danielfojt
Daanri wrote:No vidis a keby sa kazdy nehonil za xp, tak sa da aj cez tyzden hrat inac a ked to dokaze par hracov, tak to dokaze kazdy. A ked sa honis za xp, tak potom nevypisuj na forum, ze si zakapal a prisiel o xp. Holt akcia vyvolava reakciu.
ale ja si prece nestezoval ze jsem umrel,ja jsem jen nevedel ze kdyz me ozivi klirik je to horsi nez od kneze to je cele....a jak rika mistr Rejty neznalost neomlouva,timto hasne :D

Re: smrt a oživení

Posted: 17:20 20. May 2008
by Daanri
Jo vime kolko dokaze hrac nahrat za den, by si sa cudoval, ale obcas nas to laka si aj zahrat. :wink:

Re: smrt a oživení

Posted: 17:26 20. May 2008
by Erkwinn
Daanri wrote:Jo vime kolko dokaze hrac nahrat za den, by si sa cudoval, ale obcas nas to laka si aj zahrat. :wink:

za IC den nebo real den?
Zajímal by mě jen IC den :)

Re: smrt a oživení

Posted: 17:33 20. May 2008
by Jachym
Daanri wrote:Jo vime kolko dokaze hrac nahrat za den, by si sa cudoval, ale obcas nas to laka si aj zahrat. :wink:
Jo jo hrajte s námi, bude srandá.
Jinak ne vážně nevážně tento topic vznikl proto že , já jsem chtěl Dolmovi pomoci
když umrel , vycházeje z logiky věcí , že klerik jako klerik mělo by to být stejné - 1% - .
Ano četl jsem pravidla v lednu a ted si špatně vzpomněl a nezorientoval se a prostě - operuju , operuju a koukám že pitvám pitvám.
Mrzí mne že jsem mu místo pomoci , ublížil. To kouzlo si ani do slotu dávat nebudu , tím jsem o jedno přišel , nebudu jej používat.

Re: smrt a oživení

Posted: 18:00 20. May 2008
by igor
Jachym wrote:Jo jo hrajte s námi, bude srandá.
Ha ha ha. Víš jaký by to dopadlo?
Mimo to by si hru neužili, protože by jim pořád někdo po tellu psal co nefunguje, co má kdo za problém atd.

Re: smrt a oživení

Posted: 19:32 20. May 2008
by melvik
Jachym wrote:
Daanri wrote:Jo vime kolko dokaze hrac nahrat za den, by si sa cudoval, ale obcas nas to laka si aj zahrat. :wink:
Jo jo hrajte s námi, bude srandá.
Jinak ne vážně nevážně tento topic vznikl proto že , já jsem chtěl Dolmovi pomoci
když umrel , vycházeje z logiky věcí , že klerik jako klerik mělo by to být stejné - 1% - .
Ano četl jsem pravidla v lednu a ted si špatně vzpomněl a nezorientoval se a prostě - operuju , operuju a koukám že pitvám pitvám.
Mrzí mne že jsem mu místo pomoci , ublížil. To kouzlo si ani do slotu dávat nebudu , tím jsem o jedno přišel , nebudu jej používat.
jde hlavne o penize, pokud mas penize na vyssim levlu je to klidne 16 000 zlatych. Tak je jiste 1 % v chramu pekne. Ale leckdo obetuje i na vyssim levlu tech cca 1000 xp navic aby usetril takovou sumu a necha se zadarmo ozivit za 2%. Preci jen prijde jen o bojove XP a ty alespon z meho pohledu nejsou tak cenne jak casove.

A klericke kouzlo je pouzivane tomu ver :), kdyz napriklad umrou v parte 3 postavy ze 4. Ono to pak ani jinak nejde.

Re: smrt a oživení

Posted: 20:18 20. May 2008
by Erkwinn
Můj názor:

Epický klerik by seslal vzkříšení...ztráta zkušeností zvednuté postavy by měla být jako vzkříšení v chrámu.
U klasického ressu bych to klidně nechal, tak jak to je.

Re: smrt a oživení

Posted: 21:33 20. May 2008
by kucik
Jachym wrote:
Ano hrajeme - bohužel , tak že to zkusíme takto - ví vůbec WB a DM kolik nahraje pruměrný hráč expů za pruměrný den ?
Bohužel já mám pocit ,a to je zlé , že vy to nevíte. Jinak by jsi přece nemohl napsat že hrajeme každý na jinem serveru, můj výpočet je správný zeptej se lidí co doopravdy hrají.
Tak je to i se ziskem zlata za jednotku času atd atd.
A ty si myslis, ze DM a WB maj nejake super postavy, kterym skacou xp jinak? Nebo ze je stoji ozivovani neco jinyho?

Re: smrt a oživení

Posted: 10:54 21. May 2008
by DenGrasse
chtěl bych jen podotknout, že jsem nemyslel postihy snížit, jen prohodit postih za klerika a NPC v chrámu. bral bych to jako podporu RP hry, když jde klerik s družinou, zatímco odnesení mrtvoly do chrámu je taková berlička, trvá to dýl a tak by ztráta měla bejt větší... ale osobně je mi to jedno, pač má postava je typickej sólista a když si chcípne, tak pěkně v klidu o samotě :mrgreen:

Re: smrt a oživení

Posted: 11:03 21. May 2008
by kucik
Odneseni do chramu zase stoji podstatne vic penez. V praxi to u nas vypada tak, ze nekdo umre na vyprave a pokud neni k dispozici svitek, tak se jde do chramu, tam se svitek koupi a s jeho pomoci se provede obrad doma.

Tudiz si vazne nemyslim, ze by svitky byly na nic.

Bud si proste draze zaplatis profesionalni pomoc se zarucene lepsim vysledkem, nebo usetris, ale zas to pro kriseneho nebude tak prijemne. Vazne mi na tom neprijde nic divneho.

Re: smrt a oživení

Posted: 11:14 21. May 2008
by Morendred
Me takovehle postihy za smrt vyhovuji.

Jedna vec me ale stve.
Pokud jdu sam a prisera mi srazi zivot na nulu, tak si me prestane vsimat. Coz je podle me v poratku. (sice je to zbytecny protahovani)
Ale pokud jdu v parte, tak mi neda sanci a domlati me uplne, coz v praxi znamena ze krvaceni je v podstate na nic.

Jeden malej priklad - Byly jsme na trolech, vsichni uekly jen ja zustal a padli mi zivoty na nulu = trol si me prestal vsimat. Potom se pro me jeden z party chtel vratit a pomoct, jenze jakmile se obevil na prechodu lokace (druha polovina mapy, takze ani nebyl videt) = okamzite me trol dorazil.

Re: smrt a oživení

Posted: 11:17 21. May 2008
by photter
:lol: :lol: :lol: to neznáš trolly, potvory vyčuraný, von tě chtěl sežrat pozdějc a dobře věděl, že živej se mu nezkazíš, když ale přisli ostatní, usoudil, že by moh vo žrádlo přijít a přikročil urychleně ke konzumaci :P

Re: smrt a oživení

Posted: 11:21 21. May 2008
by Morendred
Tak to jo :mrgreen: Ted uz to chapu.