Page 3 of 3

Re: Vaše příspěvky...

Posted: 23:06 22. May 2008
by Darien
Pajule wrote:vuáá bacha jsou tu taci co základku nemají eště dodělanou :D :D :D :D :D

Máš už úkoly? A co žákajda? A mazej spát! :evil: :twisted:

Re: Vaše příspěvky...

Posted: 23:36 22. May 2008
by Jonny
Rejty wrote:
Marvin wrote:Toto uz hranici s byrokraciou ... zachvilu bude musiet clovek pisat prispevky na forum podla vzorovej formy vo forme uradneho listu :roll:
To trochu zvelicujes, ne? :wink:
Anketu... :lol:

Re: Vaše příspěvky...

Posted: 08:12 23. May 2008
by Krata
No tak ten nadpis byl můj no :) .. nejsem nijak alergickej na pravopis tak si těch chyb skoro nevšímám, a sám je dělám, sem prostě línej si to po sobě kontrolovat když mi o nic nejde :)

Re: Vaše příspěvky...

Posted: 08:29 23. May 2008
by Darien
Krata wrote:No tak ten nadpis byl můj no :) .. nejsem nijak alergickej na pravopis tak si těch chyb skoro nevšímám, a sám je dělám, sem prostě línej si to po sobě kontrolovat když mi o nic nejde :)

Jak o nic nejde?:) Člověk by měl svou mateřštinou psát správně nějak z principu, ne?:))

Re: Vaše příspěvky...

Posted: 17:22 23. May 2008
by Krata
No jo.. někdy až budu mít čas tak se zastydim :wink: