Re: Vaše příspěvky...
Posted: 23:06 22. May 2008
Pajule wrote:vuáá bacha jsou tu taci co základku nemají eště dodělanou![]()
![]()
![]()
![]()
Máš už úkoly? A co žákajda? A mazej spát!
Pajule wrote:vuáá bacha jsou tu taci co základku nemají eště dodělanou![]()
![]()
![]()
![]()
Anketu...Rejty wrote:To trochu zvelicujes, ne?Marvin wrote:Toto uz hranici s byrokraciou ... zachvilu bude musiet clovek pisat prispevky na forum podla vzorovej formy vo forme uradneho listu
Krata wrote:No tak ten nadpis byl můj no.. nejsem nijak alergickej na pravopis tak si těch chyb skoro nevšímám, a sám je dělám, sem prostě línej si to po sobě kontrolovat když mi o nic nejde