Re: cd keye
Posted: 10:33 27. May 2008
Zkopíruji svůj příspěvek z Hydeparku, než jsem si v novejch příspěvcích všiml tématu CD key a vůbec zjistil, že jste to měnili:
UPC mi zase změnilo IP, tak jsem šel na webovky, že to změním, přepsal jsem IP adresu a chtěl dát, aby to nekontrovalo, a ono mi to začalo psát, že zadaný CD Thalia key je špatný (ačkoliv jsem ho neměnil). No tak jsem ho tam zadal znovu, protože tam vůbec vypsaný nebyl (on nemá být vidět?) a pořád totéž, IP to nepřepsalo, CD key v háji...
Rovnou předem přiznám, že jsem NWN kdysi dostal na pár CDéčkach od kamarádky, abych si to vyzkoušel, že by mne to mohlo bavit, takže ne, není to origoška. Nicméně, jako už v minulosti, jsem tedy pro jistotu změnil všechny klíče a nechal vygenerovat nový... ale nic nepomáhá, a mám podezření, jestli není nějak zase podělaný ten updatovací formulář na webu. Protože mi nedovolí změnit ani IP adresu.
Na zjištění veřejného kliče jsem používal ten původní prográmek z Arkhalie, ted jsem si stáhnul ten z Thalie, ale kdykoliv tam zadám cestu k tomu souboru klíči, tak ho hodí runtime error.
tedy suma sumárum - nejde přepsat IP adresa, váš prográmek hází windows chybovou hlášku o erroru na nějaký adrese 00000xyněco, a mé CD keye jsou generovaný.
UPC mi zase změnilo IP, tak jsem šel na webovky, že to změním, přepsal jsem IP adresu a chtěl dát, aby to nekontrovalo, a ono mi to začalo psát, že zadaný CD Thalia key je špatný (ačkoliv jsem ho neměnil). No tak jsem ho tam zadal znovu, protože tam vůbec vypsaný nebyl (on nemá být vidět?) a pořád totéž, IP to nepřepsalo, CD key v háji...
Rovnou předem přiznám, že jsem NWN kdysi dostal na pár CDéčkach od kamarádky, abych si to vyzkoušel, že by mne to mohlo bavit, takže ne, není to origoška. Nicméně, jako už v minulosti, jsem tedy pro jistotu změnil všechny klíče a nechal vygenerovat nový... ale nic nepomáhá, a mám podezření, jestli není nějak zase podělaný ten updatovací formulář na webu. Protože mi nedovolí změnit ani IP adresu.
Na zjištění veřejného kliče jsem používal ten původní prográmek z Arkhalie, ted jsem si stáhnul ten z Thalie, ale kdykoliv tam zadám cestu k tomu souboru klíči, tak ho hodí runtime error.
tedy suma sumárum - nejde přepsat IP adresa, váš prográmek hází windows chybovou hlášku o erroru na nějaký adrese 00000xyněco, a mé CD keye jsou generovaný.