Page 3 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 19:23 30. May 2008
by Rejty
Aby pristi srazy nezacal planovat nekdo jinej.

Misto jsem vybral, protoze se tam driv konaly plzenske srazy a navic je tam prijemna zahradka i obsluha. Datum srazu se menit nebude, vyplynul z hlasovani, nemuzeme vyhovet vsem. Navic soupat to na prazdnin je hloupost, bude velky letni sraz...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:40 30. May 2008
by steel_martin
Nic proti, jsem rád, žes ho naplánoval, je jasný že žádný termín nemůže vyhovovat každému...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:27 31. May 2008
by danielfojt
ja bych prijel v praci by me to vyslo,jenze ja mam panickou hruzu z cestovani

ja bych se tam na stopro ztratil,a nechcete prijet na vsetin?tady cepujou vsechno

kazdopadne se budu snazit prijet,neni tady jeste nekdo ze vsetina nebo okoli?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:02 01. Jun 2008
by Pivo
Nechci nějak otravovat,ale nejede tam někdo z Prahy autem?

Z vlaků mám hrůzu a v busu se mi dělá blbě.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:19 01. Jun 2008
by kucik
Pravdepodobne pojedu. Ale znas to, potrebuju pak nejak do rana vystrizlivet.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:22 01. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:Pravdepodobne pojedu. Ale znas to, potrebuju pak nejak do rana vystrizlivet.
Proto nechci jet autem já

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:35 01. Jun 2008
by Shifter
Kašlete na auto, pojedeme z Praglu hromadně vlakem. Do Plzně je skvělé spojení. Jinak pokud by nikdo nejel hromadnou dopravou, taky bych se kdyžtak k někomu rači navezl do auta
Tímto postem můžete na 90% počítat s mojí účastí
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:12 01. Jun 2008
by RES
Joooo..... *povzdechne si*starej dobrej lizal kde je ten casek obrich srazu vsech servru proste tech co maji radi NWN.Bude to takova vzpominka na starou dobu zacatku Thalie.Ohledne piva to neresim a lidi se muses prispusobovat stejne to kolem 22:00 hodiny pocitam kazdemu bude jedno co do sebe leje

Ja jedu na Tequilu tak si musime dat panaka Daanri kdyz jedes v trdem

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:17 01. Jun 2008
by Pivo
RES wrote:Joooo..... *povzdechne si*starej dobrej lizal kde je ten casek obrich srazu vsech servru proste tech co maji radi NWN.Bude to takova vzpominka na starou dobu zacatku Thalie.Ohledne piva to neresim a lidi se muses prispusobovat stejne to kolem 22:00 hodiny pocitam kazdemu bude jedno co do sebe leje

Ja jedu na Tequilu tak si musime dat panaka Daanri kdyz jedes v trdem

Tequila?..ááá..sakra

Tak to tam umřem

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:19 01. Jun 2008
by Krata
Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:20 01. Jun 2008
by Shifter
No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:23 01. Jun 2008
by danielfojt
Krata wrote:Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim

mnami fernete je parada,ale na rumika neni a co poto lesni vanek borovicka

to je slasticka...
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:24 01. Jun 2008
by steel_martin
Shifter wrote:No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený

Myslíš lektvar světla? To naší čokoládové pokožce vůbec nesvědčí!

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:26 01. Jun 2008
by Shifter
danielfojt wrote:Krata wrote:Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim

mnami fernete je parada,ale na rumika neni a co poto lesni vanek borovicka

to je slasticka...
'Čéče ty by si měl bejt spíš hraničář
steel_martin wrote:Shifter wrote:No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený

Myslíš lektvar světla? To naší čokoládové pokožce vůbec nesvědčí!

No vaší možná ne, ale po čem myslíš že mají aasimaři takovej odstín kůže?
No jo přiznám barvu, jsou to špatné jaterní testy
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:45 01. Jun 2008
by Daanri
hh no tequilu nemusim, nepaci sa mi ten dlhy ritual s pitim

fernet taky nic moc odkedy som stiahol polflase na ex

ja radsej biely rum alebo vodku

no zacinam sa hooooodne tesit.
