Page 3 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 19:23 30. May 2008
by Rejty
Aby pristi srazy nezacal planovat nekdo jinej. :wink: Misto jsem vybral, protoze se tam driv konaly plzenske srazy a navic je tam prijemna zahradka i obsluha. Datum srazu se menit nebude, vyplynul z hlasovani, nemuzeme vyhovet vsem. Navic soupat to na prazdnin je hloupost, bude velky letni sraz...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:40 30. May 2008
by steel_martin
Nic proti, jsem rád, žes ho naplánoval, je jasný že žádný termín nemůže vyhovovat každému...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 00:27 31. May 2008
by danielfojt
ja bych prijel v praci by me to vyslo,jenze ja mam panickou hruzu z cestovani :( ja bych se tam na stopro ztratil,a nechcete prijet na vsetin?tady cepujou vsechno :D kazdopadne se budu snazit prijet,neni tady jeste nekdo ze vsetina nebo okoli?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:02 01. Jun 2008
by Pivo
Nechci nějak otravovat,ale nejede tam někdo z Prahy autem? :) Z vlaků mám hrůzu a v busu se mi dělá blbě. 8)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:19 01. Jun 2008
by kucik
Pravdepodobne pojedu. Ale znas to, potrebuju pak nejak do rana vystrizlivet.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:22 01. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:Pravdepodobne pojedu. Ale znas to, potrebuju pak nejak do rana vystrizlivet.
Proto nechci jet autem já :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 11:35 01. Jun 2008
by Shifter
Kašlete na auto, pojedeme z Praglu hromadně vlakem. Do Plzně je skvělé spojení. Jinak pokud by nikdo nejel hromadnou dopravou, taky bych se kdyžtak k někomu rači navezl do auta ;)

Tímto postem můžete na 90% počítat s mojí účastí

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:12 01. Jun 2008
by RES
Joooo..... *povzdechne si*starej dobrej lizal kde je ten casek obrich srazu vsech servru proste tech co maji radi NWN.Bude to takova vzpominka na starou dobu zacatku Thalie.Ohledne piva to neresim a lidi se muses prispusobovat stejne to kolem 22:00 hodiny pocitam kazdemu bude jedno co do sebe leje :lol: Ja jedu na Tequilu tak si musime dat panaka Daanri kdyz jedes v trdem :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:17 01. Jun 2008
by Pivo
RES wrote:Joooo..... *povzdechne si*starej dobrej lizal kde je ten casek obrich srazu vsech servru proste tech co maji radi NWN.Bude to takova vzpominka na starou dobu zacatku Thalie.Ohledne piva to neresim a lidi se muses prispusobovat stejne to kolem 22:00 hodiny pocitam kazdemu bude jedno co do sebe leje :lol: Ja jedu na Tequilu tak si musime dat panaka Daanri kdyz jedes v trdem :wink:

Tequila?..ááá..sakra :D Tak to tam umřem :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:19 01. Jun 2008
by Krata
Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:20 01. Jun 2008
by Shifter
No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:23 01. Jun 2008
by danielfojt
Krata wrote:Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim :lol:
mnami fernete je parada,ale na rumika neni a co poto lesni vanek borovicka :D to je slasticka...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:24 01. Jun 2008
by steel_martin
Shifter wrote:No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený :mrgreen:
Myslíš lektvar světla? To naší čokoládové pokožce vůbec nesvědčí! :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:26 01. Jun 2008
by Shifter
danielfojt wrote:
Krata wrote:Jesli zas někdo dostane nápad že když sme černý držky tak si musíme dát něco černýho, a obědná Ferneta tak si to s nim ve hře pak vyřídim :lol:
mnami fernete je parada,ale na rumika neni a co poto lesni vanek borovicka :D to je slasticka...
'Čéče ty by si měl bejt spíš hraničář :D
steel_martin wrote:
Shifter wrote:No tak když je to takhle, tak beru lahev zlatý a je to vyřešený :mrgreen:
Myslíš lektvar světla? To naší čokoládové pokožce vůbec nesvědčí! :lol:
No vaší možná ne, ale po čem myslíš že mají aasimaři takovej odstín kůže? ;)

No jo přiznám barvu, jsou to špatné jaterní testy

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:45 01. Jun 2008
by Daanri
hh no tequilu nemusim, nepaci sa mi ten dlhy ritual s pitim :lol: fernet taky nic moc odkedy som stiahol polflase na ex :lol: ja radsej biely rum alebo vodku :P no zacinam sa hooooodne tesit. 8)