Page 3 of 3
Re: Zbran na zádech
Posted: 14:44 04. Jun 2008
by Rejty
Raziel wrote:rejty : ty ma tak mozes akurat rozosmiat, skoda akychkolvek slov

popripade hadz dalsi a dalsi banan, i tak to nepomoze...
Tak aspon, ze se smejes. Mne se z tebe chce spis brecet. Jo, mas pravdu, nepomuze to, ty bys mel vyhledat odbornou pomoc.

Re: Zbran na zádech
Posted: 16:42 04. Jun 2008
by Daanri
Re: Zbran na zádech
Posted: 17:35 04. Jun 2008
by Kiri
Raziel wrote:
kiri : no hej, vsak nwn je silna hra s kopou moznosti

toho sa clovek len tak nevzda ze?
Mne to povidej
edit: teda, takovy horko uz sem tu dlouho nezazil, skoda ze sou vsici (VSICI) OT
Re: Zbran na zádech
Posted: 23:02 04. Jun 2008
by Sorrow
Tebe nevyjimaje...
Re: Zbran na zádech
Posted: 08:36 05. Jun 2008
by Raziel
Ano moj zlaty. Vsade je zakodovany nejaky podvod, tak boj sa toho comu nerozumies.
Odkial si inac nabral ze ma odvsadial vyhnali? Pokial viem jedine tu mam ban tak netrep laskavo a povol si poriadne tu kravatu. Zda sa totiz ze mas malo kyslika...
Re: Zbran na zádech
Posted: 09:10 05. Jun 2008
by Daanri
Re: Zbran na zádech
Posted: 09:35 05. Jun 2008
by kucik
Raziel wrote:
Ano moj zlaty. Vsade je zakodovany nejaky podvod, tak boj sa toho comu nerozumies.
Odkial si inac nabral ze ma odvsadial vyhnali? Pokial viem jedine tu mam ban tak netrep laskavo a povol si poriadne tu kravatu. Zda sa totiz ze mas malo kyslika...
Jestli Tě to potěší, tak tu opravdu jednu dobu byla panika ve smyslu ,,Co si tam ten Sylm ještě přidal za cheat?". Vážně netušim, jestli z toho máš radost, nebo pocit hrdosti na ten kus kódu. Já bych si asi nadával, co jsem to za č****a. Holt každej jsme jinej. Víš, že já jsem proti Tobě nic neměl, ale tahle "hádka" mi přijde vážně jak z mateřské školky - to je myšleno na obě strany.
Každopádně jestli čekáš ban na IP adresu, nebo nějaké konstrukce, aby sis sem musel tunelovat přístup a měnit klíče, asi tě zklamu, ale nikdo se tím zabývat nebude. Klidně si tu hraj pod jiným accountem. Budiž Ti to přáno.
Re: Zbran na zádech
Posted: 10:19 05. Jun 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Tebe nevyjimaje...
to sor: ja sem psal vsici

tim sem mylsel i sebe. Chtel sem to tam napsat ,ale ale zase sem doufal, ze to velkeke vsici v zavorce to dost zvirazni...
je mozny, ze jsem te vcera videl v Plzni?
edit:
kucik wrote:Raziel wrote:
...
Jestli Tě to potěší, tak tu opravdu jednu dobu byla panika ve smyslu ,,Co si tam ten Sylm ještě přidal za cheat?". Vážně netušim, jestli z toho máš radost, nebo pocit hrdosti na ten kus kódu. Já bych si asi nadával, co jsem to za č****a. Holt každej jsme jinej. Víš, že já jsem proti Tobě nic neměl, ale tahle "hádka" mi přijde vážně jak z mateřské školky - to je myšleno na obě strany.
Každopádně jestli čekáš ban na IP adresu, nebo nějaké konstrukce, aby sis sem musel tunelovat přístup a měnit klíče, asi tě zklamu, ale nikdo se tím zabývat nebude. Klidně si tu hraj pod jiným accountem. Budiž Ti to přáno.
Amen. Dalsi co to vidi stejne jako ja.
Re: Zbran na zádech
Posted: 10:28 05. Jun 2008
by Sorrow
To Kiri: a mel ten koho si videl na sobe havajku a surfove prkno pod kridlem?
Re: Zbran na zádech
Posted: 11:16 05. Jun 2008
by Neithan1
Sorrow wrote:To Kiri: a mel ten koho si videl na sobe havajku a surfove prkno pod kridlem?
Ty mas kridla ?

Re: Zbran na zádech
Posted: 11:19 05. Jun 2008
by Sorrow
Pod kridlem = pod rukou

Re: Zbran na zádech
Posted: 12:17 05. Jun 2008
by DenGrasse
Sorrow wrote:Pod kridlem = pod rukou

.. Sorrow křídla samozřejmě má, jsou velká a černá. Prkno nicméně nosí pod rukou.

Re: Zbran na zádech
Posted: 12:54 05. Jun 2008
by Kiri
ee nemel...no ja jen, esli ses nehctel zastavit a sraz...
Re: Zbran na zádech
Posted: 14:06 05. Jun 2008
by Skipp
Uff, nemožem sa nezapojiť a teda nebyť zvedavý. Prečo volate niekoho s nickom Raziel - Sylme?
To je nejaky bývalý hráč - cheater? Hej?Podvodník?
Ja sa pýtam,aby som bol v obraze, nič nie je lepšie ako byť svedkom rozpravy medzi "bossmi" a narušitelmi pravidiel

Re: Zbran na zádech
Posted: 14:14 05. Jun 2008
by Jonny