Page 3 of 3

Re: Bandité před karathou

Posted: 10:41 06. Jun 2008
by igor
Fajn... tak holt to udělejte tak, že prostě zabitý potvory se nebudou vůbec znova spawnovat. Kdo rozmnoží medvědy když je parta dobrodruhů všechny vykydlí? A co jezevci, plivníci, ohnivý obři... budem sedět jenom v hospodě a potvory budou spawnutý jednou za wipe. Jo a ještě při smrti permku, kdo odnese ke knězi celou partu když všichni umřeli? :roll:

Re: Bandité před karathou

Posted: 11:42 06. Jun 2008
by Rejty
Resi se tu kraviny...

Re: Bandité před karathou

Posted: 12:19 06. Jun 2008
by Krata
To skoro pořád

Re: Bandité před karathou

Posted: 12:30 06. Jun 2008
by Theo
Rejty wrote:Resi se tu kraviny...
Nudite sa? :lol: