Page 3 of 3

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 15:08 10. Jun 2008
by Krata
Ekwin: budu šmejdi :lol:

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 15:13 10. Jun 2008
by Rejty
Ja bych rekl, ze hlavni problem neni v tom, ze by byli u prechodu, ale ze nejdou lakat po jednom, co? :mrgreen:

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 15:21 10. Jun 2008
by Aznar
Rejty wrote:Ja bych rekl, ze hlavni problem neni v tom, ze by byli u prechodu, ale ze nejdou lakat po jednom, co? :mrgreen:
nemas pravdu, dost hracu vcetne me ti tu uz potvrdilo, ze je napadly hned po nahrani lokace

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 15:33 10. Jun 2008
by danielfojt
Pivo wrote:
Erkwinn wrote:
Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich. :twisted:
************

Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".

A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.

A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.

Ano jsem lvl 17!!Na tygry chodim uz dlouho a to jsem lvl 17 neměl!Pokud máš lvl 5 a chodíš na tygry to už je tvůj problém!!!
nema lvl 5 tak klidek jo

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 15:55 10. Jun 2008
by Pivo
Rejty wrote:Ja bych rekl, ze hlavni problem neni v tom, ze by byli u prechodu, ale ze nejdou lakat po jednom, co? :mrgreen:
*tleská*

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 19:06 10. Jun 2008
by Erkwinn
Víte co..mě je to úplně jedno. Prostě budu chodit jen na ty co jsou venku a vyřešeno.
Jen jsem na to chtěl upozornitna to, že útočí ihned po vstupu do lokace.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 19:12 10. Jun 2008
by Daanri
Povedal som, ze danu lokaciu upravim, tak s necertite a uz to nerieste. Ak objavite podobne miesta a lokacie, tak napiste, zhodnotime a moze sa to upravit.

Re: Bestie hned po přechodu lokací.

Posted: 19:15 10. Jun 2008
by Erkwinn
Jojo. :wink: