Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Posted: 15:08 10. Jun 2008
Ekwin: budu šmejdi 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
nemas pravdu, dost hracu vcetne me ti tu uz potvrdilo, ze je napadly hned po nahrani lokaceRejty wrote:Ja bych rekl, ze hlavni problem neni v tom, ze by byli u prechodu, ale ze nejdou lakat po jednom, co?
nema lvl 5 tak klidek joPivo wrote:Erkwinn wrote:************Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich.
Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".
A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.
A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.
Ano jsem lvl 17!!Na tygry chodim uz dlouho a to jsem lvl 17 neměl!Pokud máš lvl 5 a chodíš na tygry to už je tvůj problém!!!
*tleská*Rejty wrote:Ja bych rekl, ze hlavni problem neni v tom, ze by byli u prechodu, ale ze nejdou lakat po jednom, co?