Page 3 of 3

Re: Tvorba pro realitní kancelář

Posted: 07:46 09. Jul 2008
by Daanri
No este mas casu dost, takze zacni tvorit. :wink:

Re: Tvorba pro realitní kancelář

Posted: 09:44 09. Jul 2008
by Theogil I
Daanri wrote:No este mas casu dost, takze zacni tvorit. :wink:
Já ti to pošlu dneska, ještě mi psal cmon, že ti to taky posílal abych ti to připomenul, kdyžtak koukni jestli to někde najdeš.

Re: Tvorba pro realitní kancelář

Posted: 09:46 09. Jul 2008
by Pivo
já to pošlu do konce týdne. :wink: