Page 3 of 3
Re: Questy
Posted: 12:12 28. Jun 2008
by Daanri
Bude mozne pridat aj nove lokacie? Ako napr. Isilska pevnost, Hag Grar, pevnost Ostroh atd?
Re: Questy
Posted: 20:15 28. Jun 2008
by nomis_b
Daanri wrote:Bude mozne pridat aj nove lokacie? Ako napr. Isilska pevnost, Hag Grar, pevnost Ostroh atd?
Jo prave mi to poslal rejty a ja to ted zmenil, muzes se mrknout do minuleho prispevku. Je jich tam ted asi 18 na povrchu a tusim 15 dole.
Neni pak problem pridavat nove, staci zmenit ty no_posta_inc a no_posta_gen + no_posta_rictco
Snazil sem se to ve skriptu dostatecne popsat.
Re: Questy
Posted: 20:17 28. Jun 2008
by Rejty
Pro podtemno pribude jeste donaska do Hag Graru a zpet. Z Hagu se na povrch muze nosit leda do karathskejch stok a do Murgondu, jinak nevidim moc jinejch moznosti. Ale to ti doplnim casem az bude to mesto.
Re: Questy
Posted: 20:22 28. Jun 2008
by nomis_b
Rejty wrote:Pro podtemno pribude jeste donaska do Hag Graru a zpet. Z Hagu se na povrch muze nosit leda do karathskejch stok a do Murgondu, jinak nevidim moc jinejch moznosti. Ale to ti doplnim casem az bude to mesto.
OK no a co dalsi ukol, postu uz mame, co je na rade ted

jen me tak napada, ze bych udelal ten skript co sem naznacil v prvnim prispevku a pak s nim zacal pridavat nejake ty mlae questy treba i se zapisem do deniku tzn jen jednou za zivot.
Dalsi moznost je tu postu predelat napr. na predavani zasob mezi hospodami, ale prijde mi to zbytecny, kdyz uz je tady ta posta, ktera stejne navstevuje hostinske.
PS: no ale vlastne ted photter asi bude mit pro men neco v podtemnu, no uvidime, jestli se ta jeho grafika umoudri

Re: Questy
Posted: 20:30 28. Jun 2008
by Rejty
Me ted nic moc nenapada, at se taky vyjadri ostatni.
Z tech drobnejsich jsme se s Kucikem bavili o Q typu zabehla se mi kocka (pes, dite, atd.) nekde v zapadni ctvrti, najdi mi ho a prived.
Nebo me napadaji takovy blbiny jako dones kvetiny na hrob, atd. Tohle bych videl na vic druhu tehle malych Q a npc by mohla zadat jeden z nich postave a nebo zadny. Aby se predeslo tomu, ze se starence zabehne nekolikrat denne kocka. (jeste treba podojit kravu, sebrat vejce od slepic, nakrmit dobytek)
Mozna jeste do lovce odmen zaradit lov na bandity, ktery se obcas nekde naspawnuje (zadavatel rekne, kde priblizne a postava ho musi najit a bud presvedcit aby sel s ni a nebo zabit a prinest treba hlavu spravedlnosti).
Dale me napadl nejaky sberatel umeni, co treba schani obrazy, sosky a dobre za ne plati. Jen nevim jestli je davat do lootu a nebo jak by je postava schanela.
Re: Questy
Posted: 17:02 02. Jul 2008
by Rejty
Ty odmeny za doneseni posty ani nepokrejou naklady na cestu. To za soucasnyho stavu nikdo delat nebude. Nekde bych videl i odmenu 5* takovou. Treba ted z Alwarielu k Dornovi byla odmena 700 zl. 300 z toho stoji lod a za 400 se tam nikdo nepozene, to je i u jezevcu vic.
Re: Questy
Posted: 18:18 22. Jul 2008
by nomis_b
Takze rybicky rybicky. Nikdy sem nelovil, proto sem jen hledal v palete a nasel jsem vhodne veci na vykup:
kapr
kapr potrocni
maso kraba
maso obr kraba
okoun
pstruh
rak
treska
uhor
zralok
Jsou to vsechny "vylovitelne" ci ulovitelne veci pobliz jezer a mori ??
Jeslti je jich jen 10, tak dam malou sanci na Q + strasne dlouhe casy, aby nsance na uloveni toho spravneho nebyla nijak zazracna..
Re: Questy
Posted: 18:31 22. Jul 2008
by Daanri
Myslim, ze to maso kraba a maso obr kraba sa stahuje normalne z prisery a nie z ryb. A neviem ci funguje ten rybolov pri mori, ci sa tam nahodou nechytaju tie iste ryby co v riekach a jazerach, mozno by sa nato chcelo kuknut blizsie a pripadne to rozsirit a rozdelit.