Page 3 of 8
Re: Chovani v druzine
Posted: 16:10 13. Jun 2008
by Daanri
Myslim, ze to teda mimo diskusia neni a to je uz naozaj ubohost vypisovanie takychto tellov (prosikanie, zistovanie OOC veci cez tell, resp. vyhrazanie a podobne). To uz vazne nema s RP hrou nic spolocne. Nad tym by sa mal teda kazdy urcite zamysliet.

Re: Chovani v druzine
Posted: 16:32 13. Jun 2008
by Krata
Proč zamyslet? sakra já prostě tohle chování nechápu.. tohle je RP server a jak už sem několikrát psal lidi co nebuodu hrát aspon trochu Rp bych trestal, dělal jim nějaký RP naschváli at se zpamatujou nebo vypadnou.. Jony mi sem tam řekne jak to nahoře chodí a co řiká tak to je pěknej hnuj, jak to chápu, tak tam je nějaká slabá enkláva RP hráčů co se snažej bavit a další parta expičů/looterů, co nezajímá nic jiného než bejt nej na serveru, DM to asi nezvládnou ohlídat všechno to chápu ale ostatnim hráčum se to taky asi nelíbí ne? družina rozthaná přes několik map a jen prachy prachy prachy.. co si nesebereš nemáš, nazdar.. a nezdržuj.. začal bych je práskat at si je DM pohlídaj
Něco slabého podobného sem zažil ještě před wipem s pár hráčema kdy moje postava byla otrávena, chtěla napsat o pomoc a zbytek mezi tim dál mastil dung.. když se přeze mě vraceli tak mi řekli at se jdu vyléčit do Ivory a oni pokračovali dál, fakt super výprava.. nevim proč by se nad sebou pořád všichni museli zamýšlet, pochybuju že je většina vůbec přihlášená na foru.. prostě trestat, tim že je budete nabádat at se zamyslej nebo vymejšlet romány jak je jejich RP hra odporná toho moc nedokážete, nebo je podplácet výhodama za RP.. proč?! tohle je RP server - základní pravidlo je RP, kdo ho nehraje RP - trest
Re: Chovani v druzine
Posted: 16:52 13. Jun 2008
by Rejty
Phantorris wrote:...Ale co třeba mě občas trochu rozhodí a o co bych možná poprosil nějaké hráče aby se nad tím zamysleli, je to co píšou někomu do tellu. Např když mi přijde otázka co jsem za level a já se zeptám proč se ptá. On mi na to odpoví, že aby se nemusel relogovat.
Jakekoliv otravovani po tellu ihned screenujte a posilejte mne. Budu dotycne bez milosti trestat strhnutim levelu. Tohle je hnus... Jinak se nejedna o nejake zalovani, tohle je otravovani hry ostatnim a jasne porusovani pravidel!
Re: Chovani v druzine
Posted: 16:53 13. Jun 2008
by Daanri
No jo ale najvacsi problem je prave ten, ze ako DM to nedokazes vsetko ohlidat a kazdeho kontrolovat a pravdu povediac ani ma to uz nebavi robit policajta, a ked niekoho na nieco upozornis alebo potrestas tak este dostanes vynadane. Pokial k tomu neprispeju aj ty normalny RP hraci, tak nemame sancu to vsetko ustriehnut.
Re: Chovani v druzine
Posted: 16:54 13. Jun 2008
by Neithan1
OT ale skutocne ma to zaujima : to fakt existuju hraci ktorim ked na tell odpisete "neotravuj" tak otravuju dalej ?

Re: Chovani v druzine
Posted: 17:34 13. Jun 2008
by Phantorris
To asi zase ne nebo mě se to nestalo, já většinou ani neodepíšu a oni pochopi, že to asi řešit nechci(což je asi většinou překvapí) nebo jsem se obcas snazil vysvětlit, že to neni to pravy ořechový a že tim kazí hru i sobě, ale to už jsem vzdal.
Re: Chovani v druzine
Posted: 19:30 13. Jun 2008
by RES
Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo?pozna leda tak povolani nemrtveho nebo tak neco nevidim jak muze valecnik vedet zda to je nekromaci co jenej smer magi?
A hlavni duvod meho pouzivani je v Ramci hovani Walla co se snim v posledni dobe deje co je rozjeto s vice hraci a vedej oco se jedna holt to nekomu prijde divny

Re: Chovani v druzine
Posted: 19:35 13. Jun 2008
by RES
A zda sis nevsim tak ja si tu postezoval ze me taky vadej tyto veci pac me to uz nebavi tolerovat a pridavat se knim tim ze vubec jdu.
Re: Chovani v druzine
Posted: 20:24 13. Jun 2008
by Kiri
NO, kdyz sem si precet resovo zacatek, hnedka sem si myslel, esli to neni narazka na me, ale po chvili sem se dovedel, ze to asi nekdo jiny, ale pro jistotu mi kdyztak cmarnete PMku (RESi pls). At se muzu nejak prizpusobit...Diky
Re: Chovani v druzine
Posted: 20:32 13. Jun 2008
by steel_martin
RES wrote:Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo.
No... já kdybych byl třeba válečník... a uviděl někoho, kdo sešle cosi tak, že se nad obzorem vytvoří šílená ženská, začne řvát, všichni začnou chcípat v křečích, tak si samozřejmě myslím, že jde o kouzlo založené na nějaké šprýmovní škole..
Re: Chovani v druzine
Posted: 20:34 13. Jun 2008
by Kiri
steel_martin wrote:RES wrote:Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo.
No... já kdybych byl třeba válečník... a uviděl někoho, kdo sešle cosi tak, že se nad obzorem vytvoří šílená ženská, začne řvát, všichni začnou chcípat v křečích, tak si samozřejmě myslím, že jde o kouzlo založené na nějaké šprýmovní škole..
hod si na znalosti, nebo inteligenci

pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet

Re: Chovani v druzine
Posted: 20:36 13. Jun 2008
by kucik
Tak odpoved na svoji otazku jsem se nedozvedel, takze budu nucen zit dal v hluboke a trapne nevedomosti. Aspon jsem se naucil novy vyznam slova tezit.
,,Muj mily denicku, nezil jsem dnes nadarmo."
Re: Chovani v druzine
Posted: 20:38 13. Jun 2008
by steel_martin
Kiri wrote:hod si na znalosti, nebo inteligenci

pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet

Nj já zapomněl, že se počítá automaticky s INT 8 (-1) a se Znalostmi -1 (WIZ 8 ), protože přece jenom k čemu je válečníkovi inteligence a moudrost, když mu to nepřidá trefení se a damáč..
Re: Chovani v druzine
Posted: 20:43 13. Jun 2008
by Kiri
steel_martin wrote:Kiri wrote:hod si na znalosti, nebo inteligenci

pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet

Nj já zapomněl, že se počítá automaticky s INT 8 (-1) a se Znalostmi -1 (WIZ 8 ), protože přece jenom k čemu je válečníkovi inteligence a moudrost, když mu to nepřidá trefení se a damáč..
chytrej ... uz sem se lek
edit: sry za OT
Re: Chovani v druzine
Posted: 21:17 13. Jun 2008
by Jachym
Krata wrote:Proč zamyslet? sakra já prostě tohle chování nechápu.. tohle je RP server a jak už sem několikrát psal lidi co nebuodu hrát aspon trochu Rp bych trestal, dělal jim nějaký RP naschváli at se zpamatujou nebo vypadnou.. Jony mi sem tam řekne jak to nahoře chodí a co řiká tak to je pěknej hnuj, jak to chápu, tak tam je nějaká slabá enkláva RP hráčů co se snažej bavit a další parta expičů/looterů, co nezajímá nic jiného než bejt nej na serveru,.....
Nemohu souhlasit, podle mne pokud DM vidí že hráč porušuje pravidla má okamžitě zasáhnout, pokud hráč jede po hranici pravidel má ho DM hned upozornit na to co dělá. Pokud se DM nelíbí styl hry hráče , může mu napsat PM zprávu na foru , pokud se na něm hráč občas nachází, pokud ne může ho ve hře upozornit že je to RP server a ať také občas čte (což je též vysilující) forum a prostuduje si doporučení pro RP hru. Systém který navrhuješ ( dělat RP naschváli ) by akorát ničil DMkám pověst a ještě by se o nich v komunitě NWN hráčů vykládalo že dělají hráčům naschváli, což bych jim skutečně nepřál.