Page 3 of 5
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 19:20 26. Jul 2008
by Rejty
Jako by se ten termin neresil jeste dva mesice predem...
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 19:32 26. Jul 2008
by Rejty
A taky se nahlaste ti, co nejste napsani v tom seznamu na zacatku tohohle tematu a chcete jet. Musim to nepozdejs do stredy domluvit v ty hospode! Tak poslete ty prachy. Kdo se nenahlasi, tak se pocita s tim, ze nema zajem...
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 01:00 27. Jul 2008
by Krata
a kdo se nahlasil a nepřijede tak dostává BANána na celej server

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 23:25 28. Jul 2008
by melvik
ac na posledni chvilku, nakonec pojedu taky

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 07:11 29. Jul 2008
by Theogil I
Tak jedeme taky, 1x s jídlem a 1x bez jídla, peníze brácha nebo já pošleme odpoledne z domu.
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 21:27 29. Jul 2008
by Rejty
Kdyby si to nekdo jeste rozmyslel s tim srazem, tak zejtra do poledne dejte vedet!
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 22:00 30. Jul 2008
by Krata
Tak s johnym berem káru, kdyby chtěl někdo z plzně či prahy nabrat tak si řekněte a můžem vás cestou někde vyzvednout.. vyjíždíme v pátek kolem 12 hodiny
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 18:04 31. Jul 2008
by Pajule
tak už sem byla málem rozhodnutá , že se tam s bratrem nějak dostanu , ale skolila mi nemoc

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 20:07 31. Jul 2008
by Krata
A bratra taky? apson jeden z rodiny Kirů by se mohl dostavit

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 20:38 31. Jul 2008
by Kiri
Bratra nic neznicilo, ale v patek musim este neco vobehnout, takze mi cekejte v prubehu soboty. Bohuzel nevim jak dlouho budu schopnej se zdrzet.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 20:48 31. Jul 2008
by igor
Doraž co nejdřív, plánování tvýho odjezdu nech na jinejch

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 21:32 31. Jul 2008
by Kiri
No kdyz mi naaucis UE tak, ze v pondeli dam zapich, tak to klidne necham na tobe

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 22:10 31. Jul 2008
by Jonny
Co je UE?
Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 22:15 31. Jul 2008
by igor
Jonny wrote:Co je UE?
Úvod do elektrotechniky

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008
Posted: 22:33 31. Jul 2008
by Rejty
Jonny wrote:Co je UE?
UltraExpení.