Page 3 of 35

Re: Portrety postav

Posted: 18:33 26. Jan 2008
by Seth-Plzen
Všem se omlouvám, jsem zabalil blbej portrét :-).
Zde je náprava:

Re:

Posted: 21:57 27. Jan 2008
by kucik
kucik wrote:
update : Lia

Re: Portrety postav

Posted: 10:22 30. Jan 2008
by pilnik
Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda jde, popřípadě jak naimportovat vlastní obrázek do nwn. Osobně jsem jpg převedl na tga a nahrál do adresáře portraits, ale pak jsem ho při spuštění hry bohužel nenašel.
Tak nevím zda nedělám nějakou chybu.
Předem díky za odpověd.

Re: Portrety postav

Posted: 10:37 30. Jan 2008
by Theo
Pilnik : http://nwn.bioware.com/builders/portraits.html

Potrebujes urobit 5 TGA obrazkov roznych rozmerov a dodrzat iste konvecie v nazve.

Re: Portrety postav

Posted: 10:45 30. Jan 2008
by kucik
Je potreba udelat 5 verzi obrazku s poslednim pismenem pred priponou oznacujicim velikost.
Obrazek se nezobrazuje cely. Spodni cast - cca 20% je oriznuta.
Jmeno - Rozmery
xxx_h.tga - 256x512 - je videt pouze pri tvorbe postavy
xxx_l.tga - 128x256 - je videt v character sheetu
xxx_m.tga - 64x128 - Vidi ostatni pri prohlizeni popisu vasi postavy
xxx_s.tga - 32x64 - Uz nevim, kde se pouziva.
xxx_t.tga - 16x32 - Ukazuje se pri mluveni
Nepouzivejte prosim pri pojmenovavani diakritiku, mezery a pokud mozno ani velka pismena.

Re: Portrety postav

Posted: 10:59 30. Jan 2008
by photter
pokud použijete prefix f_ nebo m_ , bude se zobrazovat jen při tvorbě příslušnýho pohlaví
de to dělit i dál podle rasy a v tom už nevidim moc smyslu
pozor, celej název včetně prefixů a suffixu a podtržítek nesmí bejt delší než (teď si nejsem jistej, sem v práci, musel bych se doma podívat) 17 znaků

pokud je obrázek staženej NEPŘEJMENOVÁVEJTE HO, zbytečne druhejm zaplevelujete portraits dalšíma kopiema stejnýho obrázku s jiným názvem

pokud uděláte portrét a zobrazuje se vám vzhůru nohama, je třeba provést konverzi na *.tga formát se zaškrtnutou volbou "bottom up orientation" (umí ACDSee i photoshop a snad i GIMP)

rozměr čistý zobrazený části je 256 x 400 a podíly, zbytek do rozměrů, co píše kucik tvoří rámeček (canvas)

Re: Portrety postav

Posted: 11:55 31. Jan 2008
by OneHeart

Re: Portrety postav

Posted: 15:58 31. Jan 2008
by pilnik
Dekuji vsem za rady konverze se povedli ,tak snad se povede i zverejneni.

Thaurin.zip

Re: Portrety postav

Posted: 21:20 01. Feb 2008
by photter
Xar‘zith.rar
(216.5 KiB) Downloaded 436 times
Xar‘zith1.rar
(76.08 KiB) Downloaded 436 times

Re: Portrety postav

Posted: 01:33 03. Feb 2008
by Teesha
po_el_f_PHD_01_H.zip
(236.82 KiB) Downloaded 431 times
Cress.zip
(84.59 KiB) Downloaded 441 times

Re: Portrety postav

Posted: 12:26 04. Feb 2008
by Arto

Re: Portrety postav

Posted: 10:55 05. Feb 2008
by Braenn

Re: Portrety postav

Posted: 11:19 05. Feb 2008
by kucik
Dar´wyss
darwyss.zip
(260.64 KiB) Downloaded 446 times
Dovolil jsem si presunout primo sem, at se to pohodlneji stahuje. Me se ty bezpecnostni kody z textovy konzole trochu obtizne obchazeji.

Re: Portrety postav

Posted: 01:49 06. Feb 2008
by liuk
V'rizn N'Abarn

Re: Portrety postav

Posted: 02:32 06. Feb 2008
by jiromir
je to trochu hnusnej portret ale je to portret. Kdo má hledat vobrázek nejakyho elfa-nebuzeranta :-(
http://jiromir.borec.cz/tirno.rar

btw. kdyby se zavedl ten topic na sirsi popis postavy hodil bych i neco lepsiho nez tohle...