Page 3 of 3
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:07 21. Nov 2008
by igor
kaz wrote:Diky za ujasneni, ehmm a nepremysli nekdo o tom, ze by ty zvirata mohl lecit i hranicar?

ne, to se dohodlo už na začátku... hraničář je lovec a ne ošetřovatel (nechci řikat že druid = ošetřovatel, ale když chce tak může)
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:08 21. Nov 2008
by kaz
Ok, diky za odpoved.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 09:47 25. Nov 2008
by Skipp
igor wrote:
ne, to se dohodlo už na začátku... hraničář je lovec a ne ošetřovatel (nechci řikat že druid = ošetřovatel, ale když chce tak může)
Podla mňa by aj hraničiar mohol keby chcel.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 11:07 25. Nov 2008
by kaz
Ja respektuju nastaveni jake je ted, co se tyce leceni tech zviratek, ja se jen ptal na hranicare, pac bracha kdyz ted hral asi po 3-4 mesicich (je hranicar) tak byl nadsenej ze jsou tu a tam nemocny zviratka, ale furt mu je neslo lecit

tak proto jsem se ptal, a neudelal jsem mu radost, holt furt mu rikam mels byt druidem
(ale kdyby nahodou mohli lecit i hranicari, tak by to nebylo vubec spatny, sice vetsina je fakt spis jako lovcu, ale je tu i par takovejch, kteri se snazi spis tu prirodu chranit, nez ji jen vyuzivat)
Re: Nemocný zvířata
Posted: 11:56 25. Nov 2008
by Krata
No hraničáří jsou spíš něco jako dnešní trempové.. znaj přírodu, vědi jak se v ní a k ní chovat ale když si jezevec přivodí rýmu tak neví co s tim