Page 3 of 3

Re: o koních a lidech

Posted: 10:32 09. Sep 2008
by DenGrasse
to jo, jde spíš o způsob jejího získávání. u odlogu budeš muset načíst místo odlogu (což může při pádu připojení. lagu, pádu serveru atd) snadno zhavarovat. ty pevný body maj výhodu, že jsou nějak defaultně nastavený a ve hře jenom přepínáš mezi nimi tím, že zvolíš nějakou možnost v dialogu.

Re: o koních a lidech

Posted: 10:54 09. Sep 2008
by Krata
pevný body se mi nelíběj.. každej ví kdy je restart a pády už snad moc nejsou ne?

Re: o koních a lidech

Posted: 21:38 13. Dec 2008
by paja13
nemely by zlodeji na koni mit postit do skryvani se? jako ze se ztrati v hospode ve stinu je jedna vec ale schovat se i s celym konem je divny ne? dneska se nam to stalo :o/

Re: o koních a lidech

Posted: 18:11 14. Dec 2008
by kucik
Meli. Bohuzel kone jeste vybec nejsou poradne vyreseny.