Page 3 of 7

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:19 04. Sep 2008
by kucik
Báj d vej: Zhruba před rokem tu vznikla taková tradice týdeních srazů na Vyšehradě, což se teda později vymanilo z vlivů Thalie, ale pořád je tam možný skoro každou středu potkat více či méně známé ksichty.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:31 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak aby padlo víc návrhů na hsospodu, tak známej má v praze hospu tak se na to koukněte kdyby se Vám to zamlouvalo.
http://belzepub.freetekno.cz/index.html

Mimochodem ten Kucikovo navrh vypada mooc dobre.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:51 04. Sep 2008
by Žorž
Si myslím, že by se tedy dal využít začátek října, co říkáte? Jak psal Theogil, může 4. a 5. mně by to snad taky vyhovovalo, s takovým předstihem si čas asi všichni zajistíme líp...a na tento srázek můžeme navázat následně plzeňským třeba v listopadu, ne? :) Aby nebyly takové mezery mezi jednotlivými setkáními a každý si přišel na své.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:10 04. Sep 2008
by Shifter
Editace prvního postu + ankety, hlasujte znova. Kdyžtak rovnou pište ne/závazné přihlásšky, aby se vědělo kolik lidí nahlásit. Pro přehlednost klidně pište PM, seznam budu aktualizovat v prvním postu

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:47 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak 4. a 5. října vím už teď, že už něco mam :?

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:23 04. Sep 2008
by Žorž
Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal. ;)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:30 04. Sep 2008
by Pivo
Žorž wrote:Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal. ;)
Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:32 04. Sep 2008
by Phantorris
Mě osobně by mi asi nejvíc vyhovovalo tohoho 27.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 19:17 04. Sep 2008
by Shifter
Pivo wrote:Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.
Ty už to nehul Pivas ;)

OK přidám do ankety víc možností , já můžu klidně i o tejden dřív, nebo dýl, samozřejmě bych tam rád viděl všechny RU, by se spáchala ta plánovaná porada in-real, misto in-game ;)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 19:25 04. Sep 2008
by Phantorris
O tejden dřív bych taky asi moh, i když sem chtěl jít na jeden konzík,ale to vypadá že stejně neklapne . Takže mě je to asi jedno jestli 20. nebo 27. Ale potom toho 4., 5. určitě nebudu moct, protože od 2. do 6. budu na kalbě na slovensku.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 19:28 04. Sep 2008
by Shifter
Editace ankety......

Můj hlas je tedy pro 27.10. a jakožto VELKÝ POŘADATEL SRAZU mám právo :evil: VETA :evil:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 20:12 04. Sep 2008
by Phantorris
27.10. :?: Já měl za to, že jde buď o konec září a nebo začátek října.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 20:17 04. Sep 2008
by Shifter
sakra jsem se spletl, ma to bejt samozrějmě konec tohoto měsíce :oops:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 20:19 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak aby to neskončilo tak že teď se tam sejdem jenom my dva a zbytek dorazí s měsíčním zpožděním. :lol:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:15 04. Sep 2008
by Jonny
Sem pro toho 27. protože je to ještě před začátkem školy...Sice mám druhej den fotbal, ale to se nějak zvládne... :)