Page 3 of 7
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 12:19 04. Sep 2008
by kucik
Báj d vej: Zhruba před rokem tu vznikla taková tradice týdeních srazů na Vyšehradě, což se teda později vymanilo z vlivů Thalie, ale pořád je tam možný skoro každou středu potkat více či méně známé ksichty.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 12:31 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak aby padlo víc návrhů na hsospodu, tak známej má v praze hospu tak se na to koukněte kdyby se Vám to zamlouvalo.
http://belzepub.freetekno.cz/index.html
Mimochodem ten Kucikovo navrh vypada mooc dobre.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:51 04. Sep 2008
by Žorž
Si myslím, že by se tedy dal využít začátek října, co říkáte? Jak psal Theogil, může 4. a 5. mně by to snad taky vyhovovalo, s takovým předstihem si čas asi všichni zajistíme líp...a na tento srázek můžeme navázat následně plzeňským třeba v listopadu, ne?

Aby nebyly takové mezery mezi jednotlivými setkáními a každý si přišel na své.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 16:10 04. Sep 2008
by Shifter
Editace prvního postu + ankety, hlasujte znova. Kdyžtak rovnou pište ne/závazné přihlásšky, aby se vědělo kolik lidí nahlásit. Pro přehlednost klidně pište PM, seznam budu aktualizovat v prvním postu
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 16:47 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak 4. a 5. října vím už teď, že už něco mam

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 17:23 04. Sep 2008
by Žorž
Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal.

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 17:30 04. Sep 2008
by Pivo
Žorž wrote:Ajaj. Když mluvím za sebe, posunout by se to klidně na další nebo předchozí týden dalo...no, nechť rozhoduje Shifter, když se příprav tak pěkně ujal.

Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 17:32 04. Sep 2008
by Phantorris
Mě osobně by mi asi nejvíc vyhovovalo tohoho 27.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 19:17 04. Sep 2008
by Shifter
Pivo wrote:Přesně tak!!!Tohle si vymyslel Shifter už ho nebaví chlastat sám.Jsem zvědavej kam se půjde.
Ty už to nehul Pivas
OK přidám do ankety víc možností , já můžu klidně i o tejden dřív, nebo dýl, samozřejmě bych tam rád viděl všechny RU, by se spáchala ta plánovaná porada in-real, misto in-game

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 19:25 04. Sep 2008
by Phantorris
O tejden dřív bych taky asi moh, i když sem chtěl jít na jeden konzík,ale to vypadá že stejně neklapne . Takže mě je to asi jedno jestli 20. nebo 27. Ale potom toho 4., 5. určitě nebudu moct, protože od 2. do 6. budu na kalbě na slovensku.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 19:28 04. Sep 2008
by Shifter
Editace ankety......
Můj hlas je tedy pro 27.10. a jakožto VELKÝ POŘADATEL SRAZU mám právo
VETA 
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 20:12 04. Sep 2008
by Phantorris
27.10.

Já měl za to, že jde buď o konec září a nebo začátek října.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 20:17 04. Sep 2008
by Shifter
sakra jsem se spletl, ma to bejt samozrějmě konec tohoto měsíce

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 20:19 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak aby to neskončilo tak že teď se tam sejdem jenom my dva a zbytek dorazí s měsíčním zpožděním.

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:15 04. Sep 2008
by Jonny
Sem pro toho 27. protože je to ještě před začátkem školy...Sice mám druhej den fotbal, ale to se nějak zvládne...
