Page 3 of 3

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 17:01 18. Sep 2008
by Krata
to ti zas budu vysvětlovat co chci dělat za chodu co? :D

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 18:46 18. Sep 2008
by Žorž
Jo. Jdu do hry. :mrgreen:

Re: Boj v Alwarielu

Posted: 07:33 20. Sep 2008
by Shifter
Koukám, že jdu asi pozdě :D No skončili prázdniny, a tenhle rok se zdá hustší než minulej :(