Page 3 of 7

Re: Q

Posted: 19:05 29. Oct 2008
by Krata
Noo...

Re: Q

Posted: 01:57 30. Oct 2008
by igor
Neithan1 wrote:Este toto vysvetli a skladacka je uplna.
V lokaci Česká republika - Kolín našel DM mini přechod šikovně schovanej v hospodě na dámských WC. Tenhle přechod hodil postavu do lokace Slovensko... hříšník bude potrestán abstinencí na srazu :)

Re: Q

Posted: 08:06 30. Oct 2008
by Krata
To je blbost.. co já bych dělal a dámskym WC? :) jesli se náhodou třeba Marvin nevydává za mě!

Re: Q

Posted: 15:48 30. Oct 2008
by Marvin
Krata wrote:To je blbost.. co já bych dělal a dámskym WC? :) jesli se náhodou třeba Marvin nevydává za mě!
...a je to vonku .... :oops:

Re: Q

Posted: 11:32 02. Nov 2008
by Marvin
Srdecne Vas pozyvam na dnesne pokracovanie Q s demonmi, ktoreho zaciatok je o 19:00 v Ivory . Pridte sa zabavit na akciu plnu dobrodruzstva, novych poznatkov, adrenalinu i napinavych dialogov. Mozno ste to prave Vy, kto zmeni osudy sucasnej thalie! Ucast kazdeho je vitana!
Prijemne prezitie hadok s trpaslikom Vam zela spolocnost Krata-Buh s.r.n.

Tlacovy hovorca riaditela Dr.DM Kratu b.u.h.

Generalnymi partnermi su: Smelickovo vetesnictvi a Hostinec u Racka

Re: Q

Posted: 08:32 03. Nov 2008
by Krata
Otázka za 1200 exp:

Kdy bude další Q?
_ t _ _ d _ kolem 19:00 na námku v Karathe

Re: Q

Posted: 09:34 03. Nov 2008
by Theogil I
Krata wrote:Otázka za 1200 exp:

Kdy bude další Q?
_ t _ _ d _ kolem 19:00 na námku v Karathe
středa? :wink:

Re: Q

Posted: 10:19 03. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Otázka za 1200 exp:

Kdy bude další Q?
_ t _ _ d _ kolem 19:00 na námku v Karathe
hehe este ze nikdo nepochopil, ze tam jsou ve skutecnosti tecky splyvajici v carky, takze jedna carka muze byt vic pismen 8)

_ t _ _ d _
v listopadu

expy mi muzes pripsat vecer az budu ve hre, se postupne lognu za vsechny postavy :mrgreen:

Re: Q

Posted: 10:26 03. Nov 2008
by Theogil I
Aznar wrote:
Krata wrote:Otázka za 1200 exp:

Kdy bude další Q?
_ t _ _ d _ kolem 19:00 na námku v Karathe
hehe este ze nikdo nepochopil, ze tam jsou ve skutecnosti tecky splyvajici v carky, takze jedna carka muze byt vic pismen 8)

_ t _ _ d _
v listopadu

expy mi muzes pripsat vecer az budu ve hre, se postupne lognu za vsechny postavy :mrgreen:
Šak sa hukáže, babice jedna bláznivá. Místo teho haby doma pivo vaříla ha vo pohodlí domova se starála tak po světě trajdá, různy kejkle jak póťové fámulus předvádí ha bláznivý nápady do světa svojou pusou póští. Kdo to kdy slyšál v listopadenci v sedum vodpoledná. *zakroutí očima* Já porád poudám, že terpaslice patří k plotně ha k děckám a přemejšlení má nechat pořádném ogarům. *kření se*

Re: Q

Posted: 10:36 03. Nov 2008
by Krata
Když se nedokžete ohodnout tak nic nebude :P

Re: Q

Posted: 10:43 03. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Když se nedokžete ohodnout tak nic nebude :P
*zamraci se* tak tohle jsme si nedomluvili :evil:
tvoje prohlaseni melo jednoznacne charakter verejneho prislibu ve smyslu ustanovení § 850 až 852 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném zneni, takze vecer ocekavam pripsani expu jinak na tebe zitra podavam zalobu :x

Re: Q

Posted: 11:02 03. Nov 2008
by Theogil I
Správně, žaloba bude vedena v součinosti obou poškozených stran a to pro trestný čin podvodu podle § 250 trestního zákona. :P

Re: Q

Posted: 11:36 03. Nov 2008
by Krata
Vzhledem k tomu že nemáte žádný jasný důkaz o tom, že sem s timto souhlasil, či sem to dokonce sám napsal, tak s timto nesouhlasim.. tuto zprávu mohl napsat kdokoliv a k odevzdání vám požadované mnou zadané částky experience je naprosto nesmyslná a neprůkazná

Přineste mi smlouvu s mým pospisem a podpisem svědka, který byl svědkem u mého příslibu, pak začnu uvažovat o poskytnutí stanovené částky. Pokud tak neučiníte tak tvé příspěvky jsou jen výstřel do prázdna, což nemá žádný vlivl na to, zda ti poskytnu či neposkytnu poskytovatelné experience.

Naopak pokud v těchto křivých obviněných budete pokračovat, zažaluji vás za křivé obvinění a požadování neoprávněných mnou poskytovatelných výhod..


Edit:
PS: taky se v práci nudíte co? :lol:

Re: Q

Posted: 11:48 03. Nov 2008
by Theogil I
Krata wrote: Edit:
PS: taky se v práci nudíte co? :lol:
:lol: Ne zrovna sepisuju a kompletuju pár dokumentů k jednomu prokázanému pojistnému podvodu.

Re: Q

Posted: 12:21 03. Nov 2008
by kucik
Theogil I wrote: :lol: Ne zrovna sepisuju a kompletuju pár dokumentů k jednomu prokázanému pojistnému podvodu.
Eh... sakra ... ale to já... to bylo jen takový nedorozumění.