Page 3 of 4
Re: Paladin Mount
Posted: 10:20 12. Feb 2009
by kucik
Zařídim nějak, aby ten feat DM mohli přidělit.
Re: Paladin Mount
Posted: 14:57 12. Feb 2009
by Dilvish
Nestačil by relevel?
Mimochodem, problém s postavou a kroky přetrvává. Nelze se kvůli tomu například dostat k většině ohnišť a k prodejnímu pultu u ivorského vetešníka.
Na spoustě ostatních míst je to taky o zdraví, ale naučil jsem se to oklikat

Re: Paladin Mount
Posted: 15:01 12. Feb 2009
by kucik
Relevel je přežitek. Člověku to změní HP, zapomene, jak měl skilly a... a vůbec.
Jj, mrknu na to.
Re: Paladin Mount
Posted: 17:08 13. Feb 2009
by igor
kucik wrote:Člověku to změní HP, zapomene, jak měl skilly a... a vůbec.
Jj, mrknu na to.
Stává se to i hobitům nebo elfům...
Re: Paladin Mount
Posted: 01:02 15. Apr 2009
by Corollus
Tak teda by sopm sa opytal, lebo tato tema nejako utichla... Ako to vyzera?, bude konicek fungovat alebo nie?
Re: Paladin Mount
Posted: 06:08 15. Apr 2009
by Prometheus
Este nefunguje? Uz som videl par ludi na tom behat...
Re: Paladin Mount
Posted: 17:39 15. Apr 2009
by Corollus
no teda ja neviem, mozno mas pravdu, alebo ja nie som schopny prist na to ako sa ten feat zapina... neviem ako je to obmedzene levelom ale na nejakom 15tom by to hadam malo fungovat....
Re: Paladin Mount
Posted: 19:01 15. Apr 2009
by innfra
zvláštní schopnisti a paladinský schopnosti tam by měl být mám pocit
jezdí na něm daladan a Adrien
Re: Paladin Mount
Posted: 13:26 17. Apr 2009
by Corollus
no tak som vcera skecol s daladanom a ono to vyzera, ze len paladinovaia vytvoreni po patchi 1,69 mozu konicka pouzivat. teda sa pytam niekoho z vedenia ci sa s tym nieco neda urobit... nejako to opravit aby som to mohol pouzivat aj s postavou ktora bola vytvorena pred prechodom na novy patch.
Re: Paladin Mount
Posted: 13:41 17. Apr 2009
by kucik
Dá. Chce to udělat nějakou hůlku, kterou ti Dm přidá ten feat.
Re: Paladin Mount
Posted: 01:38 18. Apr 2009
by Corollus

parada, to ma potesilo ze to ide,a koho oslovit? ktory DM sa zlutuje nad stale peso chodiacim paladinkom....?
Re: Paladin Mount
Posted: 13:17 18. Apr 2009
by Jonny
Já bych ten feat spíš zrušil, než rozdával, přijde mi to takový divný, mit koně zadara a pořád, když ostatní za něj musej platit 70k a může jim chcípnout...
Re: Paladin Mount
Posted: 22:04 18. Apr 2009
by paja13
taky protestuju aby ho mel kdokoli ale proto ze kdykoli uvidim paladinova kone tak se divam tak 5 sec jen na jeden obrazek dela desny lagy jedno jestli na nem nekdo sedi nebo kun stoji sam
pak bude stacit kdyz utocnik pojede na paladinskym koni nic neuvidim a nejsem 1 co ma tyhle potize
Re: Paladin Mount
Posted: 22:36 18. Apr 2009
by Corollus
No mne to teda nepride divne mat nieco zadara, kazdy build ma svoje vlastnosti.... niekto plati tisice za lektvary a niekto ich ma tie iste schopnosti ked sa pomodli, a zadarmo - tiez je to nespravodlive? alebo divne? keby to bola taka ohromna vyhoda tak je tu kazdy paladin...
Re: Paladin Mount
Posted: 23:09 18. Apr 2009
by Xaarth
Já jsem zasádně proti koni, co laguje či dokonce shazuje hru.Proto bych toho koně zrušil dokud se nevyřeší problém právě s lagy.
Ty kupovaný jsou v pohodě, ale bohužel ten paladinskej laguje.