Page 3 of 3
Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 14:25 02. Nov 2008
by Aznar
Re: Proč další haky?
Posted: 15:18 02. Nov 2008
by kucik
Skipp wrote:Kde stiahnem tie haky-baky?
Zaludne je to umisteno na strankach v sekci download.
Re: Proč další haky?
Posted: 16:02 02. Nov 2008
by Skipp
Mám ešte otázku...ten hak Area Music ked stiahnem a rozbalim tak vcetky bmu subory sa nachadzaju v adresári "area" Haky viem že mám skopnúť do asresata "Music" ale otazka znie..mam tam skopnúť celý adreasár "area"? alebo iba súbory?
Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 16:18 02. Nov 2008
by Marvin
Haky sa kopiruju do adresara HAK(S) .... ohladom muziky, tak skopirovat len subory a to do adresara MUSIC... -ale myslim ze hudba sa nemenila nie? iba haky su nove
Re: Proč další haky?
Posted: 16:19 02. Nov 2008
by fuxxo
Skipp wrote:Mám ešte otázku...ten hak Area Music ked stiahnem a rozbalim tak vcetky bmu subory sa nachadzaju v adresári "area" Haky viem že mám skopnúť do asresata "Music" ale otazka znie..mam tam skopnúť celý adreasár "area"? alebo iba súbory?
hmm???
area music skopcis do adresara "music" subory *.bmu
a haky ( *.hak ) skopcis do adresara "hak"
ja to tak mam a vsetko slape ako ma...

marvine si ma predbehol asi o 2 sek

Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 16:36 02. Nov 2008
by kucik
Hudba se nemenila.
...chmm zatim.

Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 16:41 02. Nov 2008
by Skipp
Dobre Dobree,nemusíte si ma zas všetci podávať

Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 20:50 02. Nov 2008
by jaara
Nu, haky Thalie uz nam zabiraji 2,3 GB, coz neni zrovna malo :-/. Ale co s tím

.
Soubory z area music se kopiruji primo do adresare Music, bez adresare Area

.
Re: Proč další haky a méně porna?
Posted: 21:31 02. Nov 2008
by kucik
Verte, ze hodne giga se vytridilo, nez se dosahlou ,,pouze" 1,4GB a myslim, ze to za to stoji.
Adresar, ve kterym mam skoro vsechny soubory, ze kterejch se jen tyhle haky skladaly ma 10GB a nekolik stovek tisic souboru.