Page 3 of 4

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rejty píše - pridan vykupni

Posted: 00:41 16. Nov 2008
by monstera
"- pridan vykupni stolek do Cechu obchodniku v Karathe,"
ano, stolek tam je, ale výkupčí je asi poloslepý, protože některé věci na stolku nevidí - nebo nechce kupovat. Konkrétně nechtěl prsteny ať bez nebo s kamenem, ani boty a kůže.....
Sandra investovala značné obnosy do výroby a výrobky jsou neprodejné - zrějmě následek světové finanční krize !

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rejty píše - pridan vykupni

Posted: 10:14 16. Nov 2008
by Rejty
A nekupuje ze stolku jen neco a nebo stolek nefunguje vubec?

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 13:21 16. Nov 2008
by nomis_b
Ok odpoledne na to mrknu.
Btw: urcite se s nejakym hodnym DM da domluvit na nahrade penez.

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 13:37 16. Nov 2008
by monstera
nomis_b wrote:Ok odpoledne na to mrknu.
Btw: urcite se s nejakym hodnym DM da domluvit na nahrade penez.
na náhradu kašlu, jen aby to fungovalo jak má.....

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rejty píše - pridan vykupni

Posted: 13:38 16. Nov 2008
by monstera
Rejty wrote:A nekupuje ze stolku jen neco a nebo stolek nefunguje vubec?
Nevím,., nic jiného na prodej jsem neměl.....

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rejty píše - pridan vykupni

Posted: 14:48 16. Nov 2008
by nomis_b
monstera wrote: Nevím,., nic jiného na prodej jsem neměl.....
Hm,no tak sem to zkousel a mne to prsteny v poradku prodava. Prodava to neco, pres rozhovor? Jestli ano, tak by to znamenalo, ze chyba bude ve stolku (prevdepodobne spatnem tagu stolku)

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rejty píše - pridan vykupni

Posted: 19:47 16. Nov 2008
by monstera
nomis_b wrote:
monstera wrote: Nevím,., nic jiného na prodej jsem neměl.....
Hm,no tak sem to zkousel a mne to prsteny v poradku prodava. Prodava to neco, pres rozhovor? Jestli ano, tak by to znamenalo, ze chyba bude ve stolku (prevdepodobne spatnem tagu stolku)
nevím, dal jsem znovu prsten ( cín + nefrit ) na stůl a ptal jsem se, kolik mí dá za to co je na stole, odpověď na stole není nic co by chtel koupit.. totéž obyčejné boty...

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 22:06 16. Nov 2008
by nomis_b
Uz se vi, cim to je.. byl tma dan spatny stolek.

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 22:06 18. Nov 2008
by monstera
nomis_b wrote:Uz se vi, cim to je.. byl tma dan spatny stolek.

Stolek jižý vykupuje, ale pozor, je nutno dodržet postup - nejprve se zeptat, a pak teprve prodávat. Chtěl jsem to urychlit, a za 11 prsttenů z cínu s ohnivým achátem jsem dostal jen 2002 zlatých - bral je jako 1 kus !
Jo a dveře ke kořenářce v Ivory jsou neprůchodné

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 08:51 19. Nov 2008
by nomis_b
monstera wrote: Stolek jižý vykupuje, ale pozor, je nutno dodržet postup - nejprve se zeptat, a pak teprve prodávat. Chtěl jsem to urychlit, a za 11 prsttenů z cínu s ohnivým achátem jsem dostal jen 2002 zlatých - bral je jako 1 kus !
Hm, to by nemelo mit vliv, protoze pokazde se spousti stejny script.. mrknu se na to .

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 09:36 19. Nov 2008
by Anderson I
Když už jsme u toho stolku, nevykupuje lektvary (craftový). Zkoušel jsem to udat i alchymistovi, ale ten se vůbec s nikým nebaví.

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 11:11 19. Nov 2008
by kaz
Anderson I wrote:Když už jsme u toho stolku, nevykupuje lektvary (craftový). Zkoušel jsem to udat i alchymistovi, ale ten se vůbec s nikým nebaví.

No s lektvarama z craftu musis chodit (zatim?) ke kozesnikovi, je bran i jako vetesnik, takze si je od tebe vezme.

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 12:50 19. Nov 2008
by Anderson I
kaz wrote:No s lektvarama z craftu musis chodit (zatim?) ke kozesnikovi, je bran i jako vetesnik, takze si je od tebe vezme.
Aha, dík za rad, tam by mě to nenapadlo ;-)

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 14:11 19. Nov 2008
by nomis_b
njn nejak sme se jeste neshodli. Nejdriv nebyl vykup lektvaru vebc, a nez se udelal vykup crfatovych veci, prihodilo se to k vetenikovi. Tam to doted zustalo, a nikdo se nevyjadril, ejstli je to dobre, ci spatne. Prepsat lektvary do Cechu by bylo takove blbe, protoze vyuzivaji stejnou promennou, jako treba kuze. :(

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe

Posted: 11:20 20. Nov 2008
by DenGrasse
nechte to zatím tak, až se zřídí cech alchymistů, může se výkupčí přidat tam

*nenápadný lobbing*