Page 3 of 11
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:20 11. Nov 2008
by George
Tretas wrote:
já jsem tam taky hrál a vůbec se mi to tam nelíbí. (doufám že tu není nikdo kdo hraje EQ)

Hehe, to si piš že je, víc než si myslíš.. já osobně považuju Thalii za poslední baštu Equilibrijců.

Ehm...Já sem např. dostal nejdřív knihu jak zlepšit svoji hru, protože Placos zhodnotil moji hru jako velmi špatnou... pak sem viděl jak dostal Jekota za půl hoďky pochvalu od PLACOSU, tak sem hrál tak jak on.. (pořát mluvil.. zdravil NPC, broukal si apod.)...
A ups, do určitý doby sem knihu ztratil, hned příští den jsem dostal první gratulaci a nějaký bonusy, další den na to po extra velký řezanici další když sem hrál solo (žádná postava kolem) a pak třetí, poslední.. mohl sem rozdávat expy bez toho aby se mi odečetly

... ten samej den, to byl slušnej výtěr PLACOSU, pak byl restart hodnocení PLACOSU ...a tou dobou sem přestal hrát EQ

*utře slzu*

*jde na něm na první pohled, že slza byla hraná*
NECHCI NIC ŘÍKAT, ALE TROŠKU SE TO ZVRHLO

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:24 11. Nov 2008
by Neithan1
ten .. PLACOS.. on svami komunikuje ?

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:25 11. Nov 2008
by Tretas
ehm nevím jestli jsm něco zaspal nebo nevím ale co to je ten váš PLACOS?
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:26 11. Nov 2008
by Bas
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:27 11. Nov 2008
by Tretas
a to jako maji na equilibrii?
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:27 11. Nov 2008
by Tretas
nebo doufám že ne my tady na thalii

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:28 11. Nov 2008
by Neithan1
Neithan1 wrote:PLACOS nepozna zlutovanie, on len controluje, controluje, controluje
PLACOS pouzity v EQ, fotene mobilom
jak ze nevis co je PLACOS ???!
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:29 11. Nov 2008
by Bas
Na Equilibrii je systém, co tě hodnotí podle toho, jak moc hraješ RP....tzn. sedíš a pořád něco píšeš- jsi supr hráč, creepíš(jako já

) a si dementní hráč

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:29 11. Nov 2008
by Tretas
Neithan1 wrote:Neithan1 wrote:PLACOS nepozna zlutovanie, on len controluje, controluje, controluje
PLACOS pouzity v EQ, fotene mobilom
jak ze nevis co je PLACOS ???!
ehm co to je za hvězdné války

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:30 11. Nov 2008
by Neithan1
to je PLACOS ty vole !
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:30 11. Nov 2008
by Tretas
Bas wrote:Na Equilibrii je systém, co tě hodnotí podle toho, jak moc hraješ RP....tzn. sedíš a pořád něco píšeš- jsi supr hráč, creepíš(jako já

) a si dementní hráč

hej jak jsem přešel na thalii jsem si říkal že EQ byla lepší, ale jak se postupně thalie zlepšuje a já postupně se dozvídám co maji na EQ za systémy tak se mi equilibrie hnusí!

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:32 11. Nov 2008
by Tretas
Neithan1 wrote:to je PLACOS ty vole !
já furt ale nechápu jako co to ten placos je? tady mi dáváš fotku nějake sra.ky a to jako je to co tě kontroluje na equilibrii? to jako má labir v garáži

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:33 11. Nov 2008
by Neithan1
ach boze
tak za prve, Labir ma velin (ne garaz) a za druhe, ano je to ohromny vyse 15 -metrovy stroj v Labirovom veline.. este nejake otazky ?
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 20:33 11. Nov 2008
by Tretas
žádne, vše už chápu

a dík za vysvětlení
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 21:06 11. Nov 2008
by monstera
[quote="Neithan1"]ach boze
tak za prve, Labir ma velin
Ještě že jsem z EQ už dávno a dávno utekl........ A nikdy se mi nelíbilo, když sem někdo chtěl EQ manýry zatahovat - a byli tu takoví...