Page 3 of 4

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 08:56 25. Nov 2008
by nomis_b
no taky bych se primlouval zato , aby bylo nekde presne napsany, TO JE TEN PRAVEJ. treba aspon rohlaseni TENPRAVEJ je v daöwnloadu na Thalie.pilsfree.cz

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 10:04 25. Nov 2008
by Phantorris
Aznar wrote:jinak nevim jak kdo casto sleduje hlavni stranku, ja teda moc ne, tak bych docela prosil, pokud dojde ke zmene konfiguraku, aby o tom byla zminka na forum, nasel sem tam ted jeste novy placeably
Já ji třeba nesleduju vůbec, takže pokud je tam něco ke stažení a neni to v novinkách na fóru tak to nemam :oops:

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 10:15 25. Nov 2008
by kucik
Je jedno, kterej je ten pravej, oba jsou stejný :mrgreen:

Upravoval jsem ho ještě jednou a byl pod tím samým odkazem.
Placeably jsem taky upravoval, ale ne nijak zásadně a jejich aktualizace nebyla nutná, takže jsem to nepsal do novinek, abyste mi nenadávali, že se každou chvilku něco mění - bude ještě pár změn. Ještě jednou pročistim vzhledy potvor, pak musim taky doplnit několik vlastních konfigurágů, etc. Takže podstatný změny budu hlásit.

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 10:19 25. Nov 2008
by Aznar
no tak v pripade, ze sjou oba stejny, tak ten co byl na foru sem mel stazeny uz driv a vcera vecer byly v doubkove porad vrata, aspon teda u me

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 10:24 25. Nov 2008
by kucik
Nebo takhle. Napred byl pod tim samym odkazem starsi a vzpeti tam pribyl nevej, opravenej. Abych se opravil.

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 10:37 25. Nov 2008
by Aznar
kucik wrote:Nebo takhle. Napred byl pod tim samym odkazem starsi a vzpeti tam pribyl nevej, opravenej. Abych se opravil.
heh no dvakrat stahovat to samy me fakt nenapadlo :mrgreen:
vecer zkusim, snad to pomuze :-)

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 14:08 25. Nov 2008
by Morendred
No ja ho stahoval 3x tusim ze prvni byl z 18.11. druhy z 22.11. a treti - zatim posledni z 23.11. :wink:

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 14:19 25. Nov 2008
by kucik
Možný to je. Já jsem se v tom hrabal celej vejkend, ale pro hráče ty poslední změny nemaj smysl, jenom pro práci v toolu.

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 14:40 25. Nov 2008
by kaz
Konecne jsem se dostal do Doubkova, a u me dobry poslusne hlasim, ale vsiml jsem si dneska ze v pristavni ctvrti v Karathe chybi par dveri, ale nevim jestli to ma souvislost s tim jak ty dvere blbly (asi jo)

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 11:14 27. Nov 2008
by DenGrasse
stáhl jsem si novej conf_hak, ale dveře v doubkově pořád gigantický, žádná změna... kde může bejt chyba? že bych měl v overrie něco co to přepisuje?

jo a nefunguje přechod ke starostovi v doubkově (teda esli má fungovat)...

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 14:34 27. Nov 2008
by Krata
Hele mohli by jste vůbec dát nějaký pořádný info co je ted potřeba? jeden nevidí rudy další má špatný dveře ale pořád je někde řešení a většina tady koukám ani neví kde, včetně mě.. taky by mohl bejt popis těch novejch rud aby další člověk nebyl překvapenej jako monstera kterej nemohl najít rudu

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 14:57 27. Nov 2008
by kucik
No nečekaně je to v sekci download seřazený podle data, takže stačí mrknout, jestli máš u sebe některý soubory starší a pokud jo, stáhnout nový.

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 15:49 27. Nov 2008
by Krata
jasně.. v topocu zapadlym v hlášení chyb si toho okaždej všimne

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 19:01 27. Nov 2008
by kucik
Krata wrote:jasně.. v topocu zapadlym v hlášení chyb si toho okaždej všimne
Na webu
kucik wrote: v sekci download seřazený podle data...
Viditelnejsi misto me nenapada.

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 19:04 27. Nov 2008
by Krata
Šlo mi o nějakou oficiální informaci ale to je jedno.. ted už to najdu