Page 3 of 4

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 11:18 20. Nov 2008
by DenGrasse
tos nemusel... ten by ti nic nedal :mrgreen: pokud to není prsten s návodem "jak zlepšit svou hru". pak by bylo logické, že po vzrůstu kvality tvé RP by sám zmizel... :mrgreen:

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 12:01 20. Nov 2008
by Kiri
DenGrasse wrote:tos nemusel... ten by ti nic nedal :mrgreen: pokud to není prsten s návodem "jak zlepšit svou hru". pak by bylo logické, že po vzrůstu kvality tvé RP by sám zmizel... :mrgreen:
tebe sem vzivote nic hrat nevidel a taky netvrdim ze si lempl :mrgreen:

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 09:34 21. Nov 2008
by Neithan1
Kiri wrote:aha
sa mi zda ze pan Kiri stratil zmysel pre humor :?

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 10:43 21. Nov 2008
by DenGrasse
Kiri wrote:
DenGrasse wrote:tos nemusel... ten by ti nic nedal :mrgreen: pokud to není prsten s návodem "jak zlepšit svou hru". pak by bylo logické, že po vzrůstu kvality tvé RP by sám zmizel... :mrgreen:
tebe sem vzivote nic hrat nevidel a taky netvrdim ze si lempl :mrgreen:
trochu nesouvislý, ne? ja tebe taky ne a taky o tobě nic takovýho netvrdim... a nechlubim se tim na fóru...

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 12:36 21. Nov 2008
by Neithan1
ste sa asi moc nepochopili

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 19:00 21. Nov 2008
by Žorž
Což způsobil PLACOS a jeho invaze do mozkových center empatie obou účastníků. *s vážnou a jaksi....nepřítomnou tváří...trhavými pohyby, jakýmsi způsobem připomínající loutkohru (vedenou PLACOSEM) , se napije*

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 19:13 21. Nov 2008
by Neithan1
http://www.acapela.tv/Cartoon-bb44eb173 ... 155f-3-8-3


Nazory vyjadrene v tomto videu niesu oficialne nazory tymu thalie, ani moje osobne.. je to xenofobna satyra na system kontroly hracov v nemenovanom perzistentnom svete NWN a ja ani tym thalie nerucime za jej zneuzite.

Tento material sluzi na zabavu a je zakazene akokolvek ho prezentovat bez vedomia tvorcu.
Neithan industrial ltd. copyright (C)


//tymto by som chcel poprosit hracov aby dalej nepoukazovali akymkolvek sposobom na PLACOS, predovsetkym prosim Zorza aby ho uz v mojej pritomnosti nespominal. Je pravda ze som sa stal zavisly na "PLACOSovskom" humore a nedokazem nadalej vykonavat funkciu normalneho ucastnika fora. Ospravedlnujem sa za nemiestne poznamky ktorymi som tento mesiac obtazoval ostatnych uzivatelov thalie.pilsfree.net a predovsetkym hracov perzistentneho sveta EQ. S okamzitou platnostou rezignujem z postu profesionalneho PLACOStora.

*nasadi slavnostnu serpu, handrickou vylesti vyznamenania, opatrne oprasi uniformu a s pohladom upretym do dialky odopne sponu na puzdre od pistole.*

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 19:21 21. Nov 2008
by pepa48
rofl :mrgreen:

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 19:34 21. Nov 2008
by Žorž
Sice vlastně nevim, co to "rofl" znamená, ale přece: ROFL! :mrgreen: :D :D :mrgreen: :lol:

Velice velkolepé zakončení své kariéry plac..áře. *uznale pokýve hlavou se sériovou helmicí P1*

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 16:53 22. Nov 2008
by Neithan1
dakujem, dakujem ale vratil by som sa k tematu.. dnes som ulozil knihu "recept" na vyrobu artefaktu ktoru som kedysi nasiel u bossa a fistunuv denik ktory som nasiel vo fistunovej pracovni vo vezi v krysnkych horach.. obe veci niesu z craftu, ani od DM, ani od dobrodruha a aj tak zmizli ...

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 17:19 22. Nov 2008
by kucik
Dennik neni v palete, takze zmizne a s tim receptem nevim. Buď to byl starej nefunkční, nebo netušim, co se mu stalo. Holt na té persistenci bude třeba hodně zapracovat.

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 21:34 22. Nov 2008
by kaz
V trezoru jsem ukladal, asi pred ctvrt rokem 2 knihy na vyrobu nejakych supr zbrani, kdyz jsem se dival asi pred ctrnacti dny, tak uz tam nebyli, takze bych rekl, ze se nejake veci zrusily.

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 23:29 22. Nov 2008
by pepa48
recepty jsou a budou nepoužitelné, klidně je vyhazujte... a myslim že ani nejsou v paletě

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 03:33 23. Nov 2008
by Kiri
recepty nebudou? zadne extra veci nebude mozne stvorit? jaka skoda :( vlastne ani nevim esli nekdy nekdo nakou dal do kupy?

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 09:09 23. Nov 2008
by pepa48
misto nich se zavedly artefakty...