Page 3 of 5

Re: Ucet: Krata

Posted: 09:26 21. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:přesně a vždyť je jedno jestli tam má někdo měštana nebo obyvatele, hlavní je že na forum muže přidávat příspěvky, což může uplně každy...
Nieje to jedno, s takym mestanom sa ani rozpravat nebudem ! fuj.. spina.. povl... ak niekto nema slachtic + tak nech na forum ani nepise !!!!

a v ankete som nehlasoval, chyba tam volba "mozno". :wink:

Re: Ucet: Krata

Posted: 10:26 21. Nov 2008
by kaz
Neithan1 wrote:Nieje to jedno, s takym mestanom sa ani rozpravat nebudem ! fuj.. spina.. povl... ak niekto nema slachtic + tak nech na forum ani nepise !!!!
Neithan1 wrote:bohuzial moja postava nema postel :(


Fuuuuuuuuuuuj, spina, povl, co je to za slechtice, nema postel a nad ostatni se povysuje, fuuuuuuuuj, hanbaaaaa*z ulice se ozyva hluk, piskani a nadavky* :mrgreen: :mrgreen:

Re: Ucet: Krata

Posted: 10:37 21. Nov 2008
by nomis_b
Krata wrote: Můj spam: nepovidej že si ho pročítal půl hodiny, původně sem chtěl přidat příspěvek do každého topicu ale to mě pak nebavilo, přidal sem proto příspěvek jenom do každého témata a ty děláš jako bych zašpinil celé forum, k tomu to byli příspěvky k tematu tak se to nedá za spam ani pořádně nazvat :)
Sem jen klikl na diskuzi a vsude novy prispevek: Krata

Sem te precenil, myslel jsem, ze si to vezmes k srdci a opravdu to cele zaspawnujes :mrgreen:

Treba prave diky memu prispevku si to nezvladl, takze to splnilo ucel :twisted:

Re: Ucet: Krata

Posted: 10:50 21. Nov 2008
by DenGrasse
asi mám blbě nastavený fórum, skoro žádný kráťovo příspěvky jsem nenašel.. kráťo, nechceš něco napsat? :mrgreen:

Re: Ucet: Krata

Posted: 12:31 21. Nov 2008
by Krata
No pořád s tim zas můžu začít a dohnat to :)

Re: Ucet: Krata

Posted: 12:35 21. Nov 2008
by Neithan1
a ze nie ? paaa-pa-pa-pa *rukama napodobuje trepani kridel slepice*

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:20 21. Nov 2008
by Aznar
ty hlasky o tom, ze za vypadky nemuze server, me fakt rozesmivaji... tak snad kazdymu je jasny, ze to neni vina serveru, ale jednoho spamujiciho DMka, co server pretizil :evil:
a navic mi dneska rano doma nesel inet a nenapada me zadny jiny rozumny vysvetleni, nez ze za to taky muze Krata :evil:

prosim nekoho zodpovedneho, aby uz pred timto problemem nestrkal hlavu do pisku a zacal to konecne resit, takhle to uz dal nejde :evil:

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:21 21. Nov 2008
by Krata
Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:23 21. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval
:evil:

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:27 21. Nov 2008
by igor
Krata wrote:Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval
Tobě se zase zhroutí svět až ti za každej spam odečtu 50 příspěvků :!:

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:44 21. Nov 2008
by Aznar
igor, igor, igor *skanduje*

Re: Ucet: Krata

Posted: 13:49 21. Nov 2008
by Neithan1
Image

nikdo nebude vyhrozovat mistrovi !

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:11 21. Nov 2008
by MaSo
Já sem dal ANO ukecancovi jednomu :-D Ne sradna...jesli ten topic nebyl myšleny jako vtip tak chci změnit hlasování :) ... ALe inak ... stejně bys nemusel tolik psat :-D ja se v tom foru pak h.... vyznam :D Jinak Peace and Love přátelé :)

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:31 21. Nov 2008
by Phantorris
Tento topic byl určitě myšlen smrtelně vážně! :wink:

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:36 21. Nov 2008
by George
Phantorris wrote:Tento topic byl určitě myšlen smrtelně vážně! :wink:
Vskutku.