Page 3 of 5
Re: Ucet: Krata
Posted: 09:26 21. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:přesně a vždyť je jedno jestli tam má někdo měštana nebo obyvatele, hlavní je že na forum muže přidávat příspěvky, což může uplně každy...
Nieje to jedno, s takym mestanom sa ani rozpravat nebudem ! fuj.. spina.. povl... ak niekto nema slachtic + tak nech na forum ani nepise !!!!
a v ankete som nehlasoval, chyba tam volba "mozno".

Re: Ucet: Krata
Posted: 10:26 21. Nov 2008
by kaz
Neithan1 wrote:Nieje to jedno, s takym mestanom sa ani rozpravat nebudem ! fuj.. spina.. povl... ak niekto nema slachtic + tak nech na forum ani nepise !!!!
Neithan1 wrote:bohuzial moja postava nema postel

Fuuuuuuuuuuuj, spina, povl, co je to za slechtice, nema postel a nad ostatni se povysuje, fuuuuuuuuj, hanbaaaaa*z ulice se ozyva hluk, piskani a nadavky*

Re: Ucet: Krata
Posted: 10:37 21. Nov 2008
by nomis_b
Krata wrote:
Můj spam: nepovidej že si ho pročítal půl hodiny, původně sem chtěl přidat příspěvek do každého topicu ale to mě pak nebavilo, přidal sem proto příspěvek jenom do každého témata a ty děláš jako bych zašpinil celé forum, k tomu to byli příspěvky k tematu tak se to nedá za spam ani pořádně nazvat
Sem jen klikl na diskuzi a vsude novy prispevek: Krata
Sem te precenil, myslel jsem, ze si to vezmes k srdci a opravdu to cele zaspawnujes
Treba prave diky memu prispevku si to nezvladl, takze to splnilo ucel

Re: Ucet: Krata
Posted: 10:50 21. Nov 2008
by DenGrasse
asi mám blbě nastavený fórum, skoro žádný kráťovo příspěvky jsem nenašel.. kráťo, nechceš něco napsat?

Re: Ucet: Krata
Posted: 12:31 21. Nov 2008
by Krata
No pořád s tim zas můžu začít a dohnat to

Re: Ucet: Krata
Posted: 12:35 21. Nov 2008
by Neithan1
a ze nie ? paaa-pa-pa-pa *rukama napodobuje trepani kridel slepice*
Re: Ucet: Krata
Posted: 13:20 21. Nov 2008
by Aznar
ty hlasky o tom, ze za vypadky nemuze server, me fakt rozesmivaji... tak snad kazdymu je jasny, ze to neni vina serveru, ale jednoho spamujiciho DMka, co server pretizil
a navic mi dneska rano doma nesel inet a nenapada me zadny jiny rozumny vysvetleni, nez ze za to taky muze Krata
prosim nekoho zodpovedneho, aby uz pred timto problemem nestrkal hlavu do pisku a zacal to konecne resit, takhle to uz dal nejde

Re: Ucet: Krata
Posted: 13:21 21. Nov 2008
by Krata
Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval
Re: Ucet: Krata
Posted: 13:23 21. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval

Re: Ucet: Krata
Posted: 13:27 21. Nov 2008
by igor
Krata wrote:Oka, začnu spamovat ještě víc aby se Aznarovi zhroutil net a už neotravoval
Tobě se zase zhroutí svět až ti za každej spam odečtu 50 příspěvků

Re: Ucet: Krata
Posted: 13:44 21. Nov 2008
by Aznar
igor, igor, igor *skanduje*
Re: Ucet: Krata
Posted: 13:49 21. Nov 2008
by Neithan1
nikdo nebude vyhrozovat mistrovi !
Re: Ucet: Krata
Posted: 15:11 21. Nov 2008
by MaSo
Já sem dal ANO ukecancovi jednomu

Ne sradna...jesli ten topic nebyl myšleny jako vtip tak chci změnit hlasování

... ALe inak ... stejně bys nemusel tolik psat

ja se v tom foru pak h.... vyznam

Jinak Peace and Love přátelé

Re: Ucet: Krata
Posted: 15:31 21. Nov 2008
by Phantorris
Tento topic byl určitě myšlen smrtelně vážně!

Re: Ucet: Krata
Posted: 15:36 21. Nov 2008
by George
Phantorris wrote:Tento topic byl určitě myšlen smrtelně vážně!

Vskutku.