Page 3 of 3
Posted: 22:28 21. May 2007
by Daanri
heh pokial vim tak jitka klerik neni? ci?

Posted: 22:30 21. May 2007
by Rejty
To se brzo zmeni, ze magove ozivujou klerickejma svitkama...
Posted: 22:39 21. May 2007
by Theo
Take dufam, ze se uz budou klerici aj modlit a ne jen chodit po svete nabusteny a z mecem v ruke ....

Posted: 22:41 21. May 2007
by Rejty
Kdyz nekdo udela system modleni

Posted: 22:42 21. May 2007
by Theo
No ten samej co oddela zvytky ne?

Posted: 22:43 21. May 2007
by Daanri
Posted: 22:46 21. May 2007
by Theo
No jasne... nema kto udelat.. ale zvytky ma kto... vtipalkove

Posted: 22:51 21. May 2007
by Sorrow
Ten heh musim zopakovat

preskocil mi text a spletl jsem si jmeno, myslel jsem ze jde o jinou robotnicku.
Sorrow
Posted: 22:55 21. May 2007
by OneHeart
a co kdyby mohli klerici restit jen ve chrámech svého boha?...MUHAHA

Posted: 22:58 21. May 2007
by Rejty
No, to je hrozne tezky udelat ozivovaci svitky jen pro kleriky

Posted: 22:59 21. May 2007
by Daanri
Nevadi sorrowe i to se stava
No s klerikmi sa nechajte prekvapit

Posted: 09:24 22. May 2007
by Zyga
OneHeart wrote:a co kdyby mohli klerici restit jen ve chrámech svého boha?...MUHAHA

A Prskafky jenom v nějaký laborce

, ale možná by bylo hezký kdyby klerici mohli restit i v chrámech.