Page 3 of 5
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 19:29 24. Nov 2008
by Krata
vyřešeno
Acc: Zachy
Postava: Derek
Prohřešek: opakované vybírání invu, výsměch
Trest: zabavení všech věcí z inventáře, 14 real dní uvězněná postava
Pak někdo kdo má opravnění to dejte do prohřeků v Informacích
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 19:54 24. Nov 2008
by Lord_Berserk

chudak jeden... ja si ho chtel zabit do tretice vseho dobryho bez stinovejch a ty mi ho zavres

ale Derek je vytrvalej, kdyz vi ze mam plny pole inventare bylinek a casto na nej cumim pripraven s orcim tabakem v rychlym vokynku
z toho plyne pouceni... zacnete vsichni sbirat bylinky, snupat tabak a nikdo vas nevokrade
...nejvic mi dostalo kdyz mi ukrad pri druhym setkani co sem ho drzel pod krkem jounskej kamen a svy dloubnuty voko z baglu

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 19:59 24. Nov 2008
by human_wreck
No já mám u sebe hromadu haraburdí na craft a všeho a on mě zrovna vytáhne hůlku za 25k šmejd

Kdy že ho to pustí?

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:05 24. Nov 2008
by Rejty
Pokud v tehle prasarnach bude po propusteni z vezeni pokracovat, ma permku a pokud ani to nepomuze, tak bez pardonu BAN!
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:21 24. Nov 2008
by George
Rejty wrote:Pokud v tehle prasarnach bude po propusteni z vezeni pokracovat, ma permku a pokud ani to nepomuze, tak bez pardonu BAN!
xD my kteří máme plný sloty oblečení xD.... jediný co mu prošlo byly prachy, na všechno ostatní sem přišel.
Edit: ono když to mizí ze slotíků

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:29 24. Nov 2008
by Neithan1
ale 14 dni je moc dlho

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:42 24. Nov 2008
by Aznar
doufam, ze ted uz si to konecne vezme k srdci, poprvy kdyz me okradl tak 15x za sebou se vymlouval na DM, ze pry to ma povoleny a ze nevedel, ze nemuze tolikrat za sebou...
to jsem tak nejak presel, ale kdyz mi to za dva dny udelal znova, tak to uz bylo trochu silny kafe
tak snad se nad tim aspon zamysli, pokud by v tom i nadale pokracoval, tak za sebe rikam, ze by mel zmenit svet
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:51 24. Nov 2008
by kaz
Takze to vypada, ze se vsichni sejdeme za 14 dni pred veznici
Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:54 24. Nov 2008
by igor
kaz wrote:Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)
Možná že i několikrát co? *koukne na zástup okradených*

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 20:54 24. Nov 2008
by Neithan1
kaz wrote:Takze to vypada, ze se vsichni sejdeme za 14 dni pred veznici
Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)

on mu vlastne DM vypomohol.. krato ty
neřáde
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 21:09 24. Nov 2008
by Kiri
chci ho mucit nejvic zvrhlima napadama, ze by i fotr zavidel, tak ho hned nebanujte

pls
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 21:59 24. Nov 2008
by Krata
Ne nezachránil... já sem chtěl být ten první

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 07:52 25. Nov 2008
by Tretas
krata si ted sedí ve věznici a mučí ho (samozřejmě že strážným dal peníz z toho že je DMko :-Dmožná jim slíbil aji nějaké XP:-D)
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 08:34 25. Nov 2008
by Theogil I
A na počest podmínečného propuštění Dereka z vězení koupím každému účastníkovi oslav před věznicí zbrusu nový obušek, hobitům, elfům a jiným třasořitkům raději okovaný ať to má grády.
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 14:04 25. Nov 2008
by DenGrasse
photter wrote:už se tu zase omílaj věci, který se dávno probraly
peníze by se měly ukrást dycky všechny, nebo znáte zloděje, co uřízne měšec a pak půlku vrátí ?
souhlas, leda by existovaly váčky, které by symbolizovaly určitou částku (vezmeš váček, zmizí příslušný počet peněz atd. nebo naopak)
photter wrote:kradení velkejch věcí je paradox nwn invu a je třeba ho brát z obou stran, nese výhody i nevýhody - pokud je možnost táhnout na zádech dvě těžký zbroje a pět mečů, je taky možnost je čornout, nwn je prostě takový a pokud by se todle řešilo, tak jediný přijatelný řešení je znemožnit nošení těchdle věcí v báglu (tím pádem nepudou ukrást) - chcete to tak ?
ANO, ANO! CHCEME!
photter wrote:pro okrádanýho je průser nemožnost získat kořist zpět ani když zloděje přistih, dokonce ani když ho chyt a zabil, to je naprosto úchylný ale řešej to jen lootovatelný mrtvoly a eště jen napůl, já bych tu osobně lootovatelný mrtvoly viděl nerad
mně by nevadily,a le to řešení s vypadáváním ukradených věcí při smrti je lepší (nechal bych při jakýkoliv, ne jenom od PC, může to mít různý varianty)
photter wrote:a poslední věc je matematická olympiáda, hilvl zloděj, co se na kradení specializuje je na 100% úspěšnej, i kdyby si všichni dali nohu za krk
no třeba při přistižení se zlodějům sekala ruka... tak provést a technicky ho zatížit modifikátorem na pick pocket (a další věci na který potřebuje obě ruce, tj. skoro na všechny

)... elegantní a herní řešení...