Page 3 of 5

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 19:29 24. Nov 2008
by Krata
vyřešeno
Acc: Zachy
Postava: Derek
Prohřešek: opakované vybírání invu, výsměch
Trest: zabavení všech věcí z inventáře, 14 real dní uvězněná postava


Pak někdo kdo má opravnění to dejte do prohřeků v Informacích

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 19:54 24. Nov 2008
by Lord_Berserk
:D chudak jeden... ja si ho chtel zabit do tretice vseho dobryho bez stinovejch a ty mi ho zavres :mrgreen: ale Derek je vytrvalej, kdyz vi ze mam plny pole inventare bylinek a casto na nej cumim pripraven s orcim tabakem v rychlym vokynku :D

z toho plyne pouceni... zacnete vsichni sbirat bylinky, snupat tabak a nikdo vas nevokrade :twisted:

...nejvic mi dostalo kdyz mi ukrad pri druhym setkani co sem ho drzel pod krkem jounskej kamen a svy dloubnuty voko z baglu :)

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 19:59 24. Nov 2008
by human_wreck
No já mám u sebe hromadu haraburdí na craft a všeho a on mě zrovna vytáhne hůlku za 25k šmejd :mrgreen: Kdy že ho to pustí? :twisted: :twisted:

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:05 24. Nov 2008
by Rejty
Pokud v tehle prasarnach bude po propusteni z vezeni pokracovat, ma permku a pokud ani to nepomuze, tak bez pardonu BAN!

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:21 24. Nov 2008
by George
Rejty wrote:Pokud v tehle prasarnach bude po propusteni z vezeni pokracovat, ma permku a pokud ani to nepomuze, tak bez pardonu BAN!
xD my kteří máme plný sloty oblečení xD.... jediný co mu prošlo byly prachy, na všechno ostatní sem přišel.
Edit: ono když to mizí ze slotíků ;)

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:29 24. Nov 2008
by Neithan1
ale 14 dni je moc dlho :(

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:42 24. Nov 2008
by Aznar
doufam, ze ted uz si to konecne vezme k srdci, poprvy kdyz me okradl tak 15x za sebou se vymlouval na DM, ze pry to ma povoleny a ze nevedel, ze nemuze tolikrat za sebou...
to jsem tak nejak presel, ale kdyz mi to za dva dny udelal znova, tak to uz bylo trochu silny kafe :?
tak snad se nad tim aspon zamysli, pokud by v tom i nadale pokracoval, tak za sebe rikam, ze by mel zmenit svet

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:51 24. Nov 2008
by kaz
Takze to vypada, ze se vsichni sejdeme za 14 dni pred veznici :wink:
Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:54 24. Nov 2008
by igor
kaz wrote:Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)
Možná že i několikrát co? *koukne na zástup okradených* :mrgreen:

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:54 24. Nov 2008
by Neithan1
kaz wrote:Takze to vypada, ze se vsichni sejdeme za 14 dni pred veznici :wink:
Kazdopadne mu ivorska domobrana zachranila zivot (aspon na tech 14 dni)
:mrgreen: on mu vlastne DM vypomohol.. krato ty neřáde

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 21:09 24. Nov 2008
by Kiri
chci ho mucit nejvic zvrhlima napadama, ze by i fotr zavidel, tak ho hned nebanujte :twisted: pls

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 21:59 24. Nov 2008
by Krata
Ne nezachránil... já sem chtěl být ten první :twisted:

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 07:52 25. Nov 2008
by Tretas
krata si ted sedí ve věznici a mučí ho (samozřejmě že strážným dal peníz z toho že je DMko :-Dmožná jim slíbil aji nějaké XP:-D)

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 08:34 25. Nov 2008
by Theogil I
A na počest podmínečného propuštění Dereka z vězení koupím každému účastníkovi oslav před věznicí zbrusu nový obušek, hobitům, elfům a jiným třasořitkům raději okovaný ať to má grády.

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 14:04 25. Nov 2008
by DenGrasse
photter wrote:už se tu zase omílaj věci, který se dávno probraly
peníze by se měly ukrást dycky všechny, nebo znáte zloděje, co uřízne měšec a pak půlku vrátí ?
souhlas, leda by existovaly váčky, které by symbolizovaly určitou částku (vezmeš váček, zmizí příslušný počet peněz atd. nebo naopak)
photter wrote:kradení velkejch věcí je paradox nwn invu a je třeba ho brát z obou stran, nese výhody i nevýhody - pokud je možnost táhnout na zádech dvě těžký zbroje a pět mečů, je taky možnost je čornout, nwn je prostě takový a pokud by se todle řešilo, tak jediný přijatelný řešení je znemožnit nošení těchdle věcí v báglu (tím pádem nepudou ukrást) - chcete to tak ?
ANO, ANO! CHCEME!
photter wrote:pro okrádanýho je průser nemožnost získat kořist zpět ani když zloděje přistih, dokonce ani když ho chyt a zabil, to je naprosto úchylný ale řešej to jen lootovatelný mrtvoly a eště jen napůl, já bych tu osobně lootovatelný mrtvoly viděl nerad
mně by nevadily,a le to řešení s vypadáváním ukradených věcí při smrti je lepší (nechal bych při jakýkoliv, ne jenom od PC, může to mít různý varianty)
photter wrote:a poslední věc je matematická olympiáda, hilvl zloděj, co se na kradení specializuje je na 100% úspěšnej, i kdyby si všichni dali nohu za krk
no třeba při přistižení se zlodějům sekala ruka... tak provést a technicky ho zatížit modifikátorem na pick pocket (a další věci na který potřebuje obě ruce, tj. skoro na všechny :twisted: )... elegantní a herní řešení...