Page 3 of 3
Re: Stará ložiska
Posted: 07:51 01. Dec 2008
by monstera
nomis_b wrote:aha. no pockame na restart. jestli to bude i porestartu , tak to opravim. jinak by to mohl byt problem, co se tu uz resil, ez se to zasekne uprostred skriptu a nepusti ho (coz je problem NWN a dela se v jakemkoliv craftu)
OK, po restartu funguje.
Re: Stará ložiska
Posted: 22:22 14. Dec 2008
by human_wreck
Prahvozd - jeskyně goril (Omlouvám se, nevím přesně jméno lokace). Je tam staré ložisko smaragdu.
Re: Stará ložiska
Posted: 14:37 11. Jan 2009
by Gorrgorroth
V oblasti údolí větrů, nevím přesněji ale přes den tam sou lití medvědi, je to oblast před leopardodlakama, tak tam sou stromy.....strom-dub
Re: Stará ložiska
Posted: 14:54 11. Jan 2009
by nomis_b
no ono kdyz otevres modul, tak se ti opravdu neobjevi, co se tam objevuje. Prosim nemuzete si to treba psat na papirek ten presny nazev? Vono to fakt nejde poznat jen podle toho, co se tam spawnuje

Re: Stará ložiska
Posted: 15:09 11. Jan 2009
by Gorrgorroth
sory
Re: Stará ložiska
Posted: 15:15 11. Jan 2009
by nomis_b
Ne jako nemysli to spatne. Sem rad, ze to nekdo hlasi. Jen takovej jako navod pro priste

Re: Stará ložiska
Posted: 16:32 11. Jan 2009
by kucik
Je dobry pouzivat denicek postavy, kterej si pak clovek muze precist v adresari localvault/nazev_postavy.txt