Re: Postavy v mestách
Posted: 10:23 29. Nov 2008
Ja kdyz vidim nektere slovensky prispevky, tak ani nevim, jestli tam nejakou gramatiku maji. 
Nejde o gramatiku, když mu nejde, tak mu nejde... ale to, že někdo buší do klávesnice písmena v jinym pořadí, protože píše moc rychle, to ovlivnit snad jde ne?Neithan1 wrote:kazdy vie ze thalia je domov gramatickych chyb, ale aj tak to nyekto furt riesi
toto bola rana pod pasJa kdyz vidim nektere slovenské prispevky, tak ani nevim, jestli tam nejakou gramatiku maji.
To má bejt jako výmluva? Já třeba chodim do školy a když přijdu domů tak pořád musim do tý školy x věcí udělat. Kdybych chodil do práce tak mam práci a doma pak relativně volno. A tak jako tak to neomlouvá, to je jak když bych šel nakoupit a s pistolí v ruce šel rovnou ke kase s tim že nemam čas čekat ve frontě, protože pracuju a nemam čas.Radim wrote:Tak dotyčný taky musí chodit do práce a nemá tolik času.
To se hodnoti...teda ja to hodnotim (kladne).Radim wrote:...
Info pro Rejtyho acc. vejk postava Carcaroth Benseph
ty si nikdy asi nepracoval, vid? btw kdyz uz se bylo takovou dobu OT, tka casova primka v Knihovne zada upravu, nebo je soucasnost stale 1375? +- 150let?igor wrote:To má bejt jako výmluva? Já třeba chodim do školy a když přijdu domů tak pořád musim do tý školy x věcí udělat. Kdybych chodil do práce tak mam práci a doma pak relativně volno. A tak jako tak to neomlouvá, to je jak když bych šel nakoupit a s pistolí v ruce šel rovnou ke kase s tim že nemam čas čekat ve frontě, protože pracuju a nemam čas.Radim wrote:Tak dotyčný taky musí chodit do práce a nemá tolik času.
Na plnej úvazek ne. Tak mě můžeš poučit... třeba žiju v omylu.Kiri wrote:ty si nikdy asi nepracoval, vid?
Te poucuju o tom, ze nemas vubc pravdu. Pri skole mas nescetne krat vetsi volno, urcite vic jak 5 tejdnuigor wrote:Na plnej úvazek ne. Tak mě můžeš poučit... třeba žiju v omylu.Kiri wrote:ty si nikdy asi nepracoval, vid?
No nesčetněkrát větší volno máš možná když si naplánuješ bakaláře na 5 let (nic ve zlym). Já třeba tolik volna nemam. A když děláš každej den 8 - 12 hodin v práci s tim, že potřebuješ 2 hodiny na dojíždení tam a třeba hodinu zpátky... jo tak třeba uznávam že tenhle pracující nemá tolik času, ale když budeš dělat v Plzni od 7 do 15ti hod tak máš času dost.Kiri wrote:Te poucuju o tom, ze nemas vubc pravdu. Pri skole mas nescetne krat vetsi volno, urcite vic jak 5 tejdnua ve skole nemas kazdej den do 1600 - 2000 (stim ze rano vstavas kolem 0600 (kdyz mas stest, ze pracujes od 0800)
o to prece nejde, jde o to, ze se nestih driv doznat, ne? zacni cist celou stranku od zacatkuigor wrote:...
Četl sem to. Reagoval jsem na to že je pracující a nemá čas, potom na tvojí připomínku že sem nikdy nepracoval... o to tu šloKiri wrote:o to prece nejde, jde o to, ze se nestih driv doznat, ne? zacni cist celou stranku od zacatku![]()