Page 3 of 6
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:38 06. Mar 2009
by Tretas
Poušť-propast-jih
nefunkční přechod do jeskyně (jde se do ní po takových hezkých schůdkách)
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 21:49 08. Mar 2009
by zachy
Alansijské vrchoviny - západní stezka - průchod
prostě u klepenatců okrovejch nefunguje ten východní průchod
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 21:50 08. Mar 2009
by Daanri
Pokial viem tak v tom pruchode neni este dodelana jaskyne, takze sa to napoji az casom na dalsie lokacie.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:38 16. Mar 2009
by Tretas
Tretas wrote:Poušť-propast-jih
nefunkční přechod do jeskyně (jde se do ní po takových hezkých schůdkách)
Stále tam nejde vlízt. Nebo je to schválně , protože tam ještě není udělaná jeskyně? (při najetí myší na vchod se mi zobrazí modré políčko, ale je nefunkční)
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:11 27. Mar 2009
by zachy
Alansijske vrchoviny stara vez. po rozmlaceni dveri tam neni pruchod
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:18 27. Mar 2009
by Daanri
No asi proto, ze tam nic neni, pokial ma pamat neklame.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 16:50 27. Mar 2009
by Kiri
to pada si na moji hlavu...

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 17:56 27. Mar 2009
by Rejty
Hlašte chybný přechody tam, kde víte, že něco má bejt...
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 18:05 27. Mar 2009
by kucik
Tam kde nic nemá bejt by se k tomu nemělo dát dostat, ne?
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 19:31 27. Mar 2009
by Tretas
Rejty wrote:Hlašte chybný přechody tam, kde víte, že něco má bejt...
bohužel nevím jestli to tam má bejt... má tam být přechod do te jeskyně? (jak píšu nahoře)
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 20:13 08. Apr 2009
by monstera
Nedaří se mi vstoupit do sídla obchodníků v severní části Karathy a tím pádem nemohu do dílen.
Doufám, že je to jen přechodné a až toto dopíšu a znova se naloguji, že už vstoupit dokážu. Pokud ne, mám zkažený večer.
OK, pak se to podařílo

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 11:29 25. Apr 2009
by paja13
krynske hory -tabor skretu
kdyz vylezete ze stanu nacelnika do skretiho tabora tak vas to hodi dovnitr stranu kam saha kousicek prechodu ale uz na ten prechod nemuzete kliknout a zustanete chyceni ve stanu
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 00:11 28. Aug 2009
by LDamian
Prahvozd - jezero
Na jizni strane chybi prechod do dalsi lokace se skretvedy. Od nich se k jezeru dostat da, ale pruchod zpet chybi.
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 12:02 08. Nov 2009
by -RoF-
Sice přechod nechybí, ale týká se to toho.
Nešlo by prosím opravit přechody v Alwarielu? Mě to vždy hodí za dveře.....je tam asi opačně nasměrovaný kontrolní bod.
Díky
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 12:53 08. Nov 2009
by kucik
Jo, tam se ty prechody musi komplet predelat.