Page 3 of 13

Re: Chyby webu

Posted: 19:56 03. Dec 2008
by Jonny
Jo, tak tý sem si nevšim, ta je ok, bylo by dobrý takhle udělat všechny obrázky, jestli to půjde. A jak píše Kucik, popisky by nebyly zlý.

Re: Chyby webu

Posted: 20:01 03. Dec 2008
by igor
Popisky nepůjdou, maximálně je narvat do nějakýho souboru s názvem fotky a podle toho to nějak načíst... před vytvořením galerie sem psal do WB fóra, že popisky nepůjdou, nikdo nic nenamítal :roll:

Re: Chyby webu

Posted: 20:48 03. Dec 2008
by Jonny
A neslo by hodit jenom takovej ten tooltip, nebo jak se tomu rika, kdyz najedes kurzorem na obrázek?

Re: Chyby webu

Posted: 20:53 03. Dec 2008
by Neithan1
Alebo by stacilo hodit popisok priamo na fotku, mozno by to bolo aj lahsie ale tvrdit to nemozem.

Re: Chyby webu

Posted: 21:24 03. Dec 2008
by igor
Ty fotky se načtou z adresáře a rovnou se vytisknou na web, neni tam žádný spojení s databází odkud by se dali ty popisky načíst. Je jedno jestli bude popisek nějakym tooltipem, přímo na fotce nebo se ti třeba pošle mailem... se musí nějak k tej fotce přiřadit a uložit.

Re: Chyby webu

Posted: 21:48 03. Dec 2008
by kucik
Udelej tabulku, ktera se bude generovat soucasne s resizem fotek.
PK tam bude nazev fotky s cestou a mas to vyreseny.

Re: Chyby webu

Posted: 22:28 03. Dec 2008
by igor
kucik wrote:Udelej tabulku, ktera se bude generovat soucasne s resizem fotek.
PK tam bude nazev fotky s cestou a mas to vyreseny.
Takže jako při resizu vygeneruju tabulku se záznamem pro každej název souboru, zároveň záznamy pro neexistující soubory smažu... v administraci udělat další sekci správy galerií - s náhledama a možností vepsání popisu ke každej fotce. Taky budu muset do databáze ukládat názvy adresářů, kontrolovat změnu názvu adresáře a pokud adresář nebude existovat, mazat všechny záznamy fotek co tam byly.... možná tak po zkouškovym.

Re: Chyby webu

Posted: 22:35 03. Dec 2008
by kucik
igor wrote:Taky budu muset do databáze ukládat názvy adresářů, kontrolovat změnu názvu adresáře a pokud adresář nebude existovat, mazat všechny záznamy fotek co tam byly.... možná tak po zkouškovym.
Tahle cast je zbytecna. Menit nazvy adresaru je blbost.

Re: Chyby webu

Posted: 22:11 04. Dec 2008
by George
V seznamu hráčů se místo ' napíše ~ ... a háčky a čárky blbnou.

Re: Chyby webu

Posted: 22:46 04. Dec 2008
by igor
George wrote:V seznamu hráčů se místo ' napíše ~ ... a háčky a čárky blbnou.
Vim... blbne asi "č" a "ř".. a ty apostrofy

Re: Chyby webu

Posted: 15:52 09. Dec 2008
by DenGrasse
THALIE - peristentní svět hry NWN...

Re: Chyby webu

Posted: 19:55 30. Jan 2009
by Tretas
http://thalie.pilsfree.cz/zemepis-povrc ... ynske-hory

sídla: pravý spodní roh obrázku, tam je:
Celému městu vládne nejvyšší náčelník, kterému jsou podřízeni náčelníci ostatních kmenů. Je volem doživotně na kmenové radě....


ten náčelník je volem doživotně :-D :-D

Re: Chyby webu

Posted: 16:47 06. Feb 2009
by Tretas
Tretas wrote:http://thalie.pilsfree.cz/zemepis-povrchu-87.htm#krynske-hory

sídla: pravý spodní roh obrázku, tam je:
Celému městu vládne nejvyšší náčelník, kterému jsou podřízeni náčelníci ostatních kmenů. Je volem doživotně na kmenové radě....


ten náčelník je volem doživotně :-D :-D
píšu tady že pomlouvají náčelníka že je vůl a stále se s tím nic neděje :!: :mrgreen:

Re: Chyby webu

Posted: 16:53 06. Feb 2009
by kucik
To se ti jen zdá. :P

Re: Chyby webu

Posted: 18:30 06. Feb 2009
by Rejty
Lol! No, už to tak bývá, že je někdo doživotně VOLEM!