Page 3 of 3

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 10:51 06. Dec 2008
by nomis_b
MaSo wrote:ale vim že někde v tom slovu bylo x , snad to pomuže :-D
No to je fakt nebeska momoc, asi jako kdyby potkal Amik cechy, a rekl, ze nevi co rikali, ale jednou ze sebe vydali neco jako sw (š). :?

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:17 06. Dec 2008
by MaSo
No jo...ja sem jenom uzporoznil...počkej tak dva dny a koupim si noveho...pak napišu přesně co to bylo

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 17:43 06. Dec 2008
by Žorž
kucik wrote:Souvisí. V karathe někdo zapomněl přidat scripty na lokaci.
V tom případě teď jsem se přesvědčil, že nejde jen o Karathu a její okolí (i Rybářskou osadu a všechny farmy)...stejný problém trápí taktéž lidi z Kel-A-Hazru, Murgondu a Isilské pevnosti. Tolik jsem si teď ověřil. Zatím jsem žádnou další mrtvou obydlenou oblast nenašel...

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 11:42 08. Dec 2008
by DenGrasse
Pokusně jsem vnikl do Ivory s impem, stráže ani necekly... imp nevadí?

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 11:43 08. Dec 2008
by kucik
A co je imp za rasu?

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 11:44 08. Dec 2008
by pepa48
je to mam pocit zákonně zlej nižší démon

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 11:47 08. Dec 2008
by DenGrasse
imp nemá rád, když se mu říká démon. je to sférický stvroření, ale na pohled je to okřídlenej rohatej rarach. rozhodně nebude působit moc důvěryhodně...

edit1: rasa impa je ... outsider? asi.

edit2: tak je to dokonce Ďáblík. rasa skutečně outsider. tady:

http://nwn.wikia.com/wiki/Imp

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 11:53 08. Dec 2008
by kucik
Jo, outsidery jsem zatim nezakazoval. Nevim, co všechno do nich patří a jestli by měly bejt zakázaný.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:00 08. Dec 2008
by DenGrasse
NWN Wiki wrote:An outsider is a non-elemental creature that comes from another dimension, reality, or plane. Many good-aligned outsiders are called celestial, while evil outsiders are refered to as fiendish or demonic. Spellcasters often summon outsiders.
outsideři jsou všechno nepřirozený, co neni elementál. jak celestiálové, tak fiendi a démoni. je to takovej myšmaš.

mě je celkem jedno jak se to nastaví, jenom jsem chtěl vědět, jestli to je nebo není chyba. když ne, tak ok.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:28 29. Dec 2008
by Dron
Tak dneska proběhl v Ivory kvůli mojí kočce docela slušný masakr.

Písař se psem se mi vrhli na kočku a zabili ji, to ovšem viděl kovář a zaútočil na psa. Zabil ho, ale to už bylo moc na strážné, tak přiběhli a zabili kováře.

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 12:29 29. Dec 2008
by Phantorris
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 13:23 29. Dec 2008
by Sorrow
Hlavne ze je veselo :D

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 13:27 29. Dec 2008
by Dron
Sorrow wrote:Hlavne ze je veselo :D
Chudák kočička, ten písař si to odnese :evil:

Re: Stráže v Ivory útočí na transportní muly

Posted: 13:31 29. Dec 2008
by Theogil I
Dron wrote:Tak dneska proběhl v Ivory kvůli mojí kočce docela slušný masakr.

Písař se psem se mi vrhli na kočku a zabili ji, to ovšem viděl kovář a zaútočil na psa. Zabil ho, ale to už bylo moc na strážné, tak přiběhli a zabili kováře.
Co to, zabili kováře? Nesmysl, Theogilek jen hraje na ty hlídací trotly habaďůru a jak se otočí dostanou halapartnou na plocho do kebulí, vylízanci jední dlouzí. :D