Page 3 of 4

Posted: 18:22 22. May 2007
by Daanri
Njn obyst sa da vsetko...ale su aj ludia ktory nehladaju sposob ako nieco obchadzat a hraju viac menej cestne, hladaju skor sposoby v hre ako sa zabavit a ako zabavit druhych. Proste z podvadzania uz vyrastli a nesnazia sa hru vyhrat a byt najlepsie, ale ju len hrat. A o tom to ma byt.

Posted: 18:24 22. May 2007
by Sylmael
No vidite , niekomu som dnes urobil dobru naladu. :D

Posted: 18:25 22. May 2007
by Daanri
Mna len laka dodat.... "trafena hus zagagala..." :lol: :lol: :lol: :lol:

Posted: 18:25 22. May 2007
by Theo
Daanri wrote:...hladaju skor sposoby v hre ako sa zabavit a ako zabavit druhych.
Hmm.. zabavit seba ci druhych.. ha? Kazdy sa zabava inak, to by nebol ten flame.

Levely

Posted: 18:27 22. May 2007
by Žorž
*flame pročítá, ale ignoruje*

Přesně, já bych skrytí úrovně HODNĚ (to jako opravdu moc) ocenil. Ale vzpomínám si, že se to kdysi řešilo snad na Alhambrii a jediný návrh, který přišel, bylo vymezerování prostoru před jmény, aby se levely posunuly napravo mimo obrazovku :D

Pokud by tedy existovala snazší pomoc než mezerování (např. to černé místo), bylo by skvělé, kdyby se o to někdo postaral... předpokládám, že nebude nikdo namítat, když se ponoří díky tomu víc do hry.

Posted: 18:28 22. May 2007
by Sylmael
Daanri wrote:Mna len laka dodat.... "trafena hus zagagala..." :lol: :lol: :lol: :lol:
kwak kwak

Posted: 19:25 22. May 2007
by Sylmael
Hej Jaaroooo kde mam tu svoju cenu co si mi slubil? :lol:

Posted: 19:29 22. May 2007
by igor
Prostě bych ten lvl zakázal, i když se to dá obejít... normální obyčejnej slušnej hráč kouká na ten výpis kvůli tomu kdo hraje a holt u toho rovnou vidí i lvl. Pak při setkání 2 postav si na to vzpomene a už podle toho podvědomě jedná... kdo chce podvádět, ten holt najde způsob jak to obejít, ale většina hráčů to podle mě vyhledávat nebude.

Posted: 19:30 22. May 2007
by Michal
Co blbnete? To s tím kvákáním fakt nechápu. Kdo je husa nebo kachna nebo co?

Člověk jako já určitě na způsob jak odstranit skrývání levelů postav určitě nepříjde. A ty co by na to přišli přece nemusej vědět, že to jde
:wink:

No, to jestli je někdo čaroděj by se teoreticky mělo dát poznat nejen podle kouzel. Ve skutečnym světě taky přibližně poznám jestli ten kterej člověk dělá hlavně fyzicky nebo duševně, jestli sportuje něco aerobního nebo se naopak mazlí s činkama, a nebo jestli vzpírá jen piva. A oblečení taky dělá svoje.

Já sice pravidla DnD znám a jako DM bych možná moh znát i kouzla v NWN, ale v mym případě jsem znalostí kouzel NWN netknutej stejně jako můj hraničář, protože dokud za mágy nehraju, tak si ty kouzla nezapamatuju. A to premonition bych fakt nepoznal. Poznám kamennou kůži a kůru a oči :D

Posted: 20:00 22. May 2007
by Sylmael
@Michal : nejde o to pochopit, ide o to odvratit flame inym smerom
BTW videl dnes niekto Jaaru? mam na neho dotaaaz

Posted: 20:01 22. May 2007
by OneHeart
Michal wrote: No, to jestli je někdo čaroděj by se teoreticky mělo dát poznat nejen podle kouzel. Ve skutečnym světě taky přibližně poznám jestli ten kterej člověk dělá hlavně fyzicky nebo duševně, jestli sportuje něco aerobního nebo se naopak mazlí s činkama, a nebo jestli vzpírá jen piva. A oblečení taky dělá svoje.
právě kvůli tomu je dobrý si vyplnit popisek při tvorbě postavy

Posted: 20:54 22. May 2007
by Kiri
OMFG, Michal je muj clovek, budto jsme dva megalamy ve svete NWN, nebo si to nedokazu vysvtetlit

to Igor: Nejak nepattrim mezi cestinare, sry, ale trebas kdyby si chtel projit technickou, pomuzu ti ;-)

to all krom Michala: lvly vedet ma nejaky opotstatneni z hlediska hrace i postavy. Pravidla DnD neznam jako jisty jedinci na Thalii. Kdyz mi nkedo napise ze je opravdu strasny jeho hlas a ze bych se mel bat - protoze odvozuje z toho ze jsem v jisty pozici na jistem miste za jisteho lvlu. Tak mu uverim a budu se bat, ale pokut bude dotcena moje osoba jiste prekonam i strach. Zahrali sme to spolu paradne, dotycna osoba vi a ja taky. Dalsi vec zcehoz usuzuji, ze je dobre kdyz se vzajemne vi kdo je na jakym lvlu a nejde o zabijeni se v PvP. Da se vyjednavat a bavit bez DM, to zase vy dotycny DM a dotycny hrac. Nebudu menovat a dokazovat sve nazory. upravim si profil, pac si myslim, ze to stale ne kazdy chape jak ma :lol:

oprava: Nechci tim spochybnovat zadnou praci DM ani spochybnovat jejich nutnost. Nekdy se da domluvit bez DM, ale nekdy musi rozhodnout jedine DM.

Posted: 20:59 22. May 2007
by Daanri
Ale toto vsetko sa da usudzovat z popisku postavy a z jej spravania v hre. Vediet lvl je cisto OOC informacia a nema ako zasahovat do rozhodovania postavy, u vela ludi to tak bohuzial nie je a preto ho treba zakryt a bude pokoj. Pak bude to napatie, ze dotycne nebude vediet kto je aky silny a proti komu vlastne stoji a bude si davat mozno aj vacsi pozor a tiez sa naskyta moznost blufovat. :lol:

Posted: 21:30 22. May 2007
by igor
2Kiri: jasný, jen mě to praštilo do očí kdyžs to napsal 2x za sebou, já měl z čj taky za 3 :-) A tu technickou... bude se to hodit, ale napřed mi sežeň auto :lol:

Posted: 21:38 22. May 2007
by Sylmael
auto?! ako spravny druid chodim vsade peso, sice to trva ale zdravie sa mi polepsilo a nasa maticka zem tak netrpi
peso do skoly, peso do roboty, vsade chodit peso povinne! peso sa ma chodit 6km denne inak vam odide srdce a zadky vam napuchnu od sedacky v aute..
co to par odtlakov na nohach, bolest nema vyznam si zvyknete len treba chodit peso vsade kam sa da, a hlavne do lesa nesedte furt u monitoru