Page 3 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 01:38 18. Dec 2008
by Neithan1
Kdo nejvic krici od toho to fici..ze jo krato.

Re: Pady serveru

Posted: 02:45 18. Dec 2008
by Krata
žádný talčítko (výpadek) doma nemám... je to talčítko (off) tak na mě neházejte takovouhle špínu

Re: Pady serveru

Posted: 10:14 18. Dec 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Hajzl ten, kdo to udelal schvalne!!!
Nebuď hned vztahovačný, když se někomu něco takového stane tak ho to slušně řečeno rozhořčí a když už toho je moc tak to prostě ventiluje na fóru. Ano poslední dobou je to vážně ku zlosti a nikdo neví jak se tomu postavit. Nás to postihlo stejně jako Monsteru, né v takových hodnotách, ale zamrzí to a zdaleka nejsme sami. Absolutně nepochopitelné je jak je možné, že při pádu to pak dvě postavy které naprosto totožně ukládají a prochází světem to hodí do dvou naprosto odlišných časů zpět. Stejně tak jak je možné že část info o postavě je z doby pádu a část skočí i o hodiny zpátky. I když nakrásně pořád dokola používáme duši bytosti aby jsme byli "takříkajíc vykrytí". Možná by stačilo potvrzení, že se o to někdo zajímá, že to někdo řeší aby se zamzilo zbytečným dohadům a napadání na fóru. Přece se tu nebudeme špičkovat zrovna před Vánoci.

Re: Pady serveru

Posted: 10:36 18. Dec 2008
by Rejty
Ty pady jsou Vas vanocni darek od nas! :idea: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 10:41 18. Dec 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Ty pady jsou Vas vanocni darek od nas! :idea: :mrgreen:
Huš potvoro, nemáš se co učit? :)
Pošli nám sem Jaaru my si ho tu rozcupujeme za ten dárek sami.

Re: Pady serveru

Posted: 11:32 18. Dec 2008
by kucik
Já jsem odpoledne psal, že už snad vim proč a od tý doby to ještě nepadlo, tak snad...

Re: Pady serveru

Posted: 13:21 18. Dec 2008
by nomis_b
*Modli se k Nordovi aby to uz nikdy nespadlo*

Re: Pady serveru

Posted: 14:54 18. Dec 2008
by Krata
Nevim jesli to pomůže :)

Re: Pady serveru

Posted: 16:41 18. Dec 2008
by photter
Krata wrote:Nevim jesli to pomůže :)
chtěls jako naznačit, že se má modlit k někomu jinýmu ? :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 18:21 18. Dec 2008
by Krata
Samozřejmě ke mě..

Re: Pady serveru

Posted: 20:08 18. Dec 2008
by jaara
Theogil I wrote:
Rejty wrote:Ty pady jsou Vas vanocni darek od nas! :idea: :mrgreen:
Huš potvoro, nemáš se co učit? :)
Pošli nám sem Jaaru my si ho tu rozcupujeme za ten dárek sami.
Hej, jednou se podívám na fórum a co to nevidím :?: :!:

Re: Pady serveru

Posted: 20:38 18. Dec 2008
by Jonny
Krata wrote:Samozřejmě ke mě..
No jo, má tlačítko, tak je velkej pán... :x

Re: Pady serveru

Posted: 22:56 26. Dec 2008
by nomis_b
kucik wrote:Já jsem odpoledne psal, že už snad vim proč a od tý doby to ještě nepadlo, tak snad...
Tak jak Thalijsti hraci ? pada furt? nebo se to spravilo ?

Re: Pady serveru

Posted: 07:34 27. Dec 2008
by Hassan
Zda se ze je to v pohode :lol: Akorat sou lagy ale s tim neudelas nic :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 20:42 01. Jan 2009
by paja13
nomis_b wrote:
kucik wrote:Já jsem odpoledne psal, že už snad vim proč a od tý doby to ještě nepadlo, tak snad...
Tak jak Thalijsti hraci ? pada furt? nebo se to spravilo ?
zas to kikslo :o/ prave ted