Re: Pady serveru
Posted: 01:38 18. Dec 2008
Kdo nejvic krici od toho to fici..ze jo krato.
Nebuď hned vztahovačný, když se někomu něco takového stane tak ho to slušně řečeno rozhořčí a když už toho je moc tak to prostě ventiluje na fóru. Ano poslední dobou je to vážně ku zlosti a nikdo neví jak se tomu postavit. Nás to postihlo stejně jako Monsteru, né v takových hodnotách, ale zamrzí to a zdaleka nejsme sami. Absolutně nepochopitelné je jak je možné, že při pádu to pak dvě postavy které naprosto totožně ukládají a prochází světem to hodí do dvou naprosto odlišných časů zpět. Stejně tak jak je možné že část info o postavě je z doby pádu a část skočí i o hodiny zpátky. I když nakrásně pořád dokola používáme duši bytosti aby jsme byli "takříkajíc vykrytí". Možná by stačilo potvrzení, že se o to někdo zajímá, že to někdo řeší aby se zamzilo zbytečným dohadům a napadání na fóru. Přece se tu nebudeme špičkovat zrovna před Vánoci.Rejty wrote:Hajzl ten, kdo to udelal schvalne!!!
Huš potvoro, nemáš se co učit?Rejty wrote:Ty pady jsou Vas vanocni darek od nas!![]()
chtěls jako naznačit, že se má modlit k někomu jinýmu ?Krata wrote:Nevim jesli to pomůže
Hej, jednou se podívám na fórum a co to nevidímTheogil I wrote:Huš potvoro, nemáš se co učit?Rejty wrote:Ty pady jsou Vas vanocni darek od nas!![]()
![]()
Pošli nám sem Jaaru my si ho tu rozcupujeme za ten dárek sami.
No jo, má tlačítko, tak je velkej pán...Krata wrote:Samozřejmě ke mě..
Tak jak Thalijsti hraci ? pada furt? nebo se to spravilo ?kucik wrote:Já jsem odpoledne psal, že už snad vim proč a od tý doby to ještě nepadlo, tak snad...
zas to kikslo :o/ prave tednomis_b wrote:Tak jak Thalijsti hraci ? pada furt? nebo se to spravilo ?kucik wrote:Já jsem odpoledne psal, že už snad vim proč a od tý doby to ještě nepadlo, tak snad...